Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 17.05.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Da popitamнови  
Автор Arven Ve4ernica (The elven queen)
Публикувано27.05.05 10:07



Здравейте!
Вълнува ме един въпрос, много сериозен.
Има ли някакъв шанс хората от клуб Силистра да си направят среща?
Интересно ми е, защото другата седмица ще се върна в любимия град за 2-3 дни и ще се радвам да се запозная( или да се срещна със стари познати) извън виртуалното пространство.
Благодаря за вниманието!

We Are Just A Moment In Time!


Тема Re: Da popitamнови [re: Arven Ve4ernica]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано27.05.05 15:40



Пиенето е нещо което живо и непрекъснато ме интересува...

mun4o беше прост човек...


Тема Re: Da popitamнови [re: mun4o]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано27.05.05 17:16




Все пак идеята е за среща. На която би могло и литературно четене да се проведе евентуално

Мога да живея два месеца с добър комплимент


Тема Re: Da popitamнови [re: DlVA_]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано27.05.05 18:33



Ей, като се заядеш по някой път, просто не знам...Литературно четене казваш...Хм! То, четенето, ако не е много натрапчиво, какво пречи на пиенето, а? Докато някой чете/най-добре наум/ мен какво ми пречи да си пия?!? Или като е литературно, туй ще рече, че трябва на глас да чете, пък аз да речем, трябва да слушам. Всъщност като се замисля по-важно е какво ще се чете. Ако например се чете нещо свързано с пиене, според мен нещата се връзват, а?

mun4o беше прост човек...


Тема Re: Da popitamнови [re: mun4o]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано27.05.05 18:47



Абе тревожа се аз за туй определение "литературно четене" голямо мислене пада, пък на мен не ми се отдава...Че въпроса ми е: Туй, четенето, на литература ли ще бъде /за разлика от техническите характеристики на двигателите с нечетен брой цилиндри/ или някой ще чете пък други ще слушат? И ако се навия на туй литературно четене, ще трябва ли аз да чета, щото, ако е тъй не може ли примерно аз да имам статут на наблюдател/пиещ/

mun4o беше прост човек...


Тема Re: Da popitamнови [re: mun4o]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано27.05.05 19:53



Въобще не се заяждам. Вкарах предложение за дневния ред на срещата просто
А по отношение на определнието, за да не се мъчиш, ще махнем "литературно" от словосъчетанието и това ще ти позволи дачетеш етикетите на бутилките примерно

Мога да живея два месеца с добър комплимент


Тема Re: Da popitamнови [re: DlVA_]  
Автор Arven Ve4ernica (The elven queen)
Публикувано27.05.05 22:00



Благодаря за навременното включване! Няма нищо лошо в биропиенето и нека го заплануваме за края на следващата седмица-да кажем петък или събота вечер. Съгласни? Може и място на срещата и време да предложите, защото все пак сте по-наясно с хубавите кръчмички. Аз си знам традиционния маршрут около Олимп и сие.

We Are Just A Moment In Time!


Тема Re: Da popitamнови [re: Arven Ve4ernica]  
Автор po_debeliq (Gotin)
Публикувано28.05.05 03:52



Аз съм навит.Заформя ме един литературо-опознавателен и културо-напоителен кръжок. Ние с Мунчо , като съдружници ще си разделим мероприятието.
Аз ще зачитам изпитото ,Той ще го отчита.На определено количество ще се въртим за да не получи „парализитет”някои от съдружниците , че ще затрием фирмата.
Задачата е да обхванем възможно най-много автори , и по възможност цялото им творчество.
Управлението на мезето можем да си позволим с Мунчо , да отстъпим на останалите кръжочници.

Редактирано от po_debeliq на 28.05.05 05:06.



Тема Re: Da popitamнови [re: DlVA_]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано28.05.05 11:00



Ей тъй я разбирам аз демокрацията - аз си пия, Дебелия реже мезета/овча пъстърма примерно/ Дива ни чете нещо нелитературно, пък Вечерницата слуша. Супер е, устройва ме. Сега остава да решим къде аджеба ще се напиеме мъжката. Айде давайте предложения

mun4o беше прост човек...


Тема Re: Da popitamнови [re: mun4o]  
Автор Arven Ve4ernica (The elven queen)
Публикувано28.05.05 13:19



Интересно би било Вечерницата да слуша, особено когато работата й е да говори. Очаквам да оповестите мястото, което сте избрали и ако може без споменатия деликатес, понеже не обичам овче.

We Are Just A Moment In Time!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.