Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 25.05.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Между другото,  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано31.01.06 17:22



откак новоназначеният управител на клуба започна своевременно да трие "дознанията", стана някакси скучно в клуба , не мислите ли?
Галя, Поля, Моля и сие се изпокриха и сега ще си живеем неинформирани Да не говорим, че няма с кого да се заяде човек -ей така профилактично.

Което пък ме навежда на мисълта , че имат хабер от IT, IP и прочее и поради това им е секнал ентусиазма да разпечатват справки и сводки



Тема Re: Между другото,нови [re: DlVA_]  
Автор amyLee (нищо особено)
Публикувано31.01.06 21:45



Да бе...баси...Нещо почна да замира оживлението! Ама по - добре така, щото тука беше заприличало на...(айде без епитети неска) Аве, браво на модератора, забелязва се пасивност от страна на "интересните" теми, но определено не ми липсват!

..........When the world gets in my face. I say: Have A nice Day


Тема Re: Между другото,нови [re: amyLee]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано01.02.06 13:08



Запознай се с „Проекто правилника „ на клуба ,раздел „Преходни и заключителни разпоредби” Чл.1.!!!



Тема Re: Между другото,нови [re: po_debeliq]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано01.02.06 13:29



Член 1 от "Преходни и заключителни разпоредби" трябва да се гласува отново смятам. Ти за короната не си почерпил още , засрами се!




Тема Re: Между другото,нови [re: DlVA_]  
Автор Schmidt (непознат)
Публикувано03.02.06 17:21



Аз гласувах за теб, а ти ми триеш мненията. Вярно, ти си абсолютен морален стожер, но без никакво чувство за хумор.



Тема Re:Shmidt-чо,нови [re: Schmidt]  
АвторDlVA_ (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 10:42



нещо си се объркал , мойто момче Не съм секретарка на модератора, и няма как да ти трия мненията. Пък морален стожер в туй необятно пространство -нета -не съм се напъвала никога да ставам. Пак си в грешка демек. Справка: i информация за клуба



Тема Re:Shmidt-чо,нови [re: DlVA_]  
Авторпpeтeндeнт (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 11:08



Вие май, като не се случва нищо интересно /в клуба/ се силите сами да си създадете интрига по между си и за това се драпате. Но, че е станало скучно на последък е видно от всеки. От друга страна основната функция на клуба, като че ли не е развлекателна и едва ли най - важното за него е той да е атрактивен и забавен.



Тема Re:претендентнови [re: пpeтeндeнт]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано06.02.06 12:11



Тебе пък кой те натиска , че звъниш?! Репликата ми беше до Shmidt



Тема Re:претендентнови [re: DlVA_]  
Авторпeтeндeнт (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 13:39



Извинявай!



Тема Re: Между другото,нови [re: DlVA_]  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано18.02.06 19:25



И квооо? По свой образ и подобие ли ще ни извая модератора? Голяма веселба -няма що!Сама си констатирала , че е настанала скука. Тъй е. Навремето като ни избираха дружинен председател, всички ставахме примерни




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.