Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 02.06.24 
Градове
   >> Шумен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема С ръка на сърцетонови  
АвторДoнa (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 08:27



С ръка на сърцето ,без политически пристастия ,квалификации и разни там други от този род ,а с любов към България - ЗА или ПРОТИВ американските бази?
Аз съм Дона - живея в България ,в този град Шумен обичам си го и съм против предоставянето на американските бази на наша територия ,защото не бих искала от нашата пропита с кръвта на дедите ни земя да излитат разни там - и да "миротворстват " по света. Не че някой ни пита ,ама да си го кажем. Моля за вашето мнение по темата.



Тема Re: С ръка на сърцетонови [re: Дoнa]  
Автор Wood ElfМодератор (Rookie)
Публикувано27.04.06 09:27



А ако по някаква причина утре някой нападне България, по какъв начин мислиш че можем да се защитим? Нали не очакваш че някой ще изпраща своя армия да ни защити, ако преди това сме отказали съдействие. Ние не сме Русия, за да можем да си позволим такава независимост.



Тема Re: С ръка на сърцетонови [re: Wood Elf]  
Автор Rosty (кукличка)
Публикувано27.04.06 13:25



Колкото и да е неприятно в определени отношения, няма как да избегнем принадлежност към една или друга военна коалиция. Дали ще е Варшавски договор или НАТО - почти все тая. Не сме достатъчно големи и авторитетни, за да можем да си позволим лукса на независимостта. Така че дали всеки отделен гражданин на България е "за" или "против" новите база - пак все тая.




Тема Re: С ръка на сърцетонови [re: Rosty]  
АвторДoнa (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 14:43



Въпроса не е за НАТО , а за американските бази и разполагането им на нашата територия.



Тема Re: С ръка на сърцетонови [re: Дoнa]  
Автор Wood ElfМодератор (Rookie)
Публикувано27.04.06 17:09



Това е част от играта. Инак казано: За да очакваш да получиш, трябва да си готов да дадеш. Това именно правим изпращайки войници в Ирак и предоставяйки бази на САЩ.



Тема Re: С ръка на сърцетонови [re: Wood Elf]  
Автор XaMaB2 (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 17:12



Ако вземат да ползват базите за атаки към близкия изток, наистина ще получим някой и друг атентат.



Тема Re: С ръка на сърцетонови [re: XaMaB2]  
Автор Wood ElfМодератор (Rookie)
Публикувано27.04.06 17:21



Е уж казват, че първо ще питат дали даваме, ама дано ония с тюрбаните да правят разлика.



Тема Re: С ръка на сърцетонови [re: Wood Elf]  
Автор XaMaB2 (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 17:09



Или поне и те първо да питат дали даваме



Тема Re: Донеее,нови [re: Дoнa]  
Автор Rosty (кукличка)
Публикувано30.04.06 21:48



Аз разбрах, че въпросът не е за НАТО, а за базите! И съм ти отговорила за базите! Или имаш трудности с четенето?




Тема Re: Донеее,нови [re: Rosty]  
Автор raven2OO5 (много познат)
Публикувано02.05.06 12:57



Рости, страшно е определението в скобите ("кукличка").
По темата... Народът го е казал : "Хващаш ли се на хорото, го играеш докрая." Алаксандър Йорданов ми каза пък друго: "Слабите се хващат със силните". Преди време слушах интервю по Радио Фокус със... абе, вече не помня с кого . Събеседникът започна да говори за инвестициите, които ще дойдат при евентуално американско присъствие в България. И ако водещата не държеше толкова да си зададе 5-те въпроса, които си беше наумила, можеше и да разбера къде е истината за подземния живот на картофите

It's all about the GAME and now I'm playn'



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.