Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:29 22.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: КОЙ ДА Е ОКРЪЖЕН ПРОКУРОРнови [re: mun4o]  
АвторДядo Льoня (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 06:06



О червей торни защо отклонявате темата ?
Румен ли искате да защитите , да го изкарате компетентен ?
Не можете !Не по кадърност дойде на този пост , аз дави кажа:
Много хора мислят , че СДС –то го докара ,но не точно така .
Излъчи го и го уреди на този пост тогавашната депутатка Велислава Гюрова.
Е естествено мръсните дела на баща и съдията Гюров бяха потулени.
Това беше цената с която прокурора професионално се справи.
Вярно след това се ояде много се ояде повече от мен , но да е жив и здрав и той ще дойде при мен.:)



Тема Re: КОЙ ДА Е ОКРЪЖЕН ПРОКУРОРнови [re: mun4o]  
Автор po_debeliq (Gotin)
Публикувано23.04.04 06:09



Знам , знам толкова съм добър ,че просто потискам останалите.:)
На въпроса „приятели мои”:
Официално Филчев съобщи ,че ще смени 20 окръжни прокурора.
Мили мои в нашата страна всичко временно е постоянно и всичко постоянно е временно , както трудовите договори на вишите държавни служители.:)
Естествено е , че преди изборите сегашната власт ще разчисти много хора.
На ход е просветата (съжалявам Краси),прокуратурата , съда,полицията…
За да остане Румен трябва да прави метани на ДПС,само че той имаше неблагоразумието преди няколко години да се заяде с кмета на Главиница.
Само че Хасанчо тогава не му даде полагащите му се пари , ами отгоре на това стана заместник министър. Сега Румен най малко трябва да се обреже , :)но и това едва ли ще помогне .:)
Ако трябва да бъдем честни в окръжна само Атанасов и Неделчева са големи лайна ,
другите поне са професионалисти.
Ако Филчев не си свърши работата както трябва ,обещавам ви червеи торни ,ще публикувам някой документи останали ми от моята адвокатска практика.
Дядо Льоня ще ми помогне . :)Той беше добър прокурор , вярно не издържеше на корупционния натиск за това не му вярвах тогава , но сега се убеждавам ,че всичко което ми е казал е било истина .:)



Тема Re: КОЙ ДА Е ОКРЪЖЕН ПРОКУРОРнови [re: dris!]  
Автор po_debeliq (Gotin)
Публикувано23.04.04 06:12



Vashte sa Vashte



Тема Re: КОЙ ДА Е ОКРЪЖЕН ПРОКУРОР [re: po_debeliq]  
Авторпъpви (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 08:50



А знаете ли юнаци, че РА взел назаем от известен адвокат 5000 лв. за да купи апартамент на дъщеря си. След известно време адв. си поискал парите, но РА му отказал. А след още време се оказало, че не е помагал на дъщеря си финансово за апартамент, ами е профукал левчетата



Тема Re: Dris! [re: dris!]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 21:13



А бе, така като човърках темите из форума , случайно се позагледах в часа на постване и съм категорично убедена, че те разконспирирах

Р.Р. Боже, ако знаеха само бедните хорица, колко си наясно с това.../нищо , че си далеч от ситуацията в момента/



Тема Re: Dris! [re: DlVA]  
Авторdris! (Нерегистриран)
Публикувано24.04.04 00:46



Da ti kaja,DIVA,az se otteglih ot debata,shtoto gospodinat,deto e tokoz svetnat po tez vaprosi savsem izprostia,pak sam 4uval,4e umnite otstapvali i se ottegliali parvi



Тема Re: КОЙ ДА Е ОКРЪЖЕН ПРОКУРОР [re: po_debeliq]  
Авторнлo (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 09:47



Ами като си толкова отворен и смел, я вземи побликувай тези документи от "адвокатската си практика" и помогни на бедния народ да бъдат сменени корумпираните магистрати. Щото май само плюнки раздавш пък нещо не можеш да направиш, като че ли доста се страхуваш за мястото си.
И понеже за пореден път се убеждавам, че си простак, пак да ти напомня, че не си в час и не си разбрал за какво става въпрос. Никой от тук участващите не е защитавал Румен Атанасов или някой друг , за който има съмнение, че е корумпиран. НАПРОТИВ, и ние сме "ЗА" смяна, но по начина , по който ти работиш , нищо няма да постигнеш. Най-много на края да те разберем кой си и да си изпатиш дето много се плюнчиш.
Случайно да си чувал за обида и клевета, нанесена публично , а ...? Какво ще кажеш?



Тема Re: Dris! [re: DlVA]  
Авторнлo (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 09:49



DIVA, я вземи ме светни кой е този дебелак! Аз се съмнявам за един , но все още не съм сигурна....



Тема Re: Dris! [re: dris!]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 20:26



Ама, няма нужда , моля ти се Я виж, колко забавно взе да става Пък за "умното"- спор няма. Нали знаеш колко много аз лично се подтискам от дипломите и ценза ти Пък и каква си ми гордост в същото време....
Р.Р. Ама как те разконспирирах, а? Друг е въпроса, че ще си трая и ще продължа да се наслаждавам на дебата, който ще е много по-колоритен с твоето присъствие. Повярвай ми и не се оттегляй, моля



Тема Re: КОЙ ДА Е ОКРЪЖЕН ПРОКУРОР [re: нлo]  
АвторДядo Льoня (Нерегистриран)
Публикувано29.04.04 20:31



На дървото пред входа на районна – там трябва да се разпъне тоя дебелия !
Такива като него „Уплювници” не трябва да дишат въздуха ви .Не е само той.
Имаше преди време една от БТК-то , която по думите на Румен „напсува ме по телефона пред жена ми и децата”(справка районен съд).Разказа играта на жената .
Така трябва да се действа с такива.!!!
Не че не искаме Румен да се махне (аз най-много исках когато ми беше началник) , но не може лошо да се говори за него , като си замине тогава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.