Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 07.06.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Тема Уважаеми Pierrot!нови  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 22:49



Можеше и да не публикуваш географското си местоположение, щото и без това става ясно, че си на има-няма 100-на км от Силистра. По отношение на джапнките и селяндурите в Бизнеса неоснователно изливаш гнева си точно в този форум.Не мислиш ли, че трябваше да оскубеш косата ,или брадата,или...каквото дойде там на този, който те е завел в тази долнопробна дупка?! Виж,"Истър" си е много свястна дискотека и ако продължаваш да твърдиш ,че и тя се обитава от "джапанки" и "селяндури" с най-голямо удоволствие бих представила теб и твоята теза за качестовото на заведението на самия му собственик. Ще си умра от кеф да бъда свидетел на последствията. По въпроса за хубавите коли пък , се сещам за 2-ма,3-ма юнаци , за които колите са смисълът на живота им и в този смисъл харчат доста пари за яки коли.Те също с удоволствие ще те оковат на най-голямото силистренско кръстовище, за да преброиш колко аджеба БМВ-та и Ауди-та ще спрат на светофара.
Виж,как щях да пропусна, да споделя учудването си и от факта, че те дразнят темите "Кръчми" във форума.Щото доколкото виждам и твоят първи постинг започва с въпрос по същата тема.

И въобще-Майната ти!
Бъди жив и здрав !
И ако ти доставя върховно удоволствие да събираш статистически данни за броя на поръчковите автомобили и съотношението им в Силистра и Русе, продължавай да го правиш.



Тема много се вживяваш....нови [re: DlVA]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано27.11.02 23:09



нещо
те нервите не са неограничено количество - пази си ги за по-свестни неща...

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: много се вживяваш.... [re: onzi]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 17:54



V Silistra imalo svetofari??????? :) ;) ;) ;) ;)



Тема Re: много се вживяваш....нови [re: onzi]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 00:24



Не,не се вживявам.Просто не мога да скрия чувствата ,които питая към скапаняци като този индивид.Щото-прощавай-мислиш ли ,че в Русе джапанките са им чужди като аксесоар ?Или пък анцузите?Виж, мнението, публикувано след твоето по тази тема ме разсмя до сълзи

Р.Р. А къде отшумя идеята за бирените съвещания? Да питам аз....



Тема Re: много се вживяваш....нови [re: DlVA]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 11:57



Po princip sym ot Ruse,ne mrazia silistra i ne iskam da syzdavam vrajda mejdu dvata grada. Poznavam lichno Piero (Az sym Milen bqh v G klas v AG-to ). NO:
1) Silistra e s naselenie 30000 ruse s 180000
2) V silistra bezraboticata e okolo 30% v Ruse 12.5%
3) V silistra niama edin svesten club
4) Sydeiki po silistrencite koito cirkulirat iz Ruse i avtobusite za Sofia imate mnogo po-agrarno naselenie ot nasheto
5) Silistra ne e umalen variant na Ruse zashtoto nashata arhitektura q nqma pri vas
I etc i etc

zatva nedeite da sravniavate dvata grada zashtoto tova e vse edno da se sravniava sofia s ruse - prosto sa razlichni vidove gradove ;-)



Тема Re: много се вживяваш....нови [re: gat3way]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 15:51



Ама си сладур и ти! Не съм говорила за сравнение-и дума не може да става. Всеки от двата града си е автентичен по своему. Това,което го има в Силистра , го няма в Русе-и обратно. По въпроса за населението -това е държавна полтика, приятел . И ако все така я карат нашите управници ,скоро населението в цялата ни държава ще се сведе до показателите , които си цитирал за Силистра.Май...
Пък -за автобусите- да те питам,ти да не би да ползваш още държавния междуградски траспорт?
А иначе аз обичам Русе, вероятно точно толкова, колкото ти обичаш Силистра.Пък може и повече да е, знам ли...



Тема ne sym iskal da ...нови [re: DlVA]  
Автор pierrot (Viva Pyce!)
Публикувано29.11.02 23:36



ne sym iskal da protivopostavqm silistra s Pyce.kakto kaza gat3way tova e nemislimo,zashtoto da se sravnqva tazi dypka-taka az mislq,absoliytno haoti4na,necivilizovana-s izkl. na nqkolko kvartala,Sofia s Pyce...ne...ne stava.ne kazvam i 4e Pyce e vyrhyt na civilizaciqta-horata sa si kazali 4e toi e nai-evropeiskiqt grad v Bg.moje da se pospori-rusenci sami pravim nqkoi prostotii(kato nqkoi mastiti hotelieri v Pc da biqt Kati shtoto pqla tiho etc etc).v Pyce syshto gi ima tiq djapanki i ancyzi-za moe syjalenie pove4e otkolkoto trqbva.
a za tova koeto kazah-znam 4e si prava imam priqteli ot Jandarmeiqta,koito sa ot Ss i te mi kazaha syshtoto kato teb za Biznesa.Predpolagam kato bqh tam,sled nqkolko dni go otvoriha Istar,,,nqmashe kak da otida:))kazvam vpe4atleniq natrypani za dva dni egati.pri polojenie 4e vidqh "dypkata" spored teb ,centyra ,avtogarata i stroqshtata se djamiq-po-golqma ot obshtinata edva li ne.az sym malko vmania4en na tema Pyce,ne iskam da proizliza zloba ot tova,men syshto me e qd za vyprosnata politika-mislish li 4e mi e priqtno da q gledam v ypotreba v Pyce???
a pyk za tiq deto shte me *** ne znam si kakvo,nedei taka pls,zashtoto smqtam-taka znam,4e kade shto ima 4ovek v Ss,shefa my e v Sofia,Varna ili Pyce...imamm mnogo priqteli ot Ss-adski svetstni sa pove4eto,no...ne si me razbrala.vremenno mnenie,nqma nishto obshto s generalnoto mi za Ss.idvah,100% pak shte doida...tova ve4e e dryg vypros.ne gi broq kolite...za tova dryga tema!



Тема Re: ne sym iskal da ...нови [re: Gad Gremlin]  
Автор pierrot (Viva Pyce!)
Публикувано29.11.02 23:51



Gad---ako si oshte on-line pishe nqkyde po foryma kakyv ti e maila,pisah ti i mi go vyrna...???
za peace-az sym pove4e peacemaker,otkolkoto war-machine...taka 4e...
to4no i za Ss..imam li4ni pri4ina da ne q mrazq,a nasitna ne vijdam zashto...DIVA?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.