Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 11.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема nostalgia po moia gradнови  
Авторtuk sum ve4e (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 15:52



v ispania sum.umiram si ot skuka.i me hvana nostalgiata.kajete ne6tokakvoto i da e



Тема Re: nostalgia po moia gradнови [re: tuk sum ve4e]  
Авторeдничka (Нерегистриран)
Публикувано12.02.05 12:40



Напълно те разбирам...много е тежкоаз макар и в БГ.,пак ме тресе носталгията по СИЛИСТРА..Трябваше да се махна от там,за да я обикна така,че понякога милвам екрана на телевизора,като дават нещо от там...Аз съм си такава -емоционална и за мен е нормално и да изпадам във възторг,когато срецна кола със СС. регистр.Дори едно коте,ако срещна и да зная,че е от СС.,ще го разцелувам...Такава съм си...Винаги,когато си идвам в СС.,ми иде да прегърна целият град и всичко в него...Както казва съпругът ми:Аз съм болезнено привързана към СС.,но това стана,едва когато заминах от там за винаги...И до като съм жива ще чакам с нетърпение всяко лято,за да се озова пак сред всички познати и обичани от мен неща..Там някъде на река Дунав,където са моите спомени-спомени събирани 20г....ОБИЧАМ ТЕ СИЛИСТРА!!!



Тема Re: nostalgia po moia gradнови [re: eдничka]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано12.02.05 22:40



haresva mi mnogo tova koeto e napisala ednichka Dano vsichki silistrenzi zapochnat da obichat grada ni kato neja!!1



Тема Re: nostalgia po moia gradнови [re: eдничka]  
АвторTOHИ (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 00:30



БРАВО МАЦКА !!! ЕВАЛА ИМА ЛИ ОЩЕ ТАКИВА,КАТО ТЕБ



Тема Re: nostalgia po moia gradнови [re: eдничka]  
Авторdamajanka (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 02:06



Ama ligavi4ko go davash dosta, vapreki 4e ti e ma4no!



Тема Re: nostalgia po moia gradнови [re: damajanka]  
Авторeдничka (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 22:15



"Лигавичко" е най-неподходящото определение за носталгията...Да,на мен ми е мъчно и тъжно и чувствата,които се пораждат от това съвсем не са лигави.Дано никога не ме разбереш,защото направиш ли го,това значи,че и теб те е споходила носталгията...А това е натоварващо и подтискащо чувство...Не ти го пожелавам...И пак ще кажа с риск отново да ме сметнете за лигавичка...ОБИЧАМ ТЕ СИЛИСТРА!!!



Тема Re: nostalgia po moia grad [re: TOHИ]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 19:18



Силистра е град ,в който господстват селяндури/по манталитет и характер/ превърнаха града в място за постигане на своите лични парааноични цели.Хора комплексари,нискочели .Прогониха младите хора,като ликвидираха всяка възможност да се намери що годе прилична работа.Там се увиличават работните места само за метачи по улиците и в погребалните бюра.Не е ли време да се върнем и да спрем агонията на града ни?Има ли хора с пари,които да ни помогнат ?А градът е разположен на чудесно място,има природни дадености и умни хора|/които ще се върнат в любимия град/.Там е царството на наркотърговците,сутенорите, контрабандистите и прочие паплач,защото си работят спокойно под чадъра на властта.



Тема Re: nostalgia po moia gradнови [re: мaя]  
АвторTOHИ (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 20:04



съгласен съм,но не мога да разбера,ти кого упрекваш..?разбира се,че трябва да се върнат младите и умни,хора в града.за съжаление много от тях,като "едничка"са заминали завинаги от тук...



Тема Re: na vsi4kiнови [re: eдничka]  
Авторtuk sum (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 22:56



Blagodarq na vsi4ki koito otgovoriha.Vijdam 4e ne sum edinstvenata spohodena ot nostalgiq i tova me radva.Obi4aite gradsa si i ne zabravqite 4e ste prekarali edna 4ast ot givota si tam.Vinagi kogato polu4avam novini ot Bulgariq mi se sviva surzeto nqma li koi da mi kaje ne6to radva6to.Edinstveno debelovratite nenormalnici li mogat da jiveqt dobre?Kak da vnasqt investicii 4ujdi grajdani sled kato nqmat doverie i da si go kajem... strah mnogo strah!Blagodarq vi o6te vednuj i iskrenno se nadqvam da se vidim skoro v Silistra



Тема Re: nostalgia po moia gradнови [re: TOHИ]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 19:33



виновни сме всички,че така безропотно оставяме родния ни, прекрасен ,град на нискочелите и комплексираните .




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.