Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 13.06.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Айдееееееееенови  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано15.03.06 13:15



кефете се на Биг Брадър. Наредих се да гледам и аз снощи понеже, та викам да споделя впечатления. Щъка там едно невинно детенце , а бедната му майка плаче с ред сълзи, ред спирала "Ние дори вкъщи нямаме такава стая....", но за сметка на това теглихме кредит от 5000 лева, за да си сложим цици ,за да станем истински ВИПаджийки!
Ако това са ВИП-персоните на България, аз съм Ивана Тръмп -приятно ми е



Тема Re: Айдееееееееенови [re: roshavata_garga]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано15.03.06 14:53



ВИП са…по-големи „випаджии” от тях „нема” !!!
Привия сезон спечели най-големия „чикиджия" на България.
Втория не можах да разбера жена ли спечели или мъж .
Този сезон надявам се пак няма да ме изненада и най-добрия ВИП_тъпанар ще гушне наградата.
Гаргоооо не се надявай да е жена..тях тъпите „тинейджерки” ще ги изхвърлят още в началото.



Тема Re: Айдееееееееенови [re: po_debeliq]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано15.03.06 19:18



Ама ВИЕ двамата верно ме изумявате. Въобще не мога да вдяна как изобщо ви иде на акъла да гледате тази простотия, тая......не знам какво, разпених се, ебаси - то това по лошо и от чалга ........

mun4o беше прост човек...


Тема Re: Айдееееееееенови [re: mun4o]  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано16.03.06 06:16



Може да е тъпо, ама е актуално, ферщейнзи?
А ти , възвишения, от'де знаеш , че е тъпо, като не си го гледал? Рецензия във вестника ли прочете?



Тема Re: Айдееееееееенови [re: roshavata_garga]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано16.03.06 09:59



Ебаси аргумента "актуално"!?! Какъв смисъл влагаш в това? М? И дали е достатъчно за да привлече вниманието ти? По тази логика е актуална и последната чалга-подобиенапесен, е това означава ли, че следва да бъде обсъждана? Глупости разбира се. Актуална е сметката ми за тока - да отворя ли тема за това/всъщност не е лоша идея/?
И понеже оспорваш, че не било тъпо - като казваш какво не е, ще кажеш ли какво е? Какво научаваш ти, в частност, от това предаване - мани ги любителите на сапунените сериали и домакините облечени с лекьосани пеньоари, преливащи телеса и ролки в косите, щото довечера ще ходат на "Чевермето" Да не би да те привлича воаьорстването? Обясни ми моля те!

mun4o беше прост човек...


Тема Re: Айдеееееееее [re: mun4o]  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано16.03.06 18:57



Кой ти е казал, че ми харесва, бе, алоуууууу? Я пак ме прочети! Само, че за разлика от тебе, аз преди да се фърля с ум, сърце и воля да отричам нещо, се опитвам да надникна в него, да го опозная дето се вика, за да мога да го хвана за топките. Иначе от'де ша знам къде са намират?А пък ти тъй и не ми отговори как реши, че е тъпо? Пак питам. Гледа ли го тоа филм, дето не можеш да го понасяш, някой разказа ли ти за него? Мнооого ми е интересно да науча.И този път ако може пропусни сценките с пеньоари, чевермета и прочее изтъркани лафове, които смяташ че те отличават от простолюдието



Тема Re: Айдееееееееенови [re: roshavata_garga]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано16.03.06 23:11



Аз и гаргата тия глупости Мунчо , ги гледаме с отвращение.

Пък ако ти идва да оскубеш перата на гаргата ,аз съм на среша.



Тема Re: Айдееееееееенови [re: po_debeliq]  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано17.03.06 12:43



Ахаммм. Докат муаме бял ляп дебело намазан с лютеница и мазни джумерки

Псссст! Да не сте посегнали на перушината, че ще ми развалите фасона



Тема Re: Айдееееееееенови [re: roshavata_garga]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано17.03.06 16:20



Цитат: " Може да е тъпо, ама е актуално, ферщейнзи?
А ти , възвишения, от'де знаеш , че е тъпо, като не си го гледал?" И това ако не е оспорване, че предавнето е тъпо - здраве му кажи.
Прочее аз твърдя, че е тъпо щото съм хвърлял по един поглед/пък и съм бил принуден, щото няма 8 тел. в нас/ на предишните тъпни. Идеята е тъпа според мен - точно заради ей тез домкини е направено предаването. Сегашно се нарича Вип...- ако тез измекяри дето са там са ВИП - аз съм Господ, вервай ми...
Ебаси къде е Дива...

Та ти какво твърдиш, че е или че не е тъпо?М?

mun4o беше прост човек...

Редактирано от mun4o на 17.03.06 16:53.



Тема Re: Айдееееееееенови [re: mun4o]  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано18.03.06 04:13



Ми тъпо е, де. И аз затуй се нацупих още преди да помисля кво ще пиша по темата Пък и ми беше зор да си признаеш , че си хвърлил 1-2 очи Също така ще те замоля да не ме копираш мисловно ако може! Аз първа казах, че съм Ивана Тръмп! Ако и ти да си Господ

И кво си ревнал за Дива. Тя сигурно е на ADSL и гледа Биг Брадър денонощно на аванта





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.