Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 06.05.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Един адвокат и затворената улица  
Авторжитeл нa Cc (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 09:22



Познавате ли едни адвокат с инициали С.Н.? Та поредната щуротия на тоя адвокат е да заведе дело срещу Общината за правомерността на решението за затваряне на движение по улицата пред ЦУМ. Само по себе си не е нищо особено, ако не беше хроничното недоволство на въпросният адвокат от всичко.
Ако не бяха затворили улицата, той с положителност щеше да заведе същото дело, само че тоя път поради факта, че не е затворена.
Смешно



Тема Re: Един адвокат и затворената улицанови [re: житeл нa Cc]  
Авторmun4o (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 12:49



Дрън-дрън. Стоянчо много добре е завел делото и дано да го спечели. Пък аз не съм го чувал да недоволства от нещо. Отново лайна в този форум. Що не вземеш да се самоубиеш - ти сигурно си от тези кретени дето направиха подписка срещу движението в центъра. А това си беше пълна дивотия - що не вземат да затворят Витошка, че пенсионерите да си се насират без улично движение около тях. На тази улица може да кацне Боинг, ама не- посерковците искали да ходят пеша и да си бъркат в носа, гледайки как ги осират гларусите и сега сме вероятно единственият град в който като влезеш попадаш на серия от затворени улици и ти се взима акъла докато стигнеш до хотела примерно. Не стига дето сме на майната си ами и акъла ни е толкова, че всички гости на града мощно ни псуват.



Тема Re: Един адвокат и затворената улицанови [re: mun4o]  
Авторжитeл нa Cc (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 13:16



Първо-поздравления за ника-ти!Явно ти подхожда напълно.
Второ-Въпросната улица не е Витошка и ние не сме София/по натовареност на движението,примерно/.
Трето-Не може някакви тъпанари/най-вероятно ти си един от тях/ с малко по-мощни коли да я изполват като писта и не само пенсионерите, но най-вече малките деца да им благодарят, че не са уцелени.
Не ми давай пример с Витошка, а си помисли в колко по-големи градове,имат убособени търговсики ПЕШЕХОДНИ зони/но това е възможно, ако си ходил по-далече от село, но май не си!/



Тема Re: Един адвокат и затворената улицанови [re: житeл нa Cc]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано25.10.04 14:44



това със затварянето на улицата си беше пълна дивотия. дано спечели.

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Един адвокат и затворената улицанови [re: житeл нa Cc]  
Авторнopa (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 19:49



Браво на този мъж.Възхитена съм от това което прочетох.Общината е сборище на "братовчеди" ,които като кръвожадни кърлежи смучат ли смучат от опоскалият и организъм.Време е прокурорите да поразбутат тази братовчедска задруга и ще се разнесе такава смрад,в сравнение с която аромата от Кълъраш ще ни се стори като френско парфюмче.
Браво на Стоян Николов.То май, освен него читави адвоката са още трима четирима.,а читавите адвокатки са още по-малко.



Тема Re: Един адвокат и затворената улицанови [re: mun4o]  
Авторнopa (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 19:52



мунчо,прав си, но ще бъдеш по-убедителен без "цветистити"думи и изрази.



Тема Re: Един адвокат и затворената улицанови [re: onzi]  
Автортoмaтa (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 20:02



Защо затвориха тази улица за през цялото денонощие? зимата след 19 чса,а лятото след 22 часа няма пешеходци.През лятото няма пешеходци и в горещите часове 10-18 ч. .Сега има знаци за забрана на движението но нека кметчето /да ме простят 159 -тях му килограмчета/да застане на тази улица и да види сам,че по нея српокойно се движат превозните средства на богоизбраните,без да им пука от зопевдта.
Браво на този адвокат.Прави му чест.Срещу общината трябва да се заведат и водят и друтги дела,например за денонощната какафония от музики,клаксони,аларми,крясъци,гърмежи,взривове, и т.н.Това не еград а цигански катун.



Тема Re: Един адвокат и затворената улицанови [re: нopa]  
Авторmun4o (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 20:33



ОК, приемам за цветистите изрази...ама като съм бесен на тая неистова глупост. Гражданина на Сс/дето не може да оправи правописа/въобще витае някъде в облаците - какви малки деца го гонят точно по тази улица, нима пешеходната зона не започва точно пред ОББ?!? Нима мястото на майките и малките деца не е в Дунавската градина, нима не е прекомерно затруднен трафика в това и без това глухо градче, нали търговията и бизнеса трябва да бъдат насърчавани и да се създават условия за това. Ами че по тази логика/тишина, спокойствие, малки деца, млади майки/ да вземем, че да затворим всички улици, че тогава съвсем да ни заобикаля трафика, света. Впрочем знаете ли, че по "Цариградсо шосе" като пресече някой пешеходец и го тресне някоя кола директо образуват дело за самоубийство, а не за престъпление по транспорта...демек има си място за пешеходци, има си място и за автомобили

А пък за 159 кг. кмет не сте прави - точно той се запъна за това решение на Общинския съвет...не че ми е симпатичен

Знаете ли, че имало идея за подписка/или, че вече има такава/ да изсекат чинарите по "Симеон Велики" щото много засенчвали?!?
Ти вероятно подкрепяш тази идея Гражданино на Сс...



Тема Re: Един адвокат и затворената улицанови [re: mun4o]  
Авторmun4o (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 20:49



И още, че съм бесен...

Гражданина явно въобще не познава адвокатите в Сс. Подобни действия каквито приписва на Тяната са типични за Марев или Момчо примерно, че и на Иван Димитров, ама нали, ей тъй да си чешем езиците.

И как ми се иска да ти извъртя една майна, ама пусто Нора не дава

ПП Специално за гражданина - "Цариградско шосе" е булевард и се намира в София



Тема Re: Един адвокат и затворената улицанови [re: mun4o]  
Автор Arven Ve4ernica (The elven queen)
Публикувано28.10.04 22:33



Извинете, уважаеми съграждани! Имам чувството, че сте на по две години и не помните, че тази улица беше затворена много отдавна. Не виждам никакъв смисъл в глупавото ви упорство, при положение, че тя беше отворена временно със заповед, за да могат да бъдат поправени други улици и с уговорката, че ще бъде затворена след това. Освен това, не ми е ясно, за какъв трафик говорим в малкото градче, където, както се оказва от твърденията по-горе, няма хора по никое време на денонощието?!
Не мога да споря за господин Адвоката с налудничавите идеи, готов да смукне още малко парици от общината с това дело-те в някои други страни хората тези неща ги правят, за да си поддържат спортната форма ( да завеждат дела, имам предвид). Обаче ми е странно, за да стигнат до Дунавския парк, майките с малките деца хеликоптер ли трябва да си наемат, та да не профучи някой отгоре им.
Относно търговската улица-извинявам се много, но в Пловдив и Стара Загора те също са пешеходни зони! И нека не сравняваме София с другите градове, където всяко двуминутно отказване на светофар довежда до едночасово задръстване. И ние ги обитаваме тези географски ширини и знаем.
Последно. Питам и отоговор не искам, когато отворят прекрасния замък на Райчев туристите къде ще минават, за да стигнат до него?!


We Are Just A Moment In Time!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.