Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 17.05.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Има ли къщи за продан...нови  
Авторkyпyвaч (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 12:47



из региона на Силистра и по поречието на Дунав както и дворни места и на каква цена може да се купят?

ikalinov@abv.bg



Тема Re: Има ли къщи за продан...нови [re: kyпyвaч]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 06:08



Emaila ti mi napomnja za imeto Kalinov dokolkoto si spomnjam Imache deput Kalinov Moje bi si brat mu direktora na Otez PAISII mNOGO SI ZABOGATJAL VECHE I KASTI VZE DA KUPUVASH?mRASNI KOMUNJAGI!!



Тема Re: Има ли къщи за продан...нови [re: lva]  
Авторskaldar (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 11:18







Тема Re: Ivaнови [re: lva]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано09.04.05 11:30



Можеш да споделиш каква е твоята лична драма. Ще ти олекне , повярвай ми

Мога да живея два месеца с добър комплимент


Тема Re: Има ли къщи за продан...нови [re: kyпyвaч]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 17:28



Mila Diva az drami njmam no dramata ste nastapi ako tezi komunisti vzemat vlasata na izborite.Povjarvai mi mnogo ste stradame ako razbirash ot politika ste me razberesh.Ne sluchaino USA otdelja 5 miliona dolara za podpomagane na opozizijata v Belarus.Te ne iskat kakto i EU na vlast da sa komunisti.Mislich li che edin direktor na uchiliste ima pari da kupuva imoti kolkoto i evtino da e v nashija krai Vsichko namirisva na igra Goljama igra Zad tozi chovek stojat drugi koito samo go izpolzvat da prouchi pazara .Edin den ste se uverish che sam prava.Ne mi puka za tova koi ste si prodade imota Jiveem v "svobodna"strana i vseki sam izbira problema e che se raboti s njakakva zel i savsem skoro ste razbersh za kakavo stava.Ne e li stranno che se tarsjat imoti tochno po Dunava.



Тема Re: Ivaнови [re: lva]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано10.04.05 12:32



Мила Ива /уважавам добрия тон аз/ Едва ли имотите около Дунав-а имат нещо общо с подготовката на въпросната партия за предстоящите избори. В смисъл- не мисля, че ще си изграждат предизборните щабове по поречието на реката И едва ли им е необходимо тепърва да трупат капитали . Друго ме озадачава в постинга ти. Твърде параноично е някакси една фамилия да те накара да изсъскаш подобни ругатни. Може би единственото общо нещо, което горкият човечец има с депутата Калинов и с бившия директор на ОУ "Отец Пайсий" е еднаквото фамилно име.За това помисли ли?

Мога да живея два месеца с добър комплимент


Тема Re: Има ли къщи за продан...нови [re: lva]  
Автор buena_mala (непознат )
Публикувано10.04.05 13:48



Не е нужно някой да разбира от политика за да прозре завистта и злобата ти от това,4е друг може а ти не...На теб напълно ти приляга израза"не е важно на мене да ми е добре,важно е на съседа да му е зле".Един директор на у4илище според мен може да купува каквото си поиска(както и ти)стига да може да си го позволи...Нещо което ще му е невъзможно по времето на комунизма.Както ти сама казваш"не ти пука кой ще си продаде имота живеем в свободна страна"...не виждам тогава къде ти е проблема на тебе...4е нямаш средства и ти да купуваш или,4е нямаш какво да му продадеш.Я си гледай собственото благопулу4ие и остави хората да си уреждат живота както намерят за добре.



Тема Re: Има ли къщи за продан...нови [re: skaldar]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 20:30



Diva pogledni bukvata predi kalinov vav emaila koito e daden i ste razberesh che govorja za tochno sastija chovek!!!Tazi bukva pokazva parvoto mu ime i savpadenijata ste stanat mnogo!Az njmashe da picha ako njmah informazia kakvo tochno stava.edin den ste razberete za kakavo govorja!A sega chao!!



Тема Re: Ивче,нови [re: lva]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано10.04.05 21:22



Ти наистина трябва да си намериш някакво хоби. Едва ли ще започнеш да шиеш гоблени, но виж със стихове можеш да опиташ
Р.Р. Също така смятам, че трябва да изтриеш всичката чалга във фонотеката си. Вероятно там е проблема

Мога да живея два месеца с добър комплимент


Тема Re: ДИВАнови [re: DlVA_]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано10.04.05 21:48



Юбре дебре ха сегаЛуда ли си красавице? Как тъй ще изтрие чалгата бе миличка? Ами тогава, как ще се докосне до изтънчените преживявания на лирическите герои, как ще съпреживява техните терзания и душевни страдания, как ще гради мечтите си за бъдещето без ВСИЧКО ТОВА?!?
ДИВА, миличка, не ги обмисляш нещата, о желана, но това сигурно е поради женската ти същност...така че ти прощавам

mun4o беше прост човек...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.