Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 08.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: onziнови [re: SAOlRSE]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано02.02.06 12:55



не, сериозно - за чий му е на официалния сайт на училището форум?!

или да преинача въпроса - този сайт за кого е направен? за ученици, учители или родители? логично ми се струва да е ориентиран към родителите, за да не се налага да разчитат на агехция "партенка", като се чудят къде да запишат детето си.

и отварят сайта и виждат един куп пуберски плюнки в т. нар. форум. и почват да се чудят там само комлютърните игри ли са интересни...

а на учениците не им е необходим сайт - един канал в ирц-то стига. за учителите си има интранет (има на теория де. искрено ще се учудя, ако има интранет в ег-то)

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: onziнови [re: onzi]  
Автор Arven Ve4ernica (The elven queen)
Публикувано04.02.06 11:14



Искаш ли да ти кажа? За да могат такива като мене, дето от много отдавна вече не са в училището, да се информират какво се случва. Освен това официалният сайт все още не е готов. Не виждм нищо лошо децата да си обменят информация вътре. Да не говорим, че ЕГ-Силистра не е единственото училище, което си има форум. И питам аз, на кого му пречат?
Не съм съгласна, че трябва д ги корите, а напротив - похвалете ги, че поне нещо са направили, дори и да не е от сантимент като мен!

We Are Just A Moment In Time!

Редактирано от Arven Ve4ernica на 04.02.06 11:15.



Тема Re: onziнови [re: Arven Ve4ernica]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано04.02.06 19:39



такива дето искат да получат инфо - за целта си има официален сайт. който между другото трябва да бъде поддържан от персонала на училището, т.е. някой от даскалите по информатика, а не от ученици.

такива, които искат да получат по-неформално инфо - неофициален сайт, канал в ирц, форум...

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: onziнови [re: onzi]  
АвторRimodar (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 01:34



Я виж официалния сайт на к'во прилича: yavorovss@hit.bg ... аз съм се хванал само с изготвянето на тия раоти, пък аз като завърша вече който иска да си го поддържа...Ти нещо на много компетентен се правиш за тия въпроси...Ай бягай да пасеш....



Тема Re: onziнови [re: Rimodar]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 02:24



Селски изявления рулз а.. човека си е много прав! И сумати простотии в тоя форум.. никога неможе да бъде официален на даскало, нито пък може да бъде полезен на родители или учители.. само простотий се пишат там!



Тема Re: onziнови [re: Rimodar]  
Авторxax (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 02:29



А и незнам сайта на уж елитното училище ЕГ как може да го поверят на един такъв като Rimodar - "Ай бягай да пасеш", "раоти" и т.н. Сайта сигурно ще е тип селски бек.



Тема Re: onziнови [re: Rimodar]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано05.02.06 09:41



мдам

след като за адрес на сайт ми даваш адрес на електронна поща - не виждам какво да обсъждам повече с теб. все едно да пуснеш колет, на който си написал "получател иван иванов, адрес 02/212121".

че и с изготвянето на тия раоти се захванал... маминия сладък той. бегай си учи уроците и не се занимавай с неща, дето са ти мътни.

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: onziнови [re: onzi]  
Автор Arven Ve4ernica (The elven queen)
Публикувано05.02.06 10:12



Тук явно се заформи спор само, за да има за какво да си говорим, че без полицейски сводки е скучно. Не искам да се заяждам с теб, онзи, но ми се струва, че мненията ти в случая издишат. Първо, защото ти сам не можеш да ми дадеш адрес на официалния сайт на училището. Второ, защото не ми даде отговор на въпроса: "На кого пречи този неофициален форум, в който децата си пишат?". Не разбирам защо ги нападнахте затова, че са инициативни. И трето - кой е заявил претенции, че един форум с галерия може да бъде официален сайт на училището?!

We Are Just A Moment In Time!


Тема Re: onziнови [re: Arven Ve4ernica]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано05.02.06 11:06



Я ме светнете , кой плаща хостинга на сайта .
.”онзи” е прав , че трябва да има сайт , за да може даскалите да публикуват информация от оценки,отсъствия,тестове,допълнителна литература,нови неща защо не и електронни учебници.Друг е въпроса , че даскалите са компютърно неграмотни и учениците ги правят луди.Трагедията е , че и тези който трябва да води часовете по компютърна грамотност ,често пъти дори мрежата не могат да си настроят.
А колкото до форумите ….дал господ…мозъци могат да се ръсят навсякъде не е задължително в платен хост.



Тема Re: onziнови [re: onzi]  
Автор kreator (BATTERING RAM)
Публикувано05.02.06 13:34



Абе вие изобщо четете ли, започвам да се питам...............
Къде в постинга на хлапето пише, че сайтът има претенции да е официален ? Този ли си, онзи ли си,не знам, но явно тълкуваш нещата, както на теб ти е угодно. Ако беше вложил малко повече мисъл, вероятно щеше да вникнеш в смисъла на мейл адреса, който ти е посочен, а не да ръсиш бисери. Точно, защото под гръмкото име сайт се мъдри някаква поща е необходимо да има такъв. Бил той официален или неофициален. И е похвално, че децата са се сетили да го правят. Колкото до даскалите - информатици съм напълно съгласен с по-дебелия брат, че са гола вода, и че учениците им скриват топката по знания в областта, в която уж те трябва да са корифеи.
Бъдете позитивни, вместо да се заяждате на дребно.

My eyes are cold as death.
My blood is rivers of hate.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.