Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 28.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Нафталиннови  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано05.10.02 00:24



Дочувам , че група "Нафталин" се е завърнала от фестивала в Германия. Някой има ли представа как са се представили там?

Р.Р. Темата отново е вид протест, но си е подплатена и от чисто любопитство



Тема Re: Нафталиннови [re: DlVA]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано05.10.02 08:46



моткаше ми се някъде диска им..

за германия още нямам инфо. днес-утре (като пием по едно с верните хора) вероятно ще имам

между другото - преди около 2 седмици бяха довтасали в силистра едни сърби. от лесковац. опит да обменят. едно от нещата, от които бяха страшно (приятно) изненадани, беше точно нафталин

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Нафталиннови [re: onzi]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано05.10.02 09:44



Много кофти ми прозвуча "моткаше ми се"
Аз на твое място бих казала:Притежвам диска на "Нафталин". Аз наистина го притежвам,де. Ако става въпрос за този ,който беше пуснат с рекламна цел. И също като въпросните сърби съм /приятно/ изненадана от успехите на тази група. Когато завъртяха клипа им по БНТ ме изпълни някакво особено чувство на гордост



Тема Re: Нафталиннови [re: DlVA]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано05.10.02 15:29



'мотка ми се', щото случайно го забрах от една сватба. става въпрос за албума им, не за сингъла. и бях забравил, че го имам. даже съм го слушал само веднъж досега.

между другото, имах разни идеи да го прехвърля на мп3-ки и да го цопна някъде по нета... обаче ме разкандардисаха.

все пак може да го направя, де. за отбрани другари имам няколко аверчета в канада, англия, германия, щатите, които и да искат, не могат да дойдат да си го купят диска. не е кой знае какъв проблем - слагаш една парола и гледаш откъде влачат. при нужда сменяш паролата

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Нафталиннови [re: onzi]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано06.10.02 16:12



Ами какво чакаш?! Направи го,де! Като ще те замоля своевремнно да ме информираш къде точно си ги "цопнал", за да мога и аз да си ги сваля
Имам и няколко Р.Р. м/у другото:
Р.Р.1 -Щеше да ми казваш как са се представили в Германия?
Р.Р.2- Дано съм с погрешно впечатление, но май ми се струва, че не ги харесваш?



Тема Re: Нафталиннови [re: DlVA]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано06.10.02 18:33



за германия все още нямам инфо

пък за харесването - миналата зима гледах да не пропускам петък. нали в петъците ходеха да свирят в оова клубче до стадиона..

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Нафталиннови [re: onzi]  
АвторTozi (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 09:16



Abe ponege i az sum ot Silistra re6ih da vida kakvo ima za silistra v naj vurvegniq portal za momenta v BG(www.dir.bg)... i k'vo da vidq brat4e....tuka vlizam v nqkolko topic canala i gledam vse edin i su6t bezhabernik("onzi" li e kakuv e nego znam)da izkazva svobodno mneniq v efir bez absolutno nikakvo ponqtie i predstava za ne6tata.
Poslanie do <Onz>i: Ej huj ubit, nasran.....skrijsa nqkude i ne se pokazvaj!!!



Тема Re: Нафталиннови [re: Tozi]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано18.10.02 16:06



не ефир, детенце малко, това е интернет. в клубовете на дир-а всеки е свободен да изразява каквото си иска мнение. колкото за понятието и представата - рег-ни се и ми пиши бележки, или ми драсни един e-mail и може и да ти пообясня това-онова...

и земи посети клуба за псуване, че да се понаучиш как се прави то и за това малко акъл требе да имаш в пространството между ушите.

аре

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Нафталиннови [re: onzi]  
АвторDlVA (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 19:03



Ама въобще не вярвам, че ти сериозно си му се вързал на този Поне да не беше споменавал , че е от Силистра ,че пак ни такова майката на имиджа
Р.Р. Забелязваш ли обаче, че се е постарал да сложи цели две запетайки точно на мястото им?



Тема Re: Нафталиннови [re: DlVA]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано19.10.02 00:33



дай да не обсъждаме езиковата, правописната и стилистичната култура на текущото поколение диванета, които се видят ученици в горния кур(с). тя просто липсва. то да беше само в силистра - тури му пепел. ама е навсякъде.

и още нещо - в тези форуми не се вързам на никой за сериозно. няма сми. обаче ми става весело

пс за нафталин все още нямам инфо. много ме сгънаха напоследък разни клиенти. нещастие. пък преди малко шак бях в старата къща (ама това май беше за другата тема пак в този клуб) и сега съм си надънил на макс меноуар'96 (точно сега вървъ брадърс оф метъл)

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch

Редактирано от onzi на 19.10.02 00:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.