Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 18.05.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема MA4NO MI E ZA MOMI4ETATA OT Ss!нови  
АвторLEONARDO (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 14:52



Zdraveite! Az jiveq i rabotq v Granada Ispaniq i mnogo bih iskal da si pi6a s momi4e ot rodniq mi grad.Tuk razbrah 4e momi4etata ot rodniq mi grad sa nai-hubavi v vsqko otno6enie.Znam 4e mnogo mom4eta biha mi se ismqli i az taka bih reagiral taka ako ne bqh se ubedil v tova.Trudno e da vi ubedq v tova,no povqrvaite mi taka e.Ako nqkoe momi4e poiska da si pi6e s men e-mail-a mi e berstar@abv.bg.Mnogo 6te se radvam.Lipsvate mi mnogo.



Тема Re: MA4NO MI E ZA MOMI4ETATA OT Ss!нови [re: LEONARDO]  
Авторmcm (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 21:08



А не искаш ли да си пишеш с някое момче от СС. Тук има много хубави момчета, повярвай ми



Тема Re: MA4NO MI E ZA MOMI4ETATA OT Ss! [re: mcm]  
Автор po_debeliq (Gotin)
Публикувано09.04.04 09:57



Mnogo si prav.Mnogo sa hubavi momi4etata ni,tova e za6toto nii BA6TITE sme super.Bez nas ni6to nemoje6 da vidi6 kato horata.:) Zatova si stoim tuk i sigi pravim..to drugo kakvo da pravim...Ako iska6 sled 12-13 godini i tam da gleda6 tykiva momi4eta ..oredi nqkoi druga katalunka , tuk si imame edna selenka ot ispaniq , ama tq mi e golqma konkurenciq(vij nika mi).:) Trqbva da si podbirame materiqla v kraina smetka:)



Тема Re: MA4NO MI E ZA MOMI4ETATA OT Ss!нови [re: po_debeliq]  
Авторбpe (Нерегистриран)
Публикувано15.04.04 11:31



Много си курнас, бе господ бог, дето правиш хубави дъщери. Що не вземеш и малко морал да им налееш на тези кухи лейки. Тези божествените не се спират нито пред възрастта на глупаците, които бройкат , нито пред жените им , нито пред техните деца.
По цели нощи ходят с разголени задници по вили, хижи и разни апартаменти, /на такива като тебе/ и после за да се оправдаят пред БОГОВЕТЕ, били изнасилени.
И след като така наречения "престъпник" бъде оправдан, имало било корупция. Ами ДА, нали така е по изгодно, отколкото да си признаеш, че дъщеряти е КУРВА от класа, пък било то и дъщеря на БОГ



Тема Re: MA4NO MI E ZA MOMI4ETATA OT Ss!нови [re: бpe]  
Автор po_debeliq (Gotin)
Публикувано19.04.04 05:29



Скъпа моя , явно знаеш , че „неведоми са пътищата господни „.
За съжаление дори ние мъжете богове не можем да предадем със семето си и
характер , дори на своите обичани дъщери.То курвенското си го взимат директно от мама си. Ако някои ти е развалила семейството не си го изкарвай на нас БОГОВЕТЕ , ние правим каквото можем.



Тема Re: MA4NO MI E ZA MOMI4ETATA OT Ss!нови [re: po_debeliq]  
Авторбpe (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 09:44



Виж какво мой човек, ставаше въпрос за бълъци корупция, а не за развалено семейство. Аз с курви не се занимавам, това го правите вие, ако нямаше такива като вас, нямаше да има и курви, по простата причина, че нямаше да има кой да им обръща внимание, така нямаше да има проституция и сутеньори.



Тема Re: MA4NO MI E ZA MOMI4ETATA OT Ss!нови [re: бpe]  
Автор po_debeliq (Gotin)
Публикувано23.04.04 06:14



Е какво да се скопя ли ?



Тема Re: MA4NO MI E ZA MOMI4ETATA OT Ss!нови [re: po_debeliq]  
Авторбpe (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 10:27



Не, бе, важен, цвъкай дъщери



Тема Re: MA4NO MI E ZA MOMI4ETATA OT Ss!нови [re: бpe]  
АвторHe4oBeK (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 09:02



She cvuka ako moje :) Toq debeliq edva li lesno go vdiga, a i ne vijdam koq ste e tazi deto shte se pregnusi da legne s nego ... to ne moje zad tazi golqma prostotiq, koqto si li4i ot dumite mu v tozi forum da ne stoi nqkoi fizi4eski urod...



Тема Re: MA4NO MI E ZA MOMI4ETATA OT Ss!нови [re: He4oBeK]  
Авторkilowat (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 01:41



абе народе като ви се прави секс правете с пари или без това е по преценката и по възмойностите на всеки .
дето казваше един мой добър приятел : несъм толкова богат че да си ... парите
аз съм сагласен с него на 100 процента но уви има хора които не мислят така за това е по-добре тоз бизнес с проституцията да се легализира от една страна заради данъците от друга страна заради здравето на самите хора




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.