Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 03.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ду Койчунови  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано19.05.06 22:29



Другити да н читът ваопще!

Виш ко бе, серсемин такъф! Няма та чакам аз цяла ниделя да си утремонтираш танка и да са паркираш тука!На гулям танкис ми са прайш иначи!Чи идин танк, чи друг...Бря бря! Айди многу та моля, щот са пузнавами! Ку ма разбираш....
Аз тука да са припирам прасе да гътна, двурове да примита.... Ти срам нямаш ли тъй да ма разтриперваш?
И другу ш ти кажа. Унуй малкуто ич няма да гу вардя вечи. Ку ще Мунчу очити да му извади, ут мойти ни ино няма а трепни! Съм ти толкус угурчена начи. Барем пу тилифона да са беши убадил. Да ричеш "Питранке" садЕ. Знам чи й скъпу да са разгуваря просторну. Ама ут първата минута барем ко ти пречи?
Ти давам ултиматом ф момента .Ш та чакам ду ниделя да са убадиш, ку ни ти чуя гласо ду тугас, са фърлям у Гатю казанжиата без да ми трепни окоту, тъй да знайш! Да н ривеш утпосле "Убава Питрана беши, ам аз що тъй я изтарвах"
Придуприден си.
Питрана.




Тема Re: Ду Койчу [re: roshavata_garga]  
АвторГaтьo (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 11:34



Питрано , начи да ти кажа. Та търсих ут сабалам, ма ти сигур си са закатинарчила и ни щеш да ми отториш. Затуй додаф при Калица библьотекарката да я замола да ти напиши ино обращение, щот аз пиша малку расчекнату и мой и да н ми разбиреш.
Ти ко си са изтипосала туканка,ма? Прид цялу селу тъй да са излагаш!Ку та фана нищу ни мош ма спря да знайш! Ш ми приставала тя! Чи да съм та искал?
Сига следва Офицялно обращение ут Гатьо
Селянити, чуйти ма . Ф тос весник грешка нещу са й получила. Питрана нивгаш ни съм я искал, пък да ми пристава хептен. Тес нумера да ги утвърта на гражданята тя. У селу ни минават. Ко кат сам и викал приз плито? То аз ку сам искал туйцък унуйцък на плито ли щях да сида ва питам? Аз ерген за Питрана ли съм тъй кат ма гледати,а? Ни ща такваз мума ви казвам, чуйти ма! То щот тя и ина мума, нали, да н ви разправям. Барем да пиши правуписну, пък то и туй ни и иди отръки. Пък тес ниупраните фусти , дет се и са влачат пудир гъзо /да ма прущавати/ ади и за тях да н разправям нъли.На Дубрана имам мирак аз, ма ни мога да я дукапам, чи да и убада. Унъз улавата и майка се пудире и въри и я варди.
Потпис: Гатьо -ерген на свубодна практика




Тема Re: Ду Койчунови [re: Гaтьo]  
АвторДyбpaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 17:52



Друг начин не виждам -
ще ти разказвам с думи,
как зърната ми са напъпили
като джанка на пролет вълнението си отдала с идея да цъфне,
как иначе да рзкажа
че съм успяла
малкото поне до теб калем мой да докосна,
винаги съм била моногамна и глей сега – радост - на път съм да цъфна,
а цъфна ли, после ще връзвам
разбра ли
и още
поливай ме и редовно ме прекопавай,
от сега се вълнувам,
само зърна са гърдите ми
от любов
сок са наляли, напъпили,
(ама няма да връзвам преждевременно само се хваля, неразумна съм )
ти решаваш,
ти си калема -
облагородявай ме,
като светна в лилаво
ше ти раждам освен куплети,
неее, не джанки
а облагородени сини сливи напети!



Тема Re: Ду Койчунови [re: Гaтьo]  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано21.05.06 17:00



Тос пък -ха-ха! /Си турям рацети на кръста ф момента/
Тя Крисливата Петра ми каза, чи си убикалял окол къщи, ма де да знай жината , чи й спешну и да доди да ма извика отпудир къщата, дет си бях принципну, да копам пипера. Щот ти ката ниделя убикаляш и ндей тука сига да ми са прайш на гулям ербап. Пезевнегин с пезевенгин. Ни тебе ща ни Койчу, да ви й ясну! Мене кака е рекла, чи у чожбина ш ма жени, на , пукнети са!Ша висиш на плито не ам и трънкинта ш играйш на бос крак, ама гает ни ти дадоф никаф шанс ас! Ма Божкееееее! Ниупрани ми били фустити, моля ви са /Са фащам за главъта ф момента/ Тес фусти, простако прос, ми ги прати кака от чожбина, пък ти кат ни разбираш ут мода, ваопще ни са убаждай, щот ща угадя някуй вечер га са прибираш кьоркютюк пиян ут казаня и ща халосам с нещу у кратуната, казвам ти! И ща угадя, кък няма та угадя , кат те винените муи върят на на три метра отпреде тебе, гиди пукницо таквас! На Дубрана имал мирак моля ви са! /Тука вечи са смея кат лудата Стифана ви казвам/. Ам то кой и няма мирак на Дубрана. Цялу селу. Ама ти, амсалако, си устана садЕ с мирака, пък другити са ублажиха, да ти й ясну! Ади, миракландисвай са ощи, що стуиш. Сам са излагала, божкеееее. То по-гуляму излужение ут тебе няма у селу, ама ади да н занимавам ората сига.




Тема Re: Ду Койчунови [re: Дyбpaнa]  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано21.05.06 17:15



Ма ти да н слънчаса ма, о-о-о-у?! На гуляма пуетеса ми са барваш. То чувек кат знай кой ти й завъртял тиквата, ич да н ти чите пуезията направу! Тряа та й напил Гатю кат гледам кви ги засукваш тука и ми са прайш на туй-унуй, няма да й другу. Ща пулива биля кък няма та пулива, то да имаши кой и градинта ти да пулей малку, чи й замязала на асфалтя у центара. Те смоци ш са завъдят извътре ма, Дубрано, станала тривата колкут тейка ти висока. Са съфирясвай ти казвам. За ко ти й тос простийо Гатю, ма? Тойте джанки са ги брали и пак ш ги бират, хич нидей са коси. Чувам чи и на пазара у градо вечи си прудавала, бравус!То затъ кой друг ш пруслави селуту ку нЕ ти. Тя и на Койчу систра му чувам станала гувурителка пу точката у градо, ма кат ни съм я чула, кък да вярвам? Пък на тебе сичкуту ти навънка и са вижда, чи затуй.


Редактирано от roshavata_garga на 21.05.06 18:50.



Тема Re: Ду Койчунови [re: roshavata_garga]  
Автор kreator (BATTERING RAM)
Публикувано21.05.06 19:28



Ма Питрано, ма !!!!! Кък тъй ни мъ щеш ма? Кви са тес приказки сиа ?
Ни ми убразувай нерви, чи ща погна и теби с танка и ни мож са уттърва, ей !
Тос сирсемин Гатю муй влязлу нещу у простата куфалница и зе ногу да дрънка. А унъс Дубрана ли й ква ли й, да н ми риве, чи ши я пулея с цистерната на Гошу и нье джанки, ми листенца няя да види ут мокрутия. Ши са пучуства кат в басейн.
Па барем и тя са пуумий, чи бая прашасяла ми са вижда.
Ей Гатьо, барато! Ни са тикай де ни ти й мястуту, щот ши има посли библиотикарката да пиши у селскио пичат, чи веке няя казан, щоту са гу бутнали с танкчи !!!!!!!
Питрано, пак с теби са зафащам. Ши си дода у селу и ши забрайш за чожбината кат ма видиш. И ди убличеш най-новътъ чужбинска фуста, да н мъ срамиш кат та извида на мигданя.
Койчу!

My eyes are cold as death.
My blood is rivers of hate.


Тема Re: Ду Койчунови [re: roshavata_garga]  
АвторGalq (Нерегистриран)
Публикувано21.05.06 20:41



Abe ti si super smotana. Kak moje postoqnno da zanimavash vsi4ki s prostotiqta si? I po takyv grub i bezceremonen nachin da im se nabivash vyv fizionomiite. Qvno si ebaasi selenkata shtom po tozi nachin dyrjish da izpuknesh. Postoqnno zasipvash foruma s nqkvi otvratitelni temi i ot nachina ti na pisane nishto ne ti se razbira. Vzemi i se vyrni v dupkata ot koqto si izpulzqla i si stoi tam, ne se pokazvai nikoga ve4e, zashtoto samo se izlagash.



Тема Re: Ду Койчунови [re: kreator]  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано21.05.06 21:09



Въх, Койчо! Дубре чи ма свари с душа. Как да н тъ ща. Ти нидей гледа ко приказвам га са идосам. Ма кък да н съ идосаш на тос простийо Гатю ми кажи. Начи напрау тъй ми й упрутивялу туй селу, чи ку ричеш га додиш, одма са мятам у танка и.... дет ма закараш там ша устана. Ич няма придирям. То за чожбина не чи ни е верну, ма аз кака ли ша слушам сиа , или тебе. То са разбира чи тебе ша слушам, щот знам ли кака на ко ша ма натрисе.
Ади, Койчо, ила си, чакам та.




Тема Re: Ду Койчунови [re: roshavata_garga]  
АвторGalq (Нерегистриран)
Публикувано21.05.06 21:17



I prodyljavash da se dokazvash, koeto nikak ne e poxvalno. Ebasi typoto parche si. No edinstveno bix mogla samo da te sujalqvam i da ti se smeq, vypreki che decata na 4ernobil ne sa mnogo za smqx de.



Тема Re: Ду Койчунови [re: Galq]  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано21.05.06 21:20



Да ма прущават селянити, ма ша са искажа пу по-различно, щот да ма разбире Галя.

Кажи, чедо? Нещо не мога да ти хвана дерта точно какъв е. Хем съм ти една противна такава, хем пък те е яд, че не можеш нищо да разбереш. Каква е точно болката ти последно? И приниципно - с темите си занимавам хора, които харесва и обичам, ти не попадаш в тази категория-спокойно. Изхода от положението е да ги прескачаш, когато видиш автор roshavata_garga, щото и без това въобще не те касаят. Схвана ли сега?
..............Галка малка..................

Всъщност миеш ли пода на ръка да те питам?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.