Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 30.06.24 
Градове
   >> Шумен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕНнови  
АвторMИMИ (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 13:49



КАЖЕТЕ МИ ЗАЩО В ШУМЕН ИМА ТОЛКОВА АТРАКТИВНИ ЖЕНИ И ТОЛКОВА ГРОЗНИ МЪЖЕ-ГОВОРЯ ЗА ТЕЗИ НАД 28 ГОДИНИ-ДАЛИ РАДИАЦИЯТА ИМ СЕ ОТРАЗИ ЗЛЕ???



Тема Re:.МЪЖЕТЕ В ШУМЕН..нови [re: MИMИ]  
Автор Kzint (Зъбат)
Публикувано10.01.05 18:11



Ти сега модна агенция ли ще откриваш?

Хващай каквото има..докато можеш


Don't panick!


Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕНнови [re: MИMИ]  
Автор B-52 (дебел)
Публикувано10.01.05 19:49



хм, знам един пенсионерски клуб в който всички мъже са над 28. един съсед го посещава и ми е казвал..



Тема Чак пък толкоз!?нови [re: MИMИ]  
АвторПacko (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 19:51



Не би следвало да се засягам чак толкова, защото отдавна не сам в Шумен, ама не е гот това заклиучение, ама карай да варви!...
А аз да питам друго: Защо нашите момци като ударят 2 водки почват да правят скандали и да гледат на кръв?



Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕНнови [re: MИMИ]  
Автор Wood ElfМодератор (Rookie)
Публикувано11.01.05 06:51



Тази тема май трябва да я махна, но понеже съм над 28 може някой да ме обвини в пристрастност, затова засега остава.

Още повече, че дава хляб за размисъл върху един странен феномен: Различното влияние на радиацията върху мъжките и женски индивиди. За това как превръща едните в атрактивни, а другите в грозни. Понеже през 1986 година (аварията в Чернобил) бях на достатъчно години за да си спомням, с почти 100% сигурност мога да твърдя, че всички жени си бяха по местата - т.е. поеха същата доза радиация, както и мъжете. Ако визираш друг период на повишена радиоактивност сигурността ми би могла да спадне с процент-два, но не и толкова, че да отрече феномена.

Както казах, оставям темата, надявам се да бъде прочетена от специалисти по различните форми на мутация причинени от радиация и да внесе яснота в това съдбоносно за града ни явление.



Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕНнови [re: MИMИ]  
Автор Ramirez (радиоактивен)
Публикувано12.01.05 00:33



чшшшш алоооо! Няма да се обиждаме сега я! :)
Обади се, може да ти променя малко мнението по въпроса

Това къде горе ми го пише до ника не означава точно радиация. Да си го кажа аз

Редактирано от Ramirez на 12.01.05 00:52.



Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕНнови [re: Wood Elf]  
Автор Ramirez (радиоактивен)
Публикувано12.01.05 00:53



Няма да я махаш. Харесва ми провкацийката от към нерегистрирания потребител



Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕНнови [re: MИMИ]  
АвторKakъвтo тakъв (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 12:45



Къде къде къде са атрактивните жени над 28? Или ти говореше по принцип за атрактивните жени в шумен? Съгласен съм че има атрактивни тинейджърки....на моменти по скоро смешни отколкото атрактивни, но все пак има. Ако има пък подобни на възраст над 28, то моля да драснат по два реда!



Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕНнови [re: MИMИ]  
Авторivaka (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 21:32



А къде са тези атрактивни жени. Всъщност може би трябва да уточним какво значи атрактивен/на. Ако говорим за заблудените тийнейджърки с розови, сини или бели ботушки, панталони, блузки и палта на които задължително трябва да пише D&G ще ме прощавате, но според мястото им е в цирк "Глобус" ;) Това последното колкото е шега толкова е и истина. Верно си е, че има и такива, които си падат по горе описаните момиченца, мислещи себе си за големи жени, и увесват ченета до коленете когато някое такова създание мине покрай тях, но аз да си призная се забавлявам истински при вида на такава атрактивна мома наоколо :) А ако си направя труда да прочета и надписите по дрешките на "атрактивните" жени започвам да се чудя как подяволите се навиват да ги обличат. Не че нещо, ама преди време имах приятелка която си беше купила потник на етикета на който пишеше Big Dick. Иначе донякъде мога да се съглася, че в Шумен мачовци не се срещат кой знае колко, но пък каквито жените такива и мъжете....



Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕНнови [re: ivaka]  
Автор B-52 (все по-дебел..)
Публикувано17.01.05 16:15



напоследък като се беше затоплило гледах по центъра едни особено атрактивни по голи пъпове, виснали шкембета, с грим като Фантомас и още по-атрактивно пушеха цигара след цигара

добре че не съм толкова атрактивен, че чак към обикновен отивам


..а ето я Снежанка,
дига 200 от лежанка..



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.