Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 03.07.24 
Градове
   >> Шумен
*Кратък преглед

Тема в помощ на модератора...нови  
Автор divna (огнено)
Публикувано24.04.05 02:32



понеже всички много си го обичаме и много си го искаме (а някои го дразним без да искаме) ...той сам сподели, че напоследък го притискаме до стената с многословие и го задъхваме, че сме смутили еджедневния му ритъм на спокойствие
...може да помислим за подкрепа...някой, който да влиза във времето, когато той е ангажиран

и може би е добре той да посочи с кого би работил най-спокойно...ако все още мисли за подкрепа

видно е, че разни паразити са го надушили, кога си почива от клубния живот и още в петък започват да задръстват с простотии, не че в понеделник няма да бъде изметено, но до тогава...

ако той се смущава инициативата да излезе от него...ще помагаме при избора

аз лично мисля, че помощникът му трябва да му е антипод, за да има баланс
или, че двамата модаратори трябва да са противоположности и да се допълват...или ако единият е мъж, другият да е жена, ако единият е от Шумен дригият да не е , ако единият е рус дригият да не е и...какъв купон ще е...

танцувай по ръба на острието



Тема Re: в помощ на модератора... [re: divna]  
АвторToHu (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 11:47



Ами тоя съвсемочевидно може да чете ... заместникът по твоята теория трябва да е неграмотен .... което обаче прави задачата му малко по сложна ;), а според мен трябва да имат еднакво мислене, за да няма недоразумения.



Тема Re: в помощ на модератора...нови [re: ToHu]  
Автор divna (огнено)
Публикувано24.04.05 11:52



ami da, аз за това предлагам той сам да избере, с кого би работил...дори предполагам

но за мисленето, считам, че трябва да иам нестандартен подход и многообразие иначе с "тази твърда линия на паритята"....

прекалената еднаквост...прекалената праволинейност и прекаленото еднообразие...

танцувай по ръба на острието



Тема Re: в помощ на модератора...нови [re: divna]  
Автор Wood ElfМодератор (Rookie)
Публикувано25.04.05 09:18



По принцип си права с изключение на това: "... че сме смутили еджедневния му ритъм на спокойствие". Не е в това проблема, а в липсата на време да изчета всичко. Няма да посочвам никой за помощник - всеки може да дава линкове към теми които мисли че са за махане, а аз ще преценя нататък. Не знам какво би се получило ако взема за всяка тема да споря с някой дали трябва да се махне или да остане...

Между впрочем, горе в темата с правилата на форума ще поставя още едно правило, което много се надявам да се спазва. Става въпрос за поставяне на заглавия на темите - занапред смятам да не изчитам всички мнения (предполагам не само аз), затова бих искал да съм ориентиран още от заглавието за съдържанието на темата.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.