Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 25.06.24 
Градове
   >> Шумен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема моля помогнете  
Авторeлинop (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 15:45



кьде в Шумен мога да сьбера около 50 4овека на банкет4е .10 от тях с преспиване. да бьде нещо по прили4но



Тема Re: моля помогнетенови [re: eлинop]  
Автор raven2OO5 (много познат)
Публикувано11.05.06 13:20



Вкъщи ;)

It's all about the GAME and now I'm playn'


Тема Re: моля помогнетенови [re: eлинop]  
Автор chernokrilia (непознат )
Публикувано11.05.06 18:58



опитай в кафе "пролет"
ул. "марин дринов" 11



Тема Re: моля помогнетенови [re: chernokrilia]  
Автор Rosty (кукличка)
Публикувано13.05.06 10:29



Хм, ако ти трябва ресторант с място за спане.... Евтино беше на "Орбита". Ресторантът събира 50 човека, закътан е, а горе има стаи за спане, сигурно ще има места за 10 души.
Преди 2 години ползвахме ресторанта за коледно празненство.
Иначе може да си избереш някое друго ресторантче, а да си настаниш гостите по частни хотелчета - има едно до Тежкия полк, или пък хотела на Военния клуб, или този на ул. "Марица".... Варианти много.




Тема Re: моля помогнетенови [re: Rosty]  
Автор 6oni (будната)
Публикувано13.05.06 14:27



Рости е права,но това хотелче на "Марица" е с не особено добра репутация. Ченгетат често го посещават, ще се сетиш защо.

Редактирано от 6oni на 13.05.06 14:29.



Тема Re: моля помогнетенови [re: chernokrilia]  
АвторRamirez (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 10:18



Питането беше за заведение за банкет, а не за кафе.

Аз препоръчвам "Класик", къщата музей Панайот Волов (ако не греша), това е на гърба на магазин "Биохимия". Вече правихме банкет там и съм много доволен. Другото подходящо място е "Миналия век", по средата между пл. Оборище и Бизнес центъра до старата поликлиника.

За хотел - "Замъка" на ул. Васил Левски, мисля, че е подходящо мястото и е съвсем в центъра.

P.S. тъпия дир пак се бъгяса и не мога да поствам когато съм логнат



Тема Re: моля помогнетенови [re: Ramirez]  
Автор Rosty (кукличка)
Публикувано15.05.06 12:22



Малееее, 6oni, къде сме си настанявали гостите! Ама един от нашите преподаватели го препоръчва горещо този хотел, ще го спукам от майтап сега.
Съгласна съм за "Класик", но е малко тясно - не виждам как ще събере толкова голяма група. Препоръчвам новия ресторант "Мананстира" на кръстовището срещу зала "Младост" (в блока Белите манастири) - има сигурно 200 места, има място за танци, има жива музика, а готвачът е жесток!!!!! Менюто е същото както на ресторант "Европа", така че подозирам, че целият ресторант се е преместил от едното място на другото.
"Миналият век" също има добра кухня, но имам определени забележки към съотношението цена-количество, а и качество на ястията...все пак ресторантът има по-особена атмосфера.
Моят фаворит в ресторантите е "Шуменско пиво" - само там човек може да хапне сочен телешки стек, който със сигурност е транжиран преди 1-2 часа, а не е с 20-год. ирландски поризход.
А за хотела "Замъка" не споменах, защото не може да се настанят там 10 души, малко са стаите, а и постоянно нямат места. Храната в ресторанта им обаче е убийствено хубава - особена една пилешка пържола с брашно на тиган и един десерт "Френска нуга".

Хехехе, протоколните сътрудници винаги са облагодетелствани по отношение на подробни познания за ресторанти и хотели.


Редактирано от Rosty на 15.05.06 12:24.



Тема Re: моля помогнетенови [re: Rosty]  
Автор raven2OO5 (много познат)
Публикувано15.05.06 14:04



Остава и предложението за вкъщи

It's all about the GAME and now I'm playn'


Тема Re: моля помогнете [re: 6oni]  
Автор Лeoнapтиc (Знам ви аз вас)
Публикувано15.05.06 14:14



Хммм... Интересно ми е все пак ченгетата като ходят, плащат ли си, или екс-девойките им пускат без пари? Имаш ли инфо по този въпрос?



Тема Re: моля помогнете [re: Rosty]  
Автор Лeoнapтиc (Знам ви аз вас)
Публикувано15.05.06 14:17



Рости каза: Малееее, 6oni, къде сме си настанявали гостите! Ама един от нашите преподаватели го препоръчва горещо този хотел, ще го спукам от майтап сега.

Хаха, Рости, дай му името на тоя преподавател? Само да не е доц. Гено Генов, дето канеше шуменските студентки на срещи с искането да си носят бутилка вино и три презерватива... Помня, че голям купон стана по едно време. И кво - изгониха го от Шумен, след 3-4 семестъра тихомълком се върна, докато не налетя на студентка, женена за полицай и оня го претрепа... Ама не знам как завърши историята.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.