Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 30.06.24 
Градове
   >> Шумен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема към Дивнанови  
Автор Wood ElfМодератор (Rookie)
Публикувано18.04.05 12:01



Обръщам се специално към теб, не защото си "най-виновна", а защото се познаваме лично и се надявам да не се обидиш. Искам да припомня едно от правилата на клуба

.....
1. Всички теми, които не са свързани с град Шумен ще бъдат изтривани.
....

Когато създадохме правилата ги обсъдихме с тогавашните посетители на форума. Ако желаете може да ги преобсъдим, но нека засега да се придържайте към тях.



Тема Re: към Дивнанови [re: Wood Elf]  
Автор Гapдфилд (Believe)
Публикувано18.04.05 13:11



Elf, моля те, не бъди жесток и не съди жестоко. Какво означава това да не се разглеждат теми които нямат отношение с града. Ти представяш ли си отново каква скука ще настане. Точно когато хората започнаха открито да разговарят по проблематики които ги вълнуват. Зная, че за всяка проблематика си има клуб, но не е ли ценно, че споделяйки ги тук, след това на срещи могат да ги доразгледат и дискутират. Поправи ме моля те ако греша.

Незная какво искам, но знам как да го постигна.


Тема Re: към Дивнанови [re: Wood Elf]  
Автор divna (огнено)
Публикувано18.04.05 13:34



Привет!!!

предполагам, че си подразенен, че е "наводнено" с теми, които ...няма да коментирам

наскоро коментирахме такъв казус в клуб Стара Загора и аз попитах, това клуб Стара Загора ли е или клуб "заралии"и кой е живата сила в клуба камъните и къщите или живите хора и аз какво да коментирам -размера на плочките пред общината или ...това което ме вълнува...

...аз съм жива и се тревожа...радвам...плача и се вълнувам от какво ли не ...тук споделям това което обсебва съзнанието ми..натоварва ме и ме разтоварва...и пиша тук , понеже се чувствам съпричастна към града и неговите проблеми...радости...емоции...

тук влизат хора, които отдвана не живеят в Шумен или идват тепърва, като мен

пишем хора, за които Шумен не е просто купчиха камъни и храсти , а жив организъм, който живее, защото нас ни има и го обичаме

нямам нищо против да млъкна завеки, мога да се самовглъбя и да ми е хубаво, мога да целуна цветето до мен и да се разплача, но не бих искала да бъда нежелана там където ми харесва...

затова, ни най-малко бих искала да дразня влизащите тук, не само защото ги уважавам, но и...е, няма да го кажа

утре няма да дойда, не бих искала да всявам смут, не е в знак на някакъв протест, на сила хубост не става...

бъдете здрави...умни, весели ...и себе си...

...аз тръгвам..именно защото отказвам да не бъда себе си


танцувай по ръба на острието

Редактирано от divna на 18.04.05 13:38.



Тема Re: към Дивнанови [re: divna]  
Авторkинaджиятa (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 13:42



Здравейте! Мисля, че не трябва да се съди и отсича толкова строго. Какво означава "темите да нямат общо с Шумен"? Нали те имат общо с хората в клуба? Ясно е, че повечето от тези хора имат нужда да си изкажат това, което е в тях, а щом това е за благото на хората, ще е и за благото на клуба.
Така че е добре въпросът да се решава според случая, а не по принцип.



Тема Re: към Дивнанови [re: kинaджиятa]  
Автор Гapдфилд (Believe)
Публикувано18.04.05 14:01



Мисля, че ще бъде крайно като постъпка от твоя страна Дивна. Обещала си ми тази среща от една седмица и ако не дойдеш, ще се почувствам обидена, засегната и наранена. Та нали именно ти внесе този светъл лъч в клуба. Надявам се да размислиш и ако не заради някой друг, то заради онези които истински желаем присъствието ти в нета ( и най- вече на живо в реалността )

Незная какво искам, но знам как да го постигна.


Тема Re: към Дивнанови [re: divna]  
Автор MИMИ (опасна)
Публикувано18.04.05 14:37



Скъпа Дивна,
не вземай думите на Елфа много на сериозно. Той ти е обиден, че си го откъснала от блажената монотония на клуба, където е трябвало да "надзърва" един път месечно и отново блажено спооокойствиееееееее....
Особено ако си под някое дърво и сладко се препичаш на слънце.....Птичките, цветята, пчеличките..............Идилия................
И ИЗВЕДНЪЖ В ПОЛУ-ЗАСПАЛИЯ ШУМЕН "САБОТЬОРИ" ОТ СТАРА ЗАГОРА МИ ИЗПРАЩАТ ДИВНА, КОЯТО МАКАР И ЕФИРНА, ИЗОБЩО НЕ Е НЕВИННА!!
еЛФА СЕ ЯДОСВА! ужас!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЕЛФ, ДА СЛУШАШ, ЧЕ КАКТО СМЕ СЕ СЪБРАЛИ ВСЕ "СТРАШНИ" ПРЕДСТАВИТЕЛКИ НА "НЕЖНИЯ" ПОЛ ЩЕ ВДИГНЕМ РЕВОЛЦИЯ!
А и кажи ми, Елф, какво точно се случва в Шумен, че да го дискутираме всеки път?????
В Шумен, както казва кинаджията, най-красивото нещо са самите хора, тяхните изживявания и душевност. Кажете, не е ли така?
Ето, например, благодарение на клуба, имах възможността да срещна хора като вас , които мислят по същия начин като мен, забавляват се и страдат като мен, "нерадиоактивни" представители на мъжкия пол като теб самия и много други красиви неща........................Кинаджия и ти си супер, кога ще ни направиш по един хороскоп?
So, dont worry, be happy, а ти Дивна, да си на линия във вторник, Елфа ще черпи....................Ура!!!!!!!!!!!


Редактирано от MИMИ на 18.04.05 14:45.



Тема Re: към Дивнанови [re: Wood Elf]  
Авторxaxaxa : ) (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 16:08



само така, дървен елф!
строгост, дисциплина, стригане и... какво беше там : )))
ми че така, де! какви са тези работи, а?! ше пишат, не ги е срам! като искат толкова да си пишат - имат си пощи, джиесеми, мобифони, айсикюта, месинджъри, ... ... !!!
седнали тука да ти... таковата, рииши, амаха!

не разбрахте ли бе, хора, че това НЕ е клуб за писане, споделяне, дружески разговори и пр. и пр., а?!
това е ... ъ-ъ-ъ... дървен елф (на ухо) бе я, моля те ми обясни какво е това? че се обърках нещо...


писатели, не ги е срам грррр






Тема Re: към Дивнанови [re: xaxaxa : )]  
Автор MИMИ (опасна)
Публикувано18.04.05 16:15



Максимално ме изкефиии!!!!!!!!!!!! Супер!!!!!



Тема Re: към Дивнанови [re: MИMИ]  
Автор Wood ElfМодератор (Rookie)
Публикувано18.04.05 16:53



Първо: Очаквам думите ми да бъдат взети насериеозно!

Второ: Като съм станал модератор на този клуб не съм търсил спокойствие, напротив. Знаех че ще има недоволни от едно или друго мое решение, но в името на това да се установи някакъв ред поех ангажимента. Като пресен пример си спомнете студентите от ШУ, които в момента са сърдити на МЕН!

Трето -> към Дивна: Харесвам те много като темперамент, като човек кипящ от енергия.... Това което написах в тази тема няма нищо общо с личното ми отношение към теб, нося си кръста като модератор. Макар, че в такива моменти ми иде да се откажа от тази "чест".

Все пак нека и останалите си кажат мнението за вида на форума, преди да съдим Модератора!



Тема Re: към Дивнанови [re: divna]  
Автор Wood ElfМодератор (Rookie)
Публикувано18.04.05 16:55



"утре няма да дойда, не бих искала да всявам смут, не е в знак на някакъв протест, на сила хубост не става... "

Ако специално те помоля ще дойдеш ли? Всъщност... Моля те, ела!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.