Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 03.06.24 
Градове
   >> Шумен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мираж Консулт  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 19:43



Преди 3 месеца, когато останах без работа, отчаянието ме доведе до вратата на интензивно рекламираната Частна Трудова борса "Мираж консулт", която се намира в стария Битов комбинат.
Искам да ви предупредя, че хората не случайно са се кръстили МИРАЖ, т.е илюзия, измама. Вземат ви 15 лева, попълвате един въпросник с 1000 глупави въпроси от типа на "Каква е мечтата ви за идеалния работодател..." и като всеки мираж изчезват напълно. Ако случайно ги попиташ защо нищо не правят по твоя въпрос, те стават груби и арогантни.
Научих, че не съм единствената измамена-просто хората са намерили лесен начин да си изкарват прехраната-жалко само, че е за сметка на човешкото нещастие.
С това, драги приятели,искам да ви апелирам да изгониме всички мошенници вън от нашия град!



Тема Re: Мираж Консултнови [re: MlMl]  
Автор Wood ElfМодератор (Rookie)
Публикувано01.04.05 09:29



Инициативата ти за посочване на некоректните фирми в града (също и на "отличниците") ми хареса. Искам само да помоля когато заклеймяваме някой да се описват и причините - както си направила тук за въпросната посредническа фирма. Иначе ще стане като в темите на студентите от ШУ.



Тема Re: Мираж Консултнови [re: Wood Elf]  
АвторGARDFlLD (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 10:06



Браво МИМЕ, аз съм с теб. Разбий ги, унищожи ги. Ти си знаеш. Лошото е, че Мираж Консулт са си пуснали пипалата в цялата страна. Нали се сещаш и при мен как се развиха нещата в Бургаската им кантора. Валят, валят обяви, а те хорицата просто по цял ден си ги копират от в.Капитал, от някой друг сайт който им попадне и ги представят за свои. За Бога Хора има толкова малко истински места където да си потърсите работа: В притурката на в.Капитал, в www.jobs.bg , както и в www.ekon.bg. Успех на всички.



Тема Re: Мираж Консултнови [re: GARDFlLD]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 10:18



Забрави и jobTiger



Тема Re: Мираж Консултнови [re: MlMl]  
Автор koiato (TBB)
Публикувано01.04.05 16:01



Лицензираните агенции за подбор на персонала нямат право да вземат такса предварително. Единственото възнаграждение, което могат да изискват за услугите, които предоставят е комисионна от първата работна заплата, след като ти намерят работа. Ако ти искат такса за регистрация, бягай надалеч... пътьом можеш и да ги попсуваш... желателно наум



Тема Re: Мираж Консултнови [re: koiato]  
Автор Гapдфилд (Believe)
Публикувано01.04.05 16:16



Ако някой се сеща за лицензирана агенция за подбор на кадри, нека драсне някой ред във форума

Незная какво искам, но знам как да го постигна.


Тема Re: Мираж Консултнови [re: Гapдфилд]  
Автор B-52 (леко ленив)
Публикувано01.04.05 16:50



"Шуменска Заря"



Тема Re: Мираж Консултнови [re: Гapдфилд]  
Автор koiato (TBB)
Публикувано01.04.05 17:31



Ами моето мнение за Мираж беше доста добро.... в смисъл работила съм с тях, като предлагащ работа - добре се справиха... Пък и познати, които са ги ползвали да им търсят работа, също са оставали доволни. Това за таксата от 15 лв. за пръв от Мимето го чувам... знам ли на кого да вярвам???



Тема Re: Мираж Консулт [re: koiato]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 13:11



Ami otidi i proveri



Тема Re: Мираж Консултнови [re: MlMl]  
Автор raven2OO5 (много познат)
Публикувано08.04.05 17:51



MIMI, ако искаш, можеш да се свържеш с мен на и-мейл : students@radioshumen.net. Може да направим (или поне да се опитаме) нещо по въпроса с тази фирма.

Всеки носи някакво име, но малцина стават имена...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.