Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 23.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Qjte bonboni v imeto na liubovtaнови  
АвторGargata (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 14:43



6to stoite v toq 4at i pi6ete tiq gluposti be?Vri ot zadrastenqtzi v taq Ss.Izleste malko ot toq grad vijte kak jiveqt horata.Tapatzi.Are 4e sam si napalnil djoba s bonboni i otivam da se zabavlqvam na parti v Boqna a vie moje da se napiete pak i da se biete v 6ibanite 4algarski diskoteki.Be6e mi priqtno.4AO



Тема Re: Qjte bonboni v imeto na liubovtaнови [re: Gargata]  
Автор 9x19MM (новак)
Публикувано26.06.04 12:02



Kav si pak ti be tapak ne shto se pravish na ustroumen no she te za tapim
Samo edin ot silistra pznavam koito mu kazvat gargata da ne bi da si ti a?
Kaji smelchago koi si i zakvo se borish?



Тема Re:нови [re: Gargata]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано26.06.04 17:56



Ти доста бой трябва да си отнесъл в тякоя силистренски дискотека



Тема Re: Qjte bonboni v imeto na liubovtaнови [re: Gargata]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано14.07.04 23:54



Бонбоните в България не са това което са...може би в това се корени проблема ти. В случая проблема е, че нещата ще се влошават.

И за да разбера това,което ти говоря, забележи, не ми се наложи да изляза извън града, за да видя как живеят прословутите хора. Не че съм от Силистра, но може да се каже, че съм от близко.

Ех, други бяха бонбоните навремето...и хубави хора ги ядяха... А сега кво - гаражна хиперсбъркана продукция, консумирана от шибани селяци... Умира тази култура, бавно и славно...ама тя направо си умря, дам...аз откога не съм се наяждал с бонбони....да го кажем по друг начин...сега вместо какао слагат вътре глина...аналогията сам си я направи...

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: Qjte bonboni v imeto na liubovtaнови [re: gat3way]  
Автор po_debeliq (Gotin)
Публикувано15.07.04 22:48



Браво пич , благодаря ,че те има.
Не съм напълно съгласен с теб , но ти единствен от много време и за разлика от много хора , се включваш мотивирано и без злоба.
На тоя тапанар ти успя да запазиш хладнокръвие и достойнство.
Винаги съм казвал ,че няма интелигентни хора , тя интелигентността се разменя.
Ако пред теб стои интелигентен човек , трябва да си на неговото ниво.Ако не си той ще падне на твоето ниво.
Ти обаче правиш всичко възможно да ме опровергаеш.


P.S Какъв е доя сайт дето сито дал в имфото си :)))



Тема Re: Qjte bonboni v imeto na liubovta [re: Gargata]  
Авторroшo (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 13:11



тоя отворко,явно е за психиатър.Да сме видели как живеят другаде.Отворко
знаем как живеят:като скотове.Ти си един навеждач и ибрикчияя и нищо повече.Гащник,не обиждай Силистренци,защото може да ти се случи случка.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.