Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 03.07.24 
Градове
   >> Шумен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За кмета На село Новоселнови  
АвторKokoшkapя (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 17:15



С комунизма нямам никакви връски та и комунистите не ги обичам , но не обичам и можениците като кмета на село Новосел.Отавна съм заминал от това село но за сажеление много познати останаха в това село (мисля че тези хора са за уважение в България). !!!!

При този мизерен селски живот имат пълно право да са хазайни на тази земи
Кмета на село Новосел (който е избран от този народ) е във финансова връска със някакви бандити (бензинджий)от който е получил огромни суми и ги е испратил на сина си в Щатите който живее там. !!!

На този от Шумен и тези същите бъндити във връска с този случай искам да кажа , парите който са получили от банката като кредитен заем 300.000 лева и са дали на кмета и той същия за да си закрия боржовете пред тях иска да продаде за същата сума земятя пренедлежаща на Кметство село Новосел на един будала Французин,тойя същия кмет е разрушил всички чешми в това село под педлога че под чешмите има Османско злато останоло от 1878 година от Турския военен гарнизон Йълдъз Табия.


Отдавна съм във този нет,постояно следя за опстановката в Българя,уверих се в едно обичате да Плямпате(филосовтвате) на практика няма развитийе.

Cкоро в България ако започнат да горят автомобилите то аз няма да се учудя!!!!!!



Тема За кокошкарянови [re: Kokoшkapя]  
АвторБeдpoca (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 10:36



Че Аз този кмет го познавам , той във него имаше нещо миризливо но ние него разбирахме !!!!!!!
Вечер съм в ъв кръчмата на село Новосел чакам ва да си по клюкарим!!!!!!

А ти кокошка нещастна стига си плямпал че станахме резил на света !!!!!!



Тема За кметанови [re: Kokoшkapя]  
АвторHaйдeн (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 17:30



Аз също го зная този безделник на изборите ни раздаваши по 1000 лева да го изберем за кмет на селото а сега неможем да го открием и да му видим лицето на този некадърник.

Браво кокошкаре око дойдеш някога към селото си то аз шета почерпя с гроздова ракийка.



Тема Re: За кметанови [re: Haйдeн]  
Автор Ramirez (радиоактивен)
Публикувано11.11.05 19:32



Знаете си го, ама сте си гушнали по 1000 лева и сами сте си го избрали. Що се оплаквате сега ?



Тема Re: За кметанови [re: Ramirez]  
Автор Spon (Greenhorn)
Публикувано14.11.05 11:35



като гледам неграмотното изписване на постовете на нерегистрираните и не знам защо си мисля че са от една ръка написани?!

--------------------------------------------


Тема Re: За кмета На село Новоселнови [re: Kokoшkapя]  
Автор slavqnin (непознат)
Публикувано14.11.05 16:09



евалла брат'чет.добре плюеш.



Тема Re:Za slavqninнови [re: slavqnin]  
АвторXCernorizes Hrabar (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 08:32



Pluni sisto bratcet ce kmeta na seloto da se udavi viv nasti plunki.





Е това е тя!!!!!!!!!!



Тема Re:За спонанови [re: Spon]  
АвторЧepнopизeц Xpaбъp (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 11:37



Ти що си толкова умен некадърник !!!!! Тебе майкати не та лие учил когато приказват големите да не се месич, там където не ти е работа. То обсаждането на такива форуми не тие чакия да дърпаж . Трубадурчик!!!!!!!




Който малко плямпа , по вечерите спокойно спи



Тема бате найдене искам си гроздоватанови [re: Haйдeн]  
АвторKokoшkapя (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 11:41



Бате найдене къде ми гроздовата искам сия



Тема за големите [re: Чepнopизeц Xpaбъp]  
Автор Ramirez (радиоактивен)
Публикувано15.11.05 11:45



> .....когато приказват големите да не се месич.......

Къде видя големи ?

> То обсаждането на такива форуми не тие чакия да дърпаж

А ти като те гледам си направи душевна чикия от плюенето по кмета ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.