Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:14 26.05.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Разказ за средностатистическия силистренецнови  
Автор amyLee (нищо особено)
Публикувано10.02.06 14:03



Започваме историята с едно малко градче наречено Силистра, пълно с пияници, откачени баби, чалгари, безмозъчни “каки” и няколко нормални индивида, които започвали да се чудят дали всъщност са напълно нормални, поради големия брой на не чак до там нормалните.
Главните герои са всъщност не чак до там главни – млад индивид от женски пол с коефициент на ЕнтЕлЕгЕнтност 0000000000000000000000...00001%, който ще наречем Ганичка и още един с неопределен пол наречен ПрАсиянчо.
Та, вървели си един ден Ганичка и ПрАсиянчо по мръсните, хлъзгави улици, отрупани със селски розови лампички и им се възхищавали(на лампичките де). Ганичка тъкмо си представяла как става “МИС СЕЛО СИЛИСТРА” и минава по главния площад отрупана с въпросните лампички и как всички се възхищават от прекрасните и коси(състоящи се от 53½ косъма, дълги 2,5 метра)...когато БАУМ!!☻☺☼ се намерила на земята и единствената прилика с мечтата и от преди секунда било розовото якенце и косата и, която все още била съставена от 53½ косъма, само че била около 25 сантиметра, а лампичките все още си били по местата. ПрАсиянчо стоял и се смеел по начин, които трудно можел да се оприличи на животно, машина или каквото и да е. Екстаза му продължил около минута, след което спрял, защото той самоя вече бил забравил защо всъщност се смеел. Ганичка станала, отърсила се, хвърлила поглед тип “ЯМ ХОРА” на няколкото ухилени минувачи и продължила напред. Осенила я идеята, че може все пак да стане някой ден Мис Силистра, нали била “ хубавица ® ”! Това още повече повдигнало самочувствието и и тоя до такава степен повдигнала глава, че “финото” и носле се закачило в един ниско прелитащ самолет (добре се, всъщност било увиснал клон) Стресната от “ужасяващото“ преживяване, тя извикала: “Ужас, ПрАси, счупих си носа!!!!” Огледала се, но ПрАсиянчо не бил около нея...Той още стоял на мястото, където била паднала и се опитвал да си спомни защо се е разсмял, но безуспешно...Чул нейните писъци, той побегнал кем нея, за да я “спаси”, но поради гладкото сиво вещество в черепната част на скелета си, не съобразил, че улиците били хлъзгави и можете да се досетите къде се озовал. Ганичка избухнала в такъв истеричен смях , че събрала погледите на пешеходците в радиус от 2 км и “счупеният” и нос зараснал. Изуменият ПрАсиянчо станал и двамата продължили по пътя си...

поздрав

..........When the world gets in my face. I say: Have A nice Day


Тема Re: Разказ за средностатистическия силистренецнови [re: amyLee]  
Автор SAOlRSE (Metal Freak)
Публикувано10.02.06 15:25



Мухахахаха Ако трябва да съм честна, това си е хипер-вярно. Обаче забрави да споменеш как Ганичка си чупи маникюра и изпада в неистова истерия Или си чупи мега тънкия ток на ботушите Коефициентът на интелигентност всъщност не се измерва в %, ама тия каки може и да не го знаят Та... по принцип ей такива чудни образи изграждат имиджа на нашия град, затова и сме "селяндури". Очаквам доста враждебни излияния след твоя и моя пост тук, излияния на ограничени ама иначе ЕНТЕЛЕГЕНТНИ умове. На мен ми е кофти, че значителна част от населението на града ни представлява стадо блеещи овце..(смея да потвърдя, че познавам такива, но нямам "щастието" да се събирам с тях по дискотечки :Р) ..ама клонирани! Все пак ходят с еднакви дрехи, еднакви прически. Всичко еднакво Пълна тъпня! Мен не ме е еня дали ми се смеят, че не приличам на тях. Хич! Аз пък си се кефя и се радвам, че не съм роб на ограничението. Плюя в лицето на последната мода. Плюя и на тези, които застават ухилени пред мен и ме сочат с пръст, защото нямам като тяхното. Комплекси....забелязала съм, че повечето дори незнаят какво по дяволите значи тази дума Та тогава защо я използват? Ами защото и Ивана я използва! Клишираните изрази пълнят бедните им речници ама за сметка на това змийските им езици бълват всевъзможни псувни. Ай! Че се готйъни Мило мое красно село...Силистра определено не заслужава такова нещо. Отрепки държат властта на града, отрепки раздават правосъдие без право и отново отрепки създават впечатлението, че градът е пропаднал (като добавим няколко стотин роми) Sad, but true!

Bite the neck of hatred, kill the death!

Редактирано от SAOlRSE на 10.02.06 16:05.



Тема Re: Разказ за средностатистическия силистренецнови [re: SAOlRSE]  
Автор amyLee (нищо особено)
Публикувано10.02.06 19:35



Еми...няяяяяяма кво да се ядосваш! Има едно единствено правило в такива ситуации: "КВО ТИ ПУКА". Проблеми мноооооооого, нямам намерение да говоря за тях, то по тоя форум сяка втора тема за тях. Каквото имах да кажа..казах го! И честно казано хич не ми дреме дали някоя пикла сега ще почне да ми филсофтства за това колко съм и ква съм(понеже съм сигурна, че това ще е следващия отговор..ами от сега мога да ви кажа на сичките: "майната ви") Писна ми да вървя по улицата и да виждам "каки" с розови якенца, дето си тананикат: "тъндрлака-тъндърлака" и гледат кръвно секи различен - просто са жалки и съжалявам, че трябва да ги има в Сс(не че са единствения проблем). Има мноооооооого по тая тема...просто няма смисъл да си губя времето, заради някви кухи лейки!

..........When the world gets in my face. I say: Have A nice Day


Тема Re: Разказ за средностатистическия силистренецнови [re: amyLee]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 10:28



Комплексарски истории... Айде не разваляйте и този форум с вашите тъпи мнения !



Тема Re: Разказ за средностатистическия силистренецнови [re: Гocт]  
АвторnECA (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 15:58



AmyLee пак пълни форума с бълвоч.... Да не мислиш, че на някой му пука за глуповатите ти историйки?!?!? Някое конкретно лице от Сс ли имаш предвид?!?!? По-голяма простотия от месеци не съм чел........нали си падам тъп и не ви схващам шегичките на вас двете.... Айде живи и здрави......



Тема Re: Разказ за средностатистическия силистренецнови [re: nECA]  
Автор Schmidt (непознат)
Публикувано11.02.06 16:14



приключенията на малката тъпа гина

vol. 1

от сашо жеков



Имало едно време на едно място едно малко тъпо момиче на име Гина. Веднъж на малката тъпа Гина й писнало да е все на едно място и излязла от тях. Оказало се, че животът навън е много прекрасен и малката тъпа Гина решила да го доизживее.
Вървейки си по улицата, тя не след дълго стигнала до един автобус, спрял на една спирка до едно кръстовище. "Автобус!", казала си развълнувано малката тъпа Гина. "Малката тъпа Гина!", казали си развълнувано пътниците и залепили носове на прозорците. "Пътници!", казал си развълнувано шофьорът на автобуса и понечил да затвори вратите. Малката тъпа Гина обаче размахала малките си тъпи ръчички и попитала с пронизителното си гласче какъв е този автобус и накъде отива.



Тема Re: Разказ за средностатистическия силистренецнови [re: nECA]  
Автор amyLee (нищо особено)
Публикувано11.02.06 16:17



lqlqlqlqllqllqqlllqqqqqqqqqqqaaaaaaa

..........When the world gets in my face. I say: Have A nice Day


Тема Re: Разказ за средностатистическия силистренецнови [re: nECA]  
Автор SAOlRSE (Metal Freak)
Публикувано11.02.06 18:14



Дае, дае... мнозинството винаги е право.. БУАХАХАХАХАХАХ! Виж, мацка, ако трябва да сравняваме оная легендарна детинска тема "анти-манти" във форума на "ти-знаеш-кой" с тая, то се вижда кое е по-голяма "бълвоч". Мда. Няма да се хвърлям да обяснявам кое е комплексарско, щото си е ясно. Тъй че си стой в стадото розови овчици . Peace.

Bite the neck of hatred, kill the death!


Тема Re: Разказ за средностатистическия силистренецнови [re: Schmidt]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано12.02.06 20:58



Ама защо шофьорът на автобуса казал "Пътници!" развълнувано? М? Демек що са развълнувал?

mun4o беше прост човек...


Тема Re: Разказ за средностатистическия силистренецнови [re: SAOlRSE]  
Автор Schmidt (непознат)
Публикувано13.02.06 15:02



от анонимен индийски автор, XVII в.


Имало едно време един дядо и една баба. Те живеели в къщичка на село, хранели кокошките, пиели млякото на кравата и когато им останело време, сядали на пейката пред къщичката и гледали видео.

В същото време в другия край на света малката тъпа Гина подскачала из полето, правела си китки от слънчогледи и звънливо пеела.

Някъде в трети и четвърти край на света други изумително тъпи хора правели най-различни изумително тъпи неща. Неизменно тъпият Ташо Теков например продължавал да пише неизменно тъпите си приказки и да ги пробутва на смазващо тъпата си аудитория. Но това е друга приказка.

Внезапно телефонът на малката тъпа Гина звъннал. Звънял, звънял, па престанал. Когато се прибрала вкъщи, малката тъпа Гина се досетила, че телефонът й е звънял и разбрала, че я е търсила нейната ослепителна майка, за която можело да се кажат само добри неща. Почтена и разсъдителна жена, майката на малката тъпа Гина я била търсила по телефона, за да й каже, че както преди години й била казала нейната собствена майка, която пък го чула от своята собствена майка, идвал момент в живота, когато едно малко и тъпо момиче трябва да си намери подходящ съпруг. Той трябвало да е висок, да не пие и пуши, да е сериозен човек с чувство за хумор, висшист, симпатяга, с гладка кожа, винаги лъснати обувки и голям член. С две думи, обобщила загрижената Гинина майка, на малката тъпа Гина й трябвала опора в живота




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.