Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 30.06.24 
Градове
   >> Шумен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте!нови  
Автор mstar (_/oo\_)
Публикувано13.07.04 12:51



За първи път миналата седмица бях в Шумен - да си призная, тръгнах с лошо настроение и бях доста скептично настроена към този град (и не само) и... НЕВЕРОЯТНО!
Оказа се малко готино градче, невероятни хора - ЛЮБЕЗНИ - това скоро не ми се беше случвало! А за капак успях да ида и до Мадара, където присъствах на концерт - невероятно изживяване за кратко време!
На свой ред и аз ще оставя тук няколко снимки:

;

и , който въобще не го видях

Наздраве с едно Шуменско от мен!

Редактирано от mstar на 13.07.04 12:52.



Тема Re: Здравейте!нови [re: mstar]  
АвторOт дaлeko (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 13:20



Интересно, не бях виждал досега снимка от високите етажи на хотел Мадара. Тази перспектива ми бе неизвестно, но добре излгежда. :)



Тема Re: Здравейте!нови [re: mstar]  
Автор Koiato (neizvestna)
Публикувано13.07.04 13:56



А от снимката на сцената се вижда, че ти явно си дошъл в Шумен точно заради концерта. Пък и профила ти доказва това. Концертите наистина са приятно изживяване, атмосферата е различна. Някои твърдят, че точно там някъде около мястото, където поставят сцената била една от точките с най-силно биомагнитно поле в България или нещо от сорта. Аз лично нищо подобно не съм установявала, но за това пък ми е адски забавно да наблюдавам хората как се въртят като гламави наоколо, избират си някаква точка, застават мирно и вперят поглед в скалите, в очакване енергията да ги залее. Хе-хе. И аз съм го правила, иначе нямаше как да установя, че нищо не усещам.



Тема Права си! :)нови [re: Koiato]  
Автор mstar (_/oo\_)
Публикувано13.07.04 14:08



"дошлА"

Точно за концерта ме извикаха - участвах..
Абе да ти кажа на много открити места съм била (от такъв тип), но друго си беше усещането там - дали от жегата или от биомагнитното поле



Тема соринови [re: mstar]  
Автор Koiato (neizvestna)
Публикувано13.07.04 14:41



Ой, ой, ой! Много съжалявам за грешката. :))) Нямаше как да знам.
А да не би случайно да си била солист?



Тема амиии..нови [re: Koiato]  
Автор mstar (_/oo\_)
Публикувано13.07.04 17:31



в Шумен си нямате арфист (на арфа свиря), ама си имате много готин диригент!!!

Редактирано от mstar на 13.07.04 17:33.



Тема Re: Здравейте!нови [re: mstar]  
Авторziki (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 21:26



dobre che prati malko snimki che sum v stranstvo i taka mi lipsva moit grad,v koito az sum roden.



Тема Re: Здравейте!нови [re: mstar]  
Автор kaпkи жeнa (горчиви)
Публикувано13.07.04 22:36



Ех, че хубаво!!!
След 2 дена ще постна едни снимки, правени преди години от стълбите на паметника към града, а и от самия Паметник...Да се нагледате, ако нещо сте пропуснали да видите, че е красиво!




Тема Re: Здравейте!нови [re: kaпkи жeнa]  
Автор imigrant (nemil-nedrag)
Публикувано14.07.04 02:08



Abe da mu se nevidelo,snimkite hubavi,kakto tazi ot hotel"Madara",taka i tezi na Ramirez,ama kade sa horata be hora,4ak se pla6a kato gledam!!!I az sam v stranstvo i 6te se pribiram skoro za po dalgo vreme,no me pritesniava tova 4e niama hora po ulicite.Ujasssss!!!Slojete niakoia snimka deto i narod se vijda,mnogo Vi se molia,4e za smiah 6te stanem pred drugite gradove.A si imame takava hubava glavna ulica s nai dalgoto kafene v BG



Тема Re: Здравейте!нови [re: imigrant]  
АвторOrdos (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 13:58



И аз в края на юли - началото на август се прибирам от странство за около 1 месец и смятам да направя доста снимки на града и околностите. Ако смогна и имам време, ще ида до Плиска и Преслав, да снимам и там. После ще видя да ги кача снимките нейде из нетя, защото наистина липсват, когато си дало от родината.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.