Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 03.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кажете добър детски стоматолог  
Автормaмa нa двaмa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 22:17



Големият ми син, на 5, има вече проблеми със зъбите. Не ни се е налагало досега, затова предпочитам добър специалист, с подход към децата.



Тема Re: Кажете добър детски стоматологнови [re: мaмa нa двaмa]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано02.09.05 10:32



Д-р Стойчева. Кабинетът и е близо до "Профсъюзите". Не е тесен детски специалист ,но е добър стоматолог и определено има подход към децата

Мога да живея два месеца с добър комплимент


Тема Re: Кажете добър детски стоматологнови [re: DlVA_]  
АвторValerieva (Нерегистриран)
Публикувано05.09.05 18:21



Ne znam za d-r Stoycheva,az sum bila pri neq,ne ostanah nikak dovolna i shte ti kaja zashto:Naloji se da mi vadqt zyb,polojenieto beshe malko po-slojno i tq ne uspq,zybyt se schupi,imashe adska bolka i se naloji da hodq pri d-r Enikov,no toi e veche vyzrasten i prosto ne stava!Sega sum pri d-r Krasimira Kiriakova.Kabinetyt i se namira v sredniq glupak na posledniq etaj.Podhod kym decata ima,dyshterq mi moje da ti go garantira:)



Тема Re: Кажете добър детски стоматологнови [re: Valerieva]  
Автормaмa нa двaмa (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 10:44



В края на краищата, по препоръка на съседки го заведох при д-р Джиджишева. То и моето дете е разглезено, но имах друга представа за детски стоматолог, явно много филми съм гледала...



Тема Re: Кажете добър детски стоматологнови [re: мaмa нa двaмa]  
Авторmama na dvama (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 16:51



Да си дойдем на думата. Второто зъбче го правим при Д-р Петрова / на гърба на чейнчбюрото до бар Мерси/. Евала й давам на жената- оказа се, че не в детето е проблемът! Не давам гаранция за качествена работа, много е рано, но знае как да предразположи едно дете!!!!



Тема Re: Кажете добър детски стоматологнови [re: mama na dvama]  
АвторПeнчeв (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 20:52



Препоръчвам Димитрова, нова сграда срещу училище "Кирил и Методий". Няма грешка



Тема Re: Кажете добър детски стоматологнови [re: mama na dvama]  
АвторAtanas (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 18:43



I az sum se lekuval pri neq, mnogo e dobra, a garanciq za ka4estvo imate ot men!
Jalko, 4e ne ste razbrali po-rano



Тема Re: Кажете добър детски стоматологнови [re: Atanas]  
АвторAtanas (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 18:52



Za D-r Petrova stava vapros (na garba na 4einjbiuroto do MERCI) , ot neq sum mnogo dovolen i garantiram za ka4estvoto na rabotata i.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.