Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 07.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предложения за модераторнови [re: DlVA_]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано10.07.05 23:21



първо - сигурна ли си, че е необходим модератор? това е слабо посещаван клуб все пак, а и лични обиди, нападки, псувни и други такива от самолет не се забелязват

определено в момента нямам време за модераторстване нон-стоп (и-нет връзка нон-стоп си имам, но тя ми е за друго).

мисля, че за зор-заман ще мога за известно време да играя съпорт на по-дебелия брат, ако я добутаме дотам... но всъщност въпроса ми е: а защо на ти? специално в този клуб си доста по-активна от мен
--------------
който го е домързяло да чете горното: предлагам дива за мод. което си е комплимент, така че следващите 2 месеца няма да я мисля

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Предложения за модераторнови [re: DlVA_]  
Автор po_debeliq (Gotin)
Публикувано11.07.05 11:02



Модератор….
Това наистина е досадно и гадно нещо , няма я свободата.
А тя , свободата „се носи на върха на бойното копие Санчо”.Толкова години не можехме да кажем какво мислим свободно и без притеснение. По време на демокрацията не се научих ме, от къде започват правата ни и къде свършват.
Правата ни ,скъпи заинтересовани , започват о Конституцията. Свършват там , където започваме да засягаме правата на другия.
Прословутата „атака” , спечели на изборите само заради една дум „отговорност”.
Трябва да се търси отговорност от депутати , министри …..и всички надолу .
Не може да ти се забрани да говориш , но не може да си над всичко , над правилата.
Ето защо задачата на модератора е много отговорна и ето защо не може да е само един.

Вярно е ,че клуба ни е слабичък ,но колко от вас са отвратени от теми , постинги , без хаберия..в него.
Една от задачите на модератора е да подържа „жив” клуба.
Като възможности в клуба нямаме нищо , най малкото „аватар”да си вкараме , няма поддръжка на „Web”….

Е и ако модератора не ни оправи …..много сме зле ???



Тема Re: Предложения за модераторнови [re: onzi]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано11.07.05 12:18



Не ставам за модератор аз.Основно, защото не съм толкова демократично настроена по отношение на постингите колкот теб и po_debeliq Присъствието/отсъствието ти във форума вероятно е точно поради тази причина, поради която аз предалгам редактор,нали?Защото помня едно друго време, когато беше доста по-активен

Мога да живея два месеца с добър комплимент


Тема Re: СТАКАнови [re: CTAKA]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано11.07.05 12:27



Абсолютно не си прав.Поне моята идея е точно тези, които са се объркали случайно да влязат в клуба, да не натискат бързо-бързо Х в горния десен ъгъл, защото няма един свестен постинг, на който да си закачат погледа. Камо ли да го задържат. Лично теб пък не виждам защо някой трябва да те модерира? Дори ти предлагам да се регистрираш и да гласуваш

Мога да живея два месеца с добър комплимент


Тема Re: СТАКАнови [re: DlVA_]  
АвторCTAKA (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 09:44



Благодаря за предложението DIVA_, но за сега поне не искам да се регистрирам в клуба, не защото не съм от Силистра, и не защото не ме интересува какво става в родния ми град, но мисля да постоя настрани от интриги (макар и в последно време често да ме намесват в тях) и мнения, които не мисля, че са чак толкова компетентни, и са обикновенно оставени от хора които наистина си нямат на представа за какво говорят, и по-лошото е, че и не знаят какво искат да кажат.

с уважение

СТАКА



Тема Re: СТАКАнови [re: CTAKA]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано12.07.05 10:25



Значи и ти приветстваш идеята за модератор тогава

Мога да живея два месеца с добър комплимент


Тема Re: Предложения за модераторнови [re: CTAKA]  
Автор 1!!! (1!)
Публикувано13.07.05 20:16



а според мен просто на някой му се ще да се окичи с титлата "модератор" ,ама напразно

The Most Honorable Kingdoms in the World
1 SodalitasWF


Тема Re: Предложения за модераторнови [re: onzi]  
Автор aazi elvul ()
Публикувано13.07.05 20:52



Браво! Това беше реплика на място..[smeq se
Подкрепям те и предлагам Дива и ,,По-големия,, брат да си споделят това ,,модераторстване,,..



Тема Re: Предложения за модераторнови [re: aazi elvul]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано13.07.05 23:57



Вече обясних за недемократичното си отношение към голяма част от постигнгите. Смятам, че ONZI е по-добрия кандидат в този смисъл и горещо препоръчвам да гласувате за него.
Р.Р. Изключително ми е приятно да те забележа отново във форума

Мога да живея два месеца с добър комплимент


Тема Re: Предложения за модераторнови [re: 1!!!]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано14.07.05 00:01



Пропускаш обстоятелството, че "Някой" не се е самоиздигнал за поста

Мога да живея два месеца с добър комплимент



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.