Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:52 28.09.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема не разбрахте ли...  
АвторMopcku (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 08:43



Не разбрахте ли, че едих град това са хората, kоито живеят в него. Дали е хубав или не, зависи само и само единствено от нас. Вижте във Франция какво става, някой не е доволен от ченгетата или от някой друг злодей и го КАЗВА НА ГЛАС, ТАКА ЧЕ ДА ГО ЧУЯТ ВСИЧКИ, ЗАЩОТО НЕ ГИ Е СТРАХ. А НЕ СЕ КРИЕ ЗАД ПРЯКОРИ И ДА ЗОСЛОВНИЧАТ ПО НЕЧИЙ АДРЕС. ИМА ЛИ ЖУРНАЛИСТИ В ГРАД СИЛИСТРА...МАЙ МАЙ НЕ...ЗАЩО МЪЛЧАТ....НЕКА ТЕ ДА КАЖАТ....

Иво



Тема Re: не разбрахте ли...нови [re: Mopcku]  
Авторнeизвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 10:33



Добра идея драги, но си сбъркал адресата!!! Може би щеше да хванеш дикиш ако отправиш призива си там където има кой да те чуе! За съжаление аз не мога да ти кажа къде в "Нашата мила родна страна" би имало смисъл да призоваваш към подобни действия! Струва ми се малко анахронстично това за което говориш! А що се отнася до Франция, то не забравяй че там си имат традиции в това - (справка - Великата френска революция - 1789)! А те и Бастилия си имаха за събаряне!!!


Залудо работи, залдо нестой!!!!



Тема Re: не разбрахте ли...нови [re: нeизвecтeн]  
АвторMopcku (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 15:45



на нас българите все някой, някаде, нещо ни пречи. все сме жертва на някаква, някъде измислена конспирация. А ПРОБЛЕМА СИ Е ИЗЦЯЛО В НАС. когато го раберем и изкажема на глас, може да стане това което искаме да е България...и Силистра...



Тема Re: не разбрахте ли...нови [re: Mopcku]  
Авторнeизвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 16:51



Напълно съм сегласен с теб! Вярно, е че все си намираме оправдания да не свършим нещо което зависи от нас самите. Да така би било ако говорим по принцип, но в случая ти говориш за нещо конкретно, като превиш аналог със събитията от проследните дни в Париж! Е, няма как да стане в България това, колкото и да ни се иска! Повярвай ми не защитавам никакво статукво и нямам причина да го провя, но да си говорим че ще се "вдигнем" заради нещо (а то си има премного неща, заради които би си заслужавало), е малко навничко, не мислиш ли!?! 1997г. помни едно подобно "вдигане" и резултатът беше: вожд-командир! Хващаш ли аналогията, уж за демокрация се борим а си избираме командир! Писва ни от всички и гласуваме за Болен Сидеров! И всичко това - зад издигането на такива хора стоят не личности, а електорат! Все гледаме да се скрием зад нещо и зад някого - в това мисля че е проблема! В едно общество колкото повече личности има толкова по-добри за обществото! А нашето общество какво прави - избира си кумири за да има след това кои да му е виновен!



Тема Re: не разбрахте ли...нови [re: нeизвecтeн]  
Автор MeTaL_AnArChY (Metal Freak)
Публикувано12.12.05 21:30



Е вие какво, една голяма анархия ли да организираме? При 90% страхливци няма да стане. Тука знаете как са нещата Не мисля, че можем да направим нещо. Е тука какви кумири има бе...то си е достатъчна безредица тука...някакви си накичени тийнейджърчета дето се мислят за ехеее къде по-важни пречат на другите да се развиват като по-добри и често ги обвиняват в какво ли не. Социално потисничество е това, и не се упражнява само от властта. Ей тез шибаните чалгаджии селяни гадни...и те ме дразнят щот са хвалипръцковци...(въпреки че не са те главен проблем в момента). Силистра не е град на клюкарите и на сеирите, просто идиотите са прекалено много за да е истина (а и тия идиоти нищо не ги интересува) А пък на мен не ми пука дали ще ме линчуват, само защото съм против много неща, които са уж "важни" те да знаеха как ми дреме за системата...за управлението...имам свобода на словото и я използвам щом мога. Даа ама французите са били задружни!!! Не че не е имало пак изменници, ама поне са се справяли с тях. А защо мълчат хората ли? Страх му е майката. Ама не разбирам що толкова ги е страх честните хора да изявят личното си мнение и се крият като пилци..

Love might be the last legal drug...<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от MeTaL_AnArChY на 12.12.05 21:37.</EM></FONT></P>

Редактирано от MeTaL_AnArChY на 12.12.05 21:41.



Тема Re: не разбрахте ли...нови [re: Mopcku]  
Авторжaнa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 20:48



бярно ли е,че някакъв си димитър костадинов от Добрич,сега клечка във вестничето Успех бил клечка и божията черква ? които знае нещо за този"журналист"да го напише тук.Вероятно е поредния аутсаидер дошъл да се прави на фактор в Силистра




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.