Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:40 22.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Dris!нови [re: DlVA]  
Авторdris! (Нерегистриран)
Публикувано29.04.04 21:25



Divaaaaaaaaaa, ia vnimavai malko. Nie sme dvama, ama imame edni i sashto mnenie,az kvoto po4na, drugiat go dovarshva- nlo- kak go pravi,napravo mi 4ete mislite i gi kazva na glas- kato edin vatreshen glas e,napravo. Tai,4e niama kakvo pove4e da pisha po temata i da se povtariam sas saotbornika



Тема Re: Dris!нови [re: нлo]  
Авторdris! (Нерегистриран)
Публикувано29.04.04 21:30



Za diado Lionia sam na 99,9999999 % siguren koi e, ama po debelia spored mene e samo edna fuknia mirizliva,daje spria da pishe, tolkoz mu e kuraja iavno, te debelite ne sa osobeno sarcati po na4alo- samo na dumi go dokarvat- za spravka vij opita na SOS s horata sas svrahnadnormeno teglo



Тема Re: КОЙ ДА Е ОКРЪЖЕН ПРОКУРОРнови [re: Дядo Льoня]  
Авторdris! (Нерегистриран)
Публикувано29.04.04 21:35



Nashiat otbor raste,a? samo deto vragat se ottegli i pak sami si govorim i se borim s viatarni melnici



Тема Re: КОЙ ДА Е ОКРЪЖЕН ПРОКУРОР [re: dris!]  
Авторнлo (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 10:50



след като оня дебеличкия се отказва и аз се оттеглям



Тема Re: КОЙ ДА Е ОКРЪЖЕН ПРОКУРОР [re: mun4o]  
Автор po_debeliq (Gotin)
Публикувано30.04.04 14:24



Съгласен съм с прокурора Невски , такива като мен трябва да бъдат унищожени изцяло,затрити.Този мой извод (нещастно ми полъх че „DRIS” ) не е мазохизъм.
Това е саможертва .Вий трътки нещастни не можете да живеете без такива като мен .Без такива като мен сте безлични , безпътни ,безхаберни , с две думи никой.
Нямаше ме няколко дена от Силистра и се разпаднахте.”ЕНЛ” не си отивай сте ми бъде тУЖно без теб.:) .Вие трътки небесни сте като агент Смит за матрицата ,гледате кой приказва против , за да го оплюете ,наругаете,смачкате в интерес на матрицата.Аз не съм Нео ,но съм противоположното ви аз , един ден ще разберете ,че унищожавайки мен ще унищожите себе си ;). За сега обаче това не ви се отдава – ще живейте :). А колкото до мен , мога да ви кажа кой съм.Както казва Радо Професора „каквото и да ми правят рафинирано масло няма да изкарат от мен”.Така като не ме знаете кой съм е по интересно ,повече злъч бълвате.А пък аз съм сред вас , DIVA и степ се познава ме много добре , не ме издавай моля те :) .



Тема Re:po_debeliq [re: po_debeliq]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 22:07



Виж ти?! Мисля , че прозирам тънката ти мисъл, дебели приятелю, но едва ли се познаваме. Че даже и "много-добре". Ако идеята ти е била да иронизираш репликата ми до dris! , то коментара ми е -Супер идейно А пък ако наистина ме познаваш, дрънни един тел. , за да не се хвърлям в такива тревоги да те разконспирирам. Щото , колкото и да премислях /и такива процеси се случват в главицата ми от време на време/ сведох списъка на заподозрените притежатели на този ник до 10-на души



Тема Re: НЛО [re: нлo]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 22:12



Аз пък въртях , суках и по-малко от 10-на не можах да отсея Ама щом казва, че ме познава човека, може и да се разплете работата М/у другото смятам, че в никакъв случай не е дебел. Поне не физически.



Тема Re:po_debeliq [re: DlVA]  
Автор po_debeliq (Gotin)
Публикувано01.05.04 08:42



DIVA ти си страшна!!! Такова цвете трябва в този форум .Наистина не се шегувам.Няма да те хваля повече , че от моята оста в този форум всеки го схваща като проклятие. Ако се регистрираш може впоследствие да ти пиша кой съм. Като ти гледам списъка …..шестия съм.
А колкото до разконспирирането – не мисля , че с теб трябва да си играем на стражари и апаши. Помниш ли навремето в София (а ти беше там),пред централна баня имаше едни хора викаха им кибици . Един-двама говореха , караха се ,обиждаха се,на футболна тема разбира се , а една тумба покрай тях ги слушаха.
Нещото такова е сега . Дърлим се с dris-dris и собствената му шизофрения нло ,а около нас над 700 кибици .Ударехме тавана на този клуб .Не мога да разбера защо трябваше темата да е тази отрепка Р.Атанасов .Токова ли ги заболя някой за него ,толкова ли нямаше по-стойности неща от този нещастник за когото се дърлим.



Тема Re: Dris! [re: dris!]  
Автор po_debeliq (Gotin)
Публикувано01.05.04 08:46



Дело в втора инстанция да ти гледа Александрова от СОС , дето се подиграваш на съдията с най-голяма тежест на балканския полуостров .



Тема Re:po_debeliq [re: po_debeliq]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано01.05.04 23:52



А така-а-а-а! Започна да става интересно Ще прескоча хвалебствията, щото по-принцип не ми понасят. Навик ми е да си бърша плюнки от челото понеже Добрата новина е , че списъка на заподозрените се сведе точно до двама души
Р.Р. Регистрация имам отдавна. Пък щом твърдиш , че ме познаваш, няма нужда да ти обяснявам защо не я ползвам тук




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.