Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 07.06.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Тема Има ли в милия минови  
Автор EOA (космополит)
Публикувано12.10.03 17:12



роден град почитатели и последователи на Карлос Кастанеда!?



Тема Re: Има ли в милия минови [re: EOA]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 21:34



Отесня ли ви специализирания форум, или тръгна да набираш желаещи от всички краища на БГ за предстоящия семинар?

Р.Р. За Кастанеда поназнайвам това -онова, колкото да си покрия претенциите Но не мога да съм негова почитателка , защото за мен Дон Хуан е един обикновен литературен герой и категорично отказвам да товаря елементарно устроеното си съзнание с непрекъснати диалози със смъртта. По-друг начин разбирам живота просто



Тема Re: Има ли в милия минови [re: DlVA]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано13.10.03 20:34



....аааа...и това е нещо все пак...да си направиш избора как да си поживей живота, след като се запознайш с различни алтернативи...

...дай тогаз да си приказваме за Кастанеда и Дон Хуан от художествена гледна точка, да му се невиди...нямам намерение да та навивам да си сменяш гледната точка върху туй, как си разбираш животеца..

ма, ти откъде знайш за тоз семинар...да съм казвала нещо за навивки да го посетите!? Просто по повод семинарчето ми беше интересно да разбера, като как битува в замъгленото съзнание на българина идеята "Кастанеда и Дон Хуан"...нещо против!?



Тема Re: Има ли в милия минови [re: EOA]  
Автор aazi elvul ()
Публикувано13.10.03 20:34



Не мога да се нарека последовател...Не съм съгласен с теб,Дива,за ,,обикновения литературен герой,,..
Всеки образ,измислен или не,може да ни научи на нещо..ако искаме
да се учим,разбира се



Тема Re: aazi elvul [re: aazi elvul]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 23:11



Абсолютно си прав, че всеки литературен герой може да ни научи на нещо. Защо реши , че мисля другояче? Защото си позволих да нарека въпросният Дон Хуан "обикновен литературен герой ли"? И ако ти мислиш, че той е НЕОБИКНОВЕН литературен герой, защо тогава твърдиш, че не си последовател на Карлос Кастанеда?
Р.Р. НЕ съм забравила за обещанието си. И мисля утре да ти се обадя



Тема Re: EOAнови [re: EOA]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 23:20



Абсолютно нищо против , разбира се. Но искам да те да те посъвтевам нещо- ако наистина искаш да си говориш за Кастанеда , Дон Хуан и останалите 3-ма богоизбарни да им разнасят нравоученията /забравих им имената, пък не съм си и поставяла за цел да ги помня/, то горещо ти препоръчвам да използваш подходящите форуми. Иначе точно тук мнооого , ама много рискуваш да си говориш сама. Ако пък целта ти е била да ни впечатлиш с възвишеността си , считай, че си успяла и спокойно се пренеси пак на същото място, за да плуваш в свои води



Тема Re: EOAнови [re: DlVA]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано15.10.03 20:20



...е, защо така...да не би да заплашвам с нещо препиканата от теб възвишена силистренска територия и аудитория, че да няма място и за още една "дива" на възвишеността...

...или пък може да си мислиш, че само ний двете с тебе сме възвишените...и всъщност, ти като си измийш ръцете, ме оставяш сама да се впечатлявам...

аз плувам навсякъде в свои води...особено пък в Силистренските, тъй че нямада ми е проблем...стига да не застрашам нещо статуквото ти



Тема Re: aazi elvulнови [re: DlVA]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано15.10.03 20:23



...щo da ne може да се каже пък, че всички литературни геропи са по своему необикновени, м...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.