Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 27.04.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ново строителство в града  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано02.12.05 00:08



знаете ли кой строи и вече е построил новата жилищна сграда(три етажна) зад Здравната Каса в Силистра? Продават ли там апартаменти?

Къде другаде има ново строителство в града, ама да продават?

много ви благодаря предварително.



Тема Re: ново строителство в граданови [re: eли]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано02.12.05 02:22



Ne prodavat!
Probvai v nqkoq agenciq za nedvijimi imoti



Тема Re: ново строителство в граданови [re: eли]  
Автор PRN (ваш приятел)
Публикувано08.12.05 07:09



Не знам какво е положението в момента, бях питал това лято. Фирмата се казва "Жекова... не знам какво си". Имаше апартаменти по 300Е/м2, останали бяха само по-големите. Мазите се смятаха по 200Е/М2, а гаражите бяха отделно (също по 300Е/м2). Мене мястото не ме очарова особено, много завряно ми се вижда насредата на откровена соц идилия с очуканите фасади, нерадостни балкони и покрите с хартии прозорци. Самата сграда е клекнала като патица в голяма кална локва. Слънцето ще изгрява късно и ще ще залязва рано, заради вирналите се наоколо по-високи сгради.

Това което се строи срещу банката изглежда много по-обещаващо, но там всичко е продадено (знам, защото аз ще съм един от собствениците). Чувам че имало някакъв проект за жилищна сграда около училище "Отец Паисий". Мисля на мястото на музикалната школа, но не знам нищо конкретно по въпроса.



Тема Re: ново строителство в граданови [re: PRN]  
Авторaazi_elvul (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 22:44



Не си прав,Приятелю.. :)
Последният строеж,който споменаваш,не е на мястото на Музикалната
школа,а от другата страна на училището срещу кафе ,,Дипломат,,..
Стоят отново Желеви.Не знам как ще изглежда сградата,дано ни
изненадат с нещо оригинално..



Тема Re: ново строителство в граданови [re: aazi_elvul]  
Авторбoxeмa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 20:33



става дума за старата музикална школа.Ааци или си много млад или не си силистренец



Тема Re: ново строителство в граданови [re: бoxeмa]  
Автор PRN (ваш приятел)
Публикувано25.12.05 12:33



Леле, колко съм острял... аз си мислех, че всички знаят старата музикална школа, нещо като "старото МВР" или "старата автогара"

Тодор Колев пееше в една своя песен:
"Влакът ми е спрял,
аз пък съм заспал,
боже как съм остарял".



Тема Re: ново строителство в граданови [re: PRN]  
Авторaazi_elvul (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 18:41



Е,не я знам тази пуста ,,стара музикална школа,,..
Може би защото,винаги съм бил амузикален..
Колко сте стари,вие си правете сметката,защото помня времето
когато бозата беше 6 стотинки..



Тема Re: ново строителство в граданови [re: aazi_elvul]  
Авторritonito (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 00:31



a tazi novata sgrada kadeto e do otec paisii na kogo e, koi q e stroil.mnogo e hubava.pone na men mn mi haresva.deto e do biv6iq magazin Djoq?



Тема Re: ново строителство в граданови [re: ritonito]  
Авторnqma zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 23:19



na dimitra jeleva e blok li kakvo 6te stroqt nz ama sme imali vajmost za parcela da go vzememe ama v na6iq biznes tam e zabutano ina4e za jiveene e mn dobre



Тема Re: ново строителство в граданови [re: nqma zna4enie]  
Авторнe дo тaм (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 10:03



аз до колкото имам наблюдения има хора които строят кооперациики и след това продават, като си оставят нещичко за тях за да избият някой лев, а що се отнася до строежите на фирмата на Желева, в общественото пространство се носи, че липсва всякакво качество на строителството като цяло, прозорците дори не са стъклопакети, а единични дограми, независимо че в проектите им пише друго.Погледнете комплекс Бонита-строено е от тях, няма и пет години а е цялото напукано и леко да завали дъжд вътре се пълни, защото покрива пропуска.на дап търговския комплекс е в същото състояние. аве дето викат хората:"Дето мине Желева, цели фамилии я споменават"




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.