Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 17.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: нлонови [re: DlVA]  
Авторнлo (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 16:05



явно, онзи дебелак, беше силен, докато си мислеше, че Д.Ч. ще стане окръжен прокурор, ама сега ..... май ще му е доста трудно . Какво ли ще стане, особено след всички публикации в пресата.
Да взема ли да я препиша, за да може и вие да почетете.....!!!?



Тема Re: нлонови [re: нлo]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано05.06.04 00:44



Ами, хайде де! Че на мен от работа и интернет не ми остава време да си прочета вестника



Тема Re: КОЙ ДА Е ОКРЪЖЕН ПРОКУРОРнови [re: пpocтak]  
Авторlawer (Нерегистриран)
Публикувано18.06.04 01:20



tupakooo toi ne e stabilen, a zakona beshe stabilen. Ako ne si zapoznat kak e bilo, prokurorite bqha nesmenqemi predi promqnata tazi godina na zakona. I ne 10, a 12 godini si beshe okrujen prokuror, takuv kakuvto nqma da ima pove4e tozi grad. No maloumnicite tova ne mogat da go razberat, a govorqt v stil jultite kljukarnici. I replika ne zaslujavate daje, sujalqvam, 4e padam tolkova nisko...sus zavistta e trudno da se preborish! are kljukarnici tupi 4ao ot mene i dano skoro si polu4ite zaslujenoto :))



Тема Re: КОЙ ДА Е ОКРЪЖЕН ПРОКУРОРнови [re: Дядo Льoня]  
АвторCДC (Нерегистриран)
Публикувано18.06.04 01:24



Ти май въобще си нямаш хабер какво е станало, но компетентно се изказваш иначе :) кефиш ме...явно и си вярваш... точно някаква велислава ще е...простотията няма край!!!



Тема Re:ne4ovekнови [re: He4oBeK]  
Авторmun4o (Нерегистриран)
Публикувано18.06.04 09:11



И на мен не ми допада кък върви дискусията, ама нейсе-такива хора участват. Обаче чак едноклетъчни!?! Ти вероятно като едно двуклетъчно би следвало да знаеш, че ако някой се обозначи в този клуб и напише информация която знае, но не може да докаже, ще трябва да отнесе тежеста на закона и всички негативи които някой местен дерибей може да му стовари на главата.
Ти обаче не си в такава позиция /тъй като не отправяш конкретни обвинения към никой конкретно/-повярвай ми, тук съм компетентен
Що тогава, о по-различен и висш от нас едноклетъчните, не се обозначиш и не заявиш ясно гражданската си позиция и тази за този човек на който не можем на малкия пръст да се опрем.



Тема Re:ne4ovekнови [re: mun4o]  
АвторHe4oBek (Нерегистриран)
Публикувано18.06.04 12:29



Ami kato ne mojete da dokajete zna4i vsi4kite vi dumi sa prosto na vjatura, kolkoto da si uplutnjavate svobodnoto vreme i da se dokajete. No ne e tova na4ina po princip, no kakvi principi tursja az pri ednokletu4nite. Shtom ste tolkova veliki tuk 4-5 4oveka deto vijdam da si pishete gluposti zad gurba na horata, shto ne otidete v OP i da si kajete kvoto vi vulnuva? Moje daje i statia v presata, no si e drugo taka nali :) Poslednite 12 godini vsi4ki si mul4aha, sega kato razbrahte, 4e shte ima smiana se zapo4na...vinagi e taka v BG, mrusni hora mnogo. E vseki si znae za sebe si...haide strahlivci tova e ot mene. A zashto nqma da se identificiram tova si e moi izbor, taka sum precenil zasega.



Тема Re:ne4ovekнови [re: He4oBek]  
Авторmun4o (Нерегистриран)
Публикувано18.06.04 15:31



Хайде де, смелчако какъв ти е проблема-нали ти обясних преди това, че за теб няма такъв проблем, или трябват още пояснения за очевидно двуклетъчното ти мозъче. Теб те е страх да се идентифицираш, при положение, че не си казал една дума срещу някой решаващ фактор, а наричаш другите страхливци и ги призоваваш да отидели до ОП и да си кажели квото ги боли. Нелогично нали?



Тема Re:ne4ovekнови [re: mun4o]  
АвторHe4oBek (Нерегистриран)
Публикувано18.06.04 23:50



E vse pak 2 kletki sa pove4e ot edna i zatova ne se opitvai da tursish logika, trudno shte ia otkriesh :) Prosto si e li4no moe pravo kak da se predstavia, no vse pak vie vnimavaite da ne se razkriete, shtoto niama nishto hubavo da posledva. I to ne zaradi samoto vi mnenie, na koeto vseki ima pravo, a zaradi na4ina i dumite, s koito go spodeliate. Az pove4e s tozi forum niama da se zanimavam, taka 4e moje da ne si pravish truda da otgovariash, a prosto da se zamislish malko. Dostatu4no si padnah pod ravnishteto postaviaiki se sred tazi "nizka" 4ast ot obshtestvoto...budete jivi i zdravi :)



Тема Re:ne4ovekнови [re: He4oBek]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 22:43



Много умници са се нароили в СС напоследък, брей! ... И всичките до един след 2 кръстосани изречения във форума се отказват от всякакви дебати. Що ли ?
Р.Р. Чудя си се просто



Тема Re: КОЙ ДА Е ОКРЪЖЕН ПРОКУРОРнови [re: mun4o]  
Автормepyдия (Нерегистриран)
Публикувано11.07.04 09:40



А какво мислите за кандидатурата на районния прокурор на Дулово-Николай Кънчев. Чува се, че напоследък ухажва ДПС - изглежда, че само от тях зависи. За него се знае, че като следовател го хванаха с белязани пари в резултат на което го направиха прокурор - нали системата трябва да се чисти от корумпираните!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.