Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 02.07.24 
Градове
   >> Шумен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕНнови [re: MИMИ]  
Автор Cлaв (непознат)
Публикувано21.03.05 14:05



АМИ, ЗАПОВЯДАЙ В ПЛОВДИВ.
ТУК ИМА МНОГО АТРАКТИВНИ МЪЖЕ И МНОГО АТРАКТИВНИ ЖЕНИ.



Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕНнови [re: Cлaв]  
Автор Диaнa (the dark)
Публикувано21.03.05 22:39



Поначало в Шумен има изключително красиви жени и недотам красиви мъже. Обратната е ситуацията в Бургас.:)



Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕНнови [re: Диaнa]  
Автор Wood ElfМодератор (Rookie)
Публикувано22.03.05 09:01



Т.е. ние, недотам красивите мъже от Шумен можем да се поогледаме за недотам красиви жени в Бургас?

Btw една от най-красивите жени, която въобще някога съм виждал на живо е моя бивша състудентка от Бургас.




Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕНнови [re: Wood Elf]  
Автор Диaнa (the dark)
Публикувано22.03.05 14:14



Разбира се, че има красиви жени от Бургас и мъже от Шумен - говорех като цяло. Макар да съм хетеросексуална жена, обръщам глава след момичетата по главната - толкова красавици накуп няма в София или в Бургас. А мъжете бургазлии като цяло са пословично красиви.

П.П. Аз самата не съм родом от Шумен, така че мога да бъда обективна.



Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕНнови [re: Диaнa]  
АвторB-52 (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 16:58



Миналото лято работих за кратко в Бургас и това че нямало красиви жени в Бургас ми звучи направо несериозно като се сетя какво ревю е по центъра в 6 часа - може би повечето са туристки ама все пак..



Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕНнови [re: B-52]  
Автор Диaнa (the dark)
Публикувано22.03.05 17:03



Иди когато не е сезон.



Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕНнови [re: Диaнa]  
Авториk (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 20:17



Ами точно когато не е сезон мога да го потвърдя, а тези туристки да не би пък да идват от чужбина или пък Бургас да е някакъв притегателен център за туристите. Айде бе там ако няма къде ще има



Тема Re: хи-хи-хинови [re: MlMl]  
Автор B-52 (леко ленив)
Публикувано23.03.05 09:23



ма ти си връхта ве Миме



Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕН [re: иk]  
Автор Wood ElfМодератор (Rookie)
Публикувано23.03.05 09:34



Има, и в Бургас и навсякъде. Говорите за туристи - всеки е виждал розовките туристи от Западна Европа, които отмарят през лятото по нашето Черноморие. Може ли да се сравни техния нездрав вид с този на нашите момчета и момичета. Да не говорим, че повечето от тях не полагат никакви грижи за външността си (изключвам това, че са с по-скъпи дрехи и аксесоари). Някой да е виждал по улиците добре гримирана чужденка, с направена прическа и изобщо... да се почувства, че се е погрижила за външния си вид преди да се покаже пред хора.
Тези по на юг от нас са пък друг сорт - тъмни, обилно окосмени... Разбира се навсякъде има изключения, както каза Диана, но мисля, че поначало в България хората с привлекателна външност са далеч по-висок процент от повечето държави по света. Поне според нашия вкус .

Колкото до началото темата... не се имам за красив, но въпреки това АЗ се почувствах засегнат от написаното!



Тема Re: ЗАЩО УМРЯХА МЪЖЕТЕ В ШУМЕН [re: Wood Elf]  
Автор Диaнa (the dark)
Публикувано23.03.05 10:04




Ще коментирам това, че жените трябвало да бъдат гримирани, нагласени...доста ориенталска концепция. Аз не се гримирам и не се глася, за да мина по главната и да ме хареса някой мъж, както и не очаквам мъжете да се гласят заради мен.

А това, че българите били най- най- (най-красиви, най-умни), са митове. Красиви са и италианците, и таитянките, и венецуалките; а според мен хората от черната раса са най-красиви.

Редактирано от Диaнa на 23.03.05 10:08.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.