Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 30.06.24 
Градове
   >> Шумен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема къде може да се теглят готини филми?нови  
АвторJORO (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 17:24



Всеки който знае къде може да се теглят готини филми, може да предложи страницата на ХОРАТА ОТ ФОРУМА. Хайде давайте, пишете адреси, ще са полезни !



Тема Re: къде може да се теглят готини филми?нови [re: JORO]  
Автор divna (огнено)
Публикувано05.05.05 22:39



пак от същите места , като по-рано, само че по друг начин...с магарета и т.н. други (eMule, e Donkey и т.н) ключова дуам торенти... пък за линковете мога се засиня да пиша..но нали сме клуб на въздържателите, ще съм послушна...

танцувай по ръба на острието



Тема Re: къде може да се теглят готини филми? [re: divna]  
АвторJORO (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 22:48



Защо в Шумен има толкова малко кина? Цените за билети са много евтени!



Тема Re: къде може да се теглят готини филми?нови [re: JORO]  
Автор divna (огнено)
Публикувано05.05.05 23:01



и аз не повярвах като чух 2 лв, един колега се зариби да ходи постоянно и каза, че имало по 10 човека в салон....кой да ги пълни многото кина....

а има филми, които трябва ас е гледат на голям екран

танцувай по ръба на острието



Тема Re: къде може да се теглят готини филми?нови [re: divna]  
АвторJORO (Нерегистриран)
Публикувано06.05.05 01:59



Едвали е като в кино "Арена"- София, но филмите са същитите, а цяната е по малка, такаче тука ме кефи



Тема Re: къде може да се теглят готини филми?нови [re: JORO]  
АвторJORO (Нерегистриран)
Публикувано06.05.05 02:03



Ако сте гледали филма "Небесно царство", моля разкажете дали е хубав!



Тема Re: къде може да се теглят готини филми?нови [re: JORO]  
Автор divna (огнено)
Публикувано06.05.05 09:05



абе хич не ми разправяй, че е едно и също, нито цената е същата , нито ефекта

мултиплексът- си е мултиплекс..просто си там във филма, в събитието , участваш, чустваш.., не си наблюдател и зрител

но тук..за толкова пари...толкова и трябва да сме доволни, че и това има

танцувай по ръба на острието



Тема Re: къде може да се теглят готини филми?нови [re: JORO]  
Автор divna (огнено)
Публикувано06.05.05 09:18



честно казано не съм киноман, но постингът ти ме прповокира да погледна за малко инфо и ако е този

(следвай линка) мен много ме зариби и определено ще го гледам, но ми се струва, че си е зрелищен и малкият екран само ще го заключи, така, че едва ли е добре първо да го дърпам... кино...кино,ако другата седмица наистина е премиерен в София ще го гледам и ще "докладвам"

кинаджията и той няма как да не е светнат по въпроса, дане се ошмулява

а ако све още не си намразил чуждите езици разгледай и инфото в кино енцилкопедията

танцувай по ръба на острието

Тема Re: къде може да се теглят готини филми?нови [re: JORO]  
Авторkинaджиятa (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 19:46



Да, бе! В момента в Шумен има нула цяло и нула в период кина! Тъпанарите затвориха "Херсон", защото нямало филми! Казват, че ще е така до края на май, но може да отиде до края на лятото, а и до... края на света! От това - по-малко накъде? Който много се интересува - да види темата ми "За последно..." в клуб "Кино" и ще разбере кой съм, с какво съм се завимавал и защо се подвизавам тук нерегистриран - щото може да не ме пуснат повече в киното, ако заработи пак .

Айде, със здраве!



Тема Re: къде може да се теглят готини филми?нови [re: kинaджиятa]  
АвторJORO (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 10:37



Така като те гледам доста ти е мъчно, на мен също, но да ти кажа, какво можем да помогнем, за да се оправят нещата?Ако имаш идея споделия с нас, ако мога ще ти помогна!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.