Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 16.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ei zaspahte li?  
АвторVladimir (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 22:28



Mnogo ama mnogo ubit klub .Nai ubitija v Dir.bg Zarja i ministrite mu bjaha v Silistra i nikoi ne e zaseganal temata.A tja e jizneno vajna za vas.Nie deto jiveem v England poveche se interesuvame ot sadbata na grada.Moi prijteli vseki den chetjaha novinite .I kogato vlezli vav foruma vi za da nauchat nesto poveche ot samite hora jiveesti v grada se okazalo che e palno martvilo.Jiveite si taka !!



Тема Re: Ei zaspahte li?нови [re: Vladimir]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 00:32



Какво ти мъртвило! -Цяло живило си беше около това изнесено заседание на МС. Само че за подрбностите , които ти се ще да узнаеш, мястото наистина май не е този клуб. Не заради друго , ами защото на господата Ст.Райчев и Явор Георгиев /които ,апропо, бяха основният акцент на посещението/ едва ли им остава време да посещават форумите . Усвояването на средствата от ФАР, САПАРД и подобни вероятно поглъща цялото им време . Иначе предполагам, че не им липсва желание А баш те са хората , дето биха могли да те запознаят със състоянието на бизнеса в Сс в детайли с подобаващата доза ентусиазъм, за която прозирам , че си гладен

Р.Р. Пък аз не само, че не ги пипнах, ами не ги и видях даже тези министри. Лъскавите возила пред сградата на областта само ми взеха погледа в събота




Тема Re: Ei zaspahte li?нови [re: DlVA]  
АвторVladimir (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 06:54



Blagodarja ti javno ne sluchaino na snimkata v Standart bjaha snimani Simeon,Raichev i edno prase javno poslednoto e bilo hapnato kakto se polaga.Za Javor se chu tuk v London che se bil ojenil za pevizata Ira njakoi znae li nesto po vaprosa.Basta i e e ot njakakvo Silistrensko selo koeto samo sam chuval che go ima POSEV.



Тема Re: Ei zaspahte li?нови [re: DlVA]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано28.04.04 10:17



ти само си ги гледала лъскавите возила. аз правих каскади. бях паркирал на паркинга зад общината. оправях един комп, наместих го, взех го под мишница и тръгнах да го нося. стигам до колата и гледам пред нея наредени 5-6 мерцедеса/бмв-та един до друг плътно и не мога да изляза. теглих наум 2-3 кръшни, подритнах бмв-то, дето ми пречеше - никой не ми объдна внимание. теглих 2-3 кръшни вече на глас и излязох през тротоара. добре че имаше достатъчно място да мина.

тази случка ми е напълно достатъчна, за да не гласувам и за в бъдеще за царя-премиер. не че съм гласувал за него де

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Vladimirнови [re: Vladimir]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 20:16



Да ти кажа честно , колкото информация в пресата за сватбата на Явор -толкова и от мен Верно се ожени за поп-певицата Ира. Само дето не знаех , че и тя е със силистренска жилка. Останах с впечатление /пак от пресата/ че е плевенчанка. Ама нищо чудно да е истина, щото то каквото се посее в нашата околия все дава богата реколта




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.