Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 20.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Силистра през погледа на един обикновен човекнови [re: Schmidt]  
Автор po_debeliq (Gotin)
Публикувано12.12.05 04:35



За всички е ясно

е истината



Тема Re: Силистра през погледа на един обикновен човекнови [re: po_debeliq]  
Автор Schmidt (непознат)
Публикувано12.12.05 17:16



Защо решихте че "съм се измъкнал". Родителите ми живеят там, аз често се връщам. Имам приятели там (все още не са заминали всички). Знааам че е чист града, малък, спретнат:)
Нито ме е прецаквала жена, нито са ме били мутри (какви ли не предположения не прочетох), нито са ме ебали манафи в Дунавската.
Наистина ли не разбирате за какво съм ги написал тия глупости. Виждам някой са разбрали, но повечето не са. Харесва ли ви тоя лайвстайл. Мутри имало навсякъде казвате. Има знам, сега уча във Велико Търново и много добре знам че ги има, ама все си мисля, че не са толкова нагли.
Просто има ужасно много дразнещи хора, не сте ли съгласни? Ако произходът ти е такъв, че отвътре ти идва да крадеш табуни коне и да спиш до овце, трябва ли да гледаш конче-вихрогонче под терасата?
Вярно е че се слуша чалга. Навсякъде има много чалга. Яж чалга, пий чалга, сънувай чалга, чукай чалга - бъди чалга! Чалга е! Дъвчи и си купи още една! Лошото е че повечето слушат чалга.ЧАЛГА Е! (когато слушането на музика е фашизирано)
За начало си спомнете, че най-големите грешки са правени, когато всички мислят еднакво и не се сещат да си кажат един на друг, че нещо не е наред.
Те такива работи.....

Редактирано от Schmidt на 12.12.05 17:24.



Тема Re: Силистра през погледа на един обикновен човекнови [re: Schmidt]  
Авторпpocт cилиcтpeнeц (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 12:45



И ти реши, че ще помогнеш на клуба и на "свестните" по твоите думи хора като заявиш "Аз съм живял в свинарник". Прав си, че манталитета на силистренци е провинциален. Но това не ги прави свине. А направи ли ти впечатление, че никой от "Цялата силистренска паплач " не тръгна да те убеждава че не сме мазни селюхи. И псувни не видях по твой адрес.
Дай поне един съвет как да се оправят нещата, че поне да има някакъв смисъл от полемиката по темата.



Тема Re: Силистра през погледа на един обикновен човекнови [re: Schmidt]  
Авторbaby (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 15:11



hei, zdraweite na wsi4ki.abe da wi pitam.ot deset god ne ziweia w silistra, no si hareswam grada i 4esto se pribiram.my4no mi e.no kakwo stana s proslawutite mutri w grada, to4no tezi zagubeni praznoglawi kreteni, zaradi koito polowinata ot dewoikite se iznesoha i reshiha da ne se wryshtat??kyde sa te sega?ostariaha ili kakwo??
mai izliza 4e sme nabori s tebi 4e sme se mahnali ot grada po edna i syshta pri4ina, koeto me uspokoiawa.no ne me uspokoiawa fakta 4e goworish taka wse edno nishto ne se e promenilo.a towa e losho ako e wiarno.praw si za wsi4ko, no ne moga da byda tolkowa kraina, tam e semeistwoto mi.a twoeto????
a i nishto ne se znae, moze bi se poznawame........







Тема Re: Силистра през погледа на един обикновен човекнови [re: Schmidt]  
Автор SAOlRSE (Metal Freak)
Публикувано05.01.06 13:27



Шмидт, ти си един комплексар. Явно не ти е стигнало сивото вещество за да измислиш по-интелигентно обръщение към нас, "тъпите силистренци". Да, най-лесно е така, да обиждаме, да нареждаме, да се хвърляме на бой срещу по-слабите от нас. Благодарим за хубавите думи все пак *хили се иронично* Не, аз няма да тръгна да псувам, или да нареждам. Понеже съм от оная част силистренци, които си знаят мястото и не си врат гагите където не трябва. Щото и такива ги има, няма да отрека, все пак на такива клюкари съм попадала. Но не е това шибания проблем. Това, че си живял тук, а явно си от друго място не ти дава привилегията да обиждаш така абсолютно всички!?! Значи...не говориш абсолютни глупости, ама и не си прав. Като не ти харесва на тебе, си запази силните чувства за себе си, или иди разправяй на просветените ти приятели кои сме и какви сме. Аз само да те светна, не съм от патриотите, но не съм и от глупаците. Мисля, че най-малко ти трябва да ме поучаваш на морал и разни ми ти там дрън-дрън шикалки. Обаче такива истории има навсякъде. Градът ни е интригантски заради самите хора, но не и заради самия него. Но се чудя в твоя град няма ли клюкари? Няма ли злобни индивиди? Ако беше някой, който мисли с главата а не с яда си... Мисля да не ти обяснявам повече, защото и това по-нагоре едва ли ще го разбереш, а не искам да седиш пред монитора с часове

Love might be the last legal drug...


Тема Re: Силистра през погледа на един обикновен човекнови [re: SAOlRSE]  
Автор Schmidt (непознат)
Публикувано06.01.06 20:28



Признавам, разкрит съм! Сега маската на кисел и изискан аристократ се свли4а от лицето ми на сълзи. Мисля да се обрежа и да станем приятелки, какво ще кажеш?
Рs: Чете ли предишните ми мнения, или започна да ми отговаряш веднага след като прочете заглавието на постинга.
Сега ме извини, защото мисля да се разходя гол по улиците, току виж съм избил някой друг комплекс



Тема Ами....нови [re: Schmidt]  
Автор SAOlRSE (Metal Freak)
Публикувано07.01.06 14:21



Прочетох ги, естествено! Но все пак първото впечатление е най-силно, нали знаеш. Та какво да ти кажа, няма смисъл просто да учиш хора на нещо, когато са си свикнали на тяхното. Не че и на мен не ми е писнало ден след ден да излизам и да се чудя в кое кафене да седна спокойно и да не слушам мазни клюки или завъждащи се интриги, защото тук са много. Аз не съм от Силистра. А са ме домъкнали тук още когато не съм била аз. Това е друг въпрос. Не принадлежа на нищо и никой в тоя град. Но! Но все пак тук си изградих собствен свят, тук живея вече 17 години. Тук намерих добри приятели. Учудващо, нали? Този мой свят вече е разрушен. Познай от кого! Ами откакто половината град се обявиха против мен в един елитен форум, съвсем си промених мнението за много хора. Още се чудя, с какво право пишеха ония простотии, при условие че САМО са чували това-онова, а дори не ме познават. Комплексарски истории. Нямат си друга работа, не виждат себе си, а гледат другите. Мога да им благодаря само, че напълно ми отвориха очите, и че малкото доверие останало вече го няма. Но приятелите, които истински ме познават останаха. А аз също скоро мисля да се присъединя към онези, които са избягали, тъй като безперспективността не ми е присъща. Обичам Силистра, макар и малко. Ако не беше домът ми и красивия квартал, и малкото хора, които все пак знаят що е уважение... Но все пак не смятам, че любовта на човек към някакво си място би го накарала да остане без пари, защото тези, които не са го осъзнали -това ги очаква. За оня ми ти "елит", дечицата, които живеят с на мама и татко паричките и те да се замислят малко. Банкнотите няма да шумолят вечно в ръцете им. Пък за селянията - има я навсякъде. Навсякъде са и идиотите. Е, не съм виновна, че голяма част хора тук не мислят. Или ако мислят, то е за собствения си кеф. Ама и с обиди и упреци никой на нищо няма да се научи. Завистта, злобата, склонността към най-различни простотии, имат си го... Съжалявам, но това е положението.

Love might be the last legal drug...

Редактирано от SAOlRSE на 07.01.06 14:28.



Тема Re: Ами....нови [re: SAOlRSE]  
Автор Schmidt (непознат)
Публикувано08.01.06 16:05



И за6то се обърнаха против теб, мила.



Тема Re: Ами....нови [re: Schmidt]  
АвторSAOlRSE^ (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 22:09



Хах...питай ги де! Аз лично незнаех, че човек само като си мълчи и си гледа работата предизвиква някаква по-особена реакция. Явно съм грешала Измишльотини тип "градска легенда", аз съм вещица. Успя ли да се хванеш вече *смее се* Все пак тук имат право да живеят само красиви и отворени личности (с много комплекси ), нали така? Ам, на мен ми харесва пък да не съм от стадото, т.е. да се движа с някакви си изтупани люде, които незнаят първо на първо защо са на тоя свят. И повече ми харесва да живея както аз искам, не както някой си ми каже. Виж сега, хората се дразнят като видят някой по-различен, в смисъл, всички ходят еднакво, държат се еднакво, следват шибаните последни моди (да бе, забелязвам нотки от на баба ми времето още, че са ходили по същия начин!)....та, дразнят се като забележат, че тоя по-различния няма като тяхното. Мислят си, че като са на един акъл, са оригинални и обезателно имат право да раздават правосъдието в съответния град и тем-подобни. Известно ми е, че речника им е богат....ама на обиди. Не може да се върже свестен разговор, освен ако не се приказва за "последната свалка в кафене "Ала-бала" " Е, това води до проблема - техният проблем. Щот' явно на мен не ми прави впечатление. Затова аз нямам проблеми. И очевидно на някой с хлапашки разум му е щукнало да се позабавлява. Това е причината да се обявят срещу мен. Вече разбрах, че да си сам срещу 30 човека като тия тук не е нищо особено. Мнозинството не винаги е право. (нещо ми се бъгва сайта...)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.