Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 12.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: хОлиганите - ХИТА НА СЕЗОНАнови [re: amyLee]  
Авторaбe, (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 02:24



не знам за хОлиганите, но в теб има нъдежда. защо не се захванес рап? много ти знъе устичката. да се миксиръ чалгъ и ръп е тръду се едно фънк и рок и джез . гениъално е.



Тема Re: хОлиганите - ХИТА НА СЕЗОНАнови [re: nECA]  
Автор SAOlRSE (Metal Freak)
Публикувано20.01.06 16:16



Аз пък напук ще ти отговоря :) Ни най-малко не ме засяга какво същество съм, щот ти си пък един палячо, наравно с останалите ти дружки :) Айде върви си на майната, че като гледам си повярвал на вълшебната приказка за магиите, значи и ти си някво тъпо

Bite the neck of hatred, kill the death!


Тема Re: хОлиганите - ХИТА НА СЕЗОНАнови [re: aбe,]  
АвторRimodar (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 03:03



Вие нормални ли сте бе? хОлиганите ...музика..."магаре и косТмос " :))) Има един дълъг пич там, който ми е любимец ама т'ва е друга тема...



Тема Re: хОлиганите - ХИТА НА СЕЗОНАнови [re: amyLee]  
Авторsilistra (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 03:07



Амилийй тфа е малко кат Джет Лий, ти да не си ходещ талковен речник бе? Место да плюеш по хубу въри земи иди у огледала да са разкрасяваш :)) Не че мене ме кефят точно тея ряпари ама нали тряя има екшън :))))



Тема Re: хОлиганите - ХИТА НА СЕЗОНАнови [re: amyLee]  
АвторfLoOd (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 03:54



До музикалната критичка амилий или там каквато беше:
Доста се посмях на твоите "злобни шегички", както и ти сама си ги нарече, но дай сега да преминем към сериозната част. Аз съм този който е измислил мелодията на песента, аз съм правил аранжимент на инструментала, аз съм ги записвал, аз съм миксирал, ремиксирал и мастерирал и т.н. (няма да те затормозвам с повече музикални термини) и да ти призная малко се обиждам като сравняваш песента с някаква чалгарска повърня, именно защото аз МРАЗЯ чалгата и там производните й стилове - поп фолк и т.н. Не толкова защото имат скапани инструментали, а защото тяхната цел е единствено комерсиална и на всичкото отгоре я постигат с крадени ритми, бийтове и мелодии. Надявам се, че след задълбоченото ти повторно прослушване на песента на хОлиганите - "Чуй" си се убедила, че инструментала не е краден, нито копиран от някъде. А щом я сравняваш с Кондьо - това означава или че не познаваш стила чалга, или че не познаваш стила хип-хоп, или и двете едновременно.
Колкото до момчетата (хОлиганите) - за тях ще ти кажа, че се стараят. Може да не ти харесва външният им вид (не твърдя, че на мен ми харесва), може да не ти харесват текстовете им, може да не са на твоето интелектуално ниво и въпреки това дръж се с респект към тях. Защото те са направили нещо. Те са измислили 5 и повече песни (колкото и мръсни, нецензурни, безмислени и дори пошли да са) и са ги изпели. А повярвай ми, да пееш на два гласа никак не е лесно. Още повече са участвали на няколко концерта и са пели 3 пъти на живо(!!!!), за разлика от онези които ти много уважаваш (защото те нямат дори и един път жива изява - само плейбек, а на плейбек всеки може да е Уитни Хюстън). Сега сигурно ще кажеш "да бе то всеки може да запише песен щом и те могат". Еми не е така, скъпа, но ако желаеш да се пробваш, получаваш покана лично от мен. Още повече ще се радвам ако (щом си на толкова високо ниво в грамотността) измислиш един по-умен текст. Ще бъде направо новия хит на сезона, ако пък вземеш, че рапираш в песента.

А иначе има няколко места в поста ти, където мненията ни съвпадат.
Без да се обиждаш.
fLoOd



Тема шефа знаенови [re: amyLee]  
Автортakae бacи (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 04:55



не искаме уитни не рабрахте ли, искаме умни момичета да са прават на теШкарки. ама да е умна и по уличния стил не само в псевдо-лелктуланото си опкръшение. бараш ли го мулти-таланта. дай го да го видим опа.



Тема Re: хОлиганите - ХИТА НА СЕЗОНАнови [re: amyLee]  
АвторLes (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 12:26



Da da amyLee Prava si...Daje ne mi e qsno teq Nare4eni Xoligani axaxxa zako peqt nekva pesni4ka Haide na y4ili6te sled kato golqma 4ast ot tay nare4enite Xoligani sa znaqt kvo e tva y4ili6te samo za6toto sa vijdali zgradite aaxaxaxaxa a za RolX ne se govori--te sa si Super...V ss rapari nqma ima xora me4tae6ti da sa takiva ama ne se polu4aVa ne6ty po tqxnata...edna grypa uspq i aideee vs da sme raparii...ama to taka ne stava Like a 4algajiikite s golemite bombi i nakardenite kysi myxaxaxa


Последно предупреждение !!!
„Пиши на кирилица”



Редактирано от po_debeliq на 23.01.06 13:21.



Тема Re: хОлиганите - ХИТА НА СЕЗОНАнови [re: fLoOd]  
Автор amyLee (нищо особено)
Публикувано23.01.06 14:06



Виж, аз не се изживявам нито като “музикална критичка”, нито като супер познавач на стиловете и в частност рапа – това е първото. Прочетох поста ти 4, 5 пъти... Не съм си променила мнението, но си прав за някои неща: досега никога не се бях замисляла, че зад тия...момчета стои някой(още по-малко как би се почувствал от написаното), който им пише текстовете, музиката и т.н. (btw не си ме затормозил с музикални термини, аз може да не съм “спец в бизнеса”, ама не паса и трева ;) и затова си мисля...че не заради нещо друго, а заради собствените си принципи трябва да кажа :ИЗВИНЯВАЙ, ЧЕ ОБИДИХ НЕЩО, НАД КОЕТО СИ СЕ ТРУДИЛ, А ПО ТОЗИ НАЧИН И ТЕБ!(ей колко сериозно прозвуча) Естествено причината за написаното от теб не е, за да получиш извинение, но както казах имам си принципи.:)С извиненията до ТУК! Има още едно грешно разбрано нещо – като “заявих” , че изпълнителите, за които ти казваш, че нямат нито едно изпълнение на живо, вдъхват респект, съвсем нямах предвид, че са ми идоли и за музикалните им дарби въобще няма да споря(да ги защитавам) Надявам се, че след задълбоченото ти повторно прочитане на тази част от поста ми ще разбереш какво имам предвид(дори и да не успееш, се тая). На Холиганите аз погледнах като обикновен човек(какъвто съм), който беше чул нещо неприятно за ушите си(колкото и кофти да ми е да го призная на създателя му)
Дали заради провалените ми планове(от Холиганите) за вечерта, дали заради това, че ми пяха точно на главата – това ми е мнеието за тях! Не твърдя, че е лесно да се запише песен(а 4, 5-още по-малко) Браво, че са успели, знам че не е лесно(не че им е нужно моето признание). Обаче мнеието ми засяга само тях (не това което ти си направил)и няма кво да се обиждаме просто. Това е...


С най-добри пожелания към теб и хОлиганите
Някой, който явно не разбира от музика



..........When the world gets in my face. I say: Have A nice Day


Тема Re: хОлиганите - ХИТА НА СЕЗОНАнови [re: fLoOd]  
Авторshits____ (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 23:04



абе еими...кефиш ме!!подкрепям те!!Холиганите са зле!!!!!искам само да питам тоя floOd кои са "онези които ти много уважаваш (защото те нямат дори и един път жива изява - само плейбек, а на плейбек всеки може да е Уитни Хюстън"....че нещо не схванах...!!!!!



Тема Re: хОлиганите - ХИТА НА СЕЗОНАнови [re: shits____]  
Автордpeбнo и пoтpeбнo (Нерегистриран)
Публикувано24.01.06 16:57



http://www.specialz.hit.bg/ Айде поздрав за сичките и земете се успокойте




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.