Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:53 21.09.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Силистра през погледа на един обикновен човекнови [re: пpocт cилиcтpeнeц]  
Автор Schmidt (непознат)
Публикувано08.12.05 13:56



Ти обиди ли се нещо. Щом 4овек като теб се обижда значи съм успял:):):)
Защо ми говориш за Гъмзово , Пловдив , Тутракан ли кво беше. Съжалявам но аз за разлика от теб нямах сили да прочета твоето до край. Не е интересно, но по лошото е няма логика. Следващият път като ми отговаряш пий един ром да не ти треперят ръцете, клякай и ставай на равни интервали, а ако и това не помага си накисни задника в хладка вода. Помага!



Тема Re: Силистра през погледа на един обикновен човекнови [re: Schmidt]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано08.12.05 16:52



Е де, е де спазвай добрия тон. В крайна сметка и той, като теб, изразява мнение. Или нямаш аргументи с/у неговото мнение

mun4o беше прост човек...


Тема Шмидтнови [re: mun4o]  
Авторcилиcтpeнckи шoп (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 19:49



Като го чета тоя шмид, все повече си мисля че това е или човек с някакво душевно терзание и бреме, мъчещ се отчаяно да го изрази някак си, или е пъпчасал пубер, решил да пълни форума със спам.

Между другото, ако отворите някой друг клуб от категорията градове, там в повечето случаи е пълно с безсмислени спорове и тъпи зааяждания от рода "нашия град срещу вашия град" (вж. Плевен, Русе, СтЗ, София и др.). Явно сега и клуб Силистра не е подминат. Така че не приемайте темата толкоз сериозно . Селянията, чалгата и дебеловратите са навсякъде в БГ... включително и в родния град на г-н Шмидт.



Тема Re: Шмидтнови [re: cилиcтpeнckи шoп]  
Авторaazi_elvul (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 23:01



Не съм виждал толкова хора в една тема от доста време насам,
така че и от подобни ,,мнения,, има полза..
Аз лично не се чувствам засегнат от нападките по-горе.По-важно е
какво ние/аз и ти/ правим за да променим средата!
Ето например,наскоро отучих мой приятел да си хвърля боклучките
през прозореца на колата,а друг започна да пуска маломерната риба
обратно.Малко,но крачка напред!
Успех на всички и повече усмивки..



Тема Re: Силистра през погледа на един обикновен човекнови [re: Schmidt]  
АвторMopcku (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 00:06



пичове, що се хабита да отогваряте на неграмотен селянин...просто не сме на неговото ниво......нека си живее в неговия си свят на илюзии...амин...



Тема Re: Силистра през погледа на един обикновен човекнови [re: Mopcku]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано09.12.05 08:41



Чак пък неграмотен селянин...Барем правописа му води на обратен извод. Да си признаем, че е напипал нещата, ако и съжденията му да са остри на моменти

mun4o беше прост човек...


Тема Re: Силистра през погледа на един обикновен човекнови [re: Schmidt]  
Авторпpocт cилиcтpeнeц (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 11:17



Единственото, което ми стана ясно е, че Schmidt има доста опит в клякането и ставането с чашка ром в ръката над легена с хладка вода. А от изказванията му по темата "Силистра през погледа на един обикновен човек" крещящо се потвърждава правилото "...животът на село оставя трайни белези в съзнанието на хората...". Не отричам, че човека има богат речников запас и тъй като аз не мога да се похваля със същото, ще спра да му опонирам.



Тема Re: Силистра през погледа на един обикновен човекнови [re: mun4o]  
АвторMopcku (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 11:49



ари да не какзвам какво е напипал



Тема Не е истина просто...нови [re: Mopcku]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 18:03



Мисля,че за всеки град може да се кажат абсолютно същите неща.Най-малкото е несериозно да се твътди такова нещо само за Сс.Явно човечеца е засегнат с нещо,но това може на всякъде да ти се случи.Силистра е страхотна.Жалко,че избягаха младите хора(м/у,които и моя милост),но това е проблем на цялата ни държава.На мен никой не може да ми отнеме любовта към Силистра и това със сигурност не е само,защото не съм там.
"Живота в София е пъстър,но помни,че пъпа ти е хвърлен в Дръстър."



Тема Re: Силистра през погледа на един обикновен човекнови [re: Schmidt]  
АвторMopcku (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 22:49



дори Силистра да е най-прекрасния сред прекрасните градове в света младите хора пак ще бягат от него като дявол от тамян. и не защото е лош град, не гостоприемен - за защото е МАЛЪК. всеки иска да види свят, да направи кариера и всичко там останалото. малкия град просто не предлага това - КАДЕТО И ДА СИ ПОСВЕТА.

В КЪЩИ СИ Е НАЙ-ХУБАВО




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.