Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 29.06.24 
Градове
   >> Шумен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Да се прибирам ли аз в Шумен или не?нови  
Автор Диaнa (rebel)
Публикувано26.01.04 05:45



Не съм била от година, ама майка, татко......
Кажете тук свежарчета, накъде върви Шумен, на добре или на зле? Че последния път беше трагедия...
Кое и къде да посетя като евентуално си дойда? Новости някакви?

Это я, почтальон Печкин. Принес журнал “Мурзилка”.


Тема Re: Да се прибирам ли аз в Шумен или не?нови [re: Диaнa]  
Автор Avenir (новак)
Публикувано26.01.04 05:49



kato te narita muja ti mnogo iasno che ste se priberesh
to kurva kato teb tarpi li se....

Идиотите са мъдро творение на природата позволяващо на глупаците да се смятат за хитри.


Тема Re: Да се прибирам ли аз в Шумен или не?нови [re: Avenir]  
Автор sbel ()
Публикувано26.01.04 22:20



Разтълкувай ми опашката си.
Поздрави



Тема Re: Да се прибирам ли аз в Шумен или не?нови [re: Диaнa]  
Автор Bvlgari (bvlgari)
Публикувано26.01.04 23:01



Ела си бе, ние сме ние, знаеш си ни.

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.
Bvlgari


Тема Re: Да се прибирам ли аз в Шумен или не?нови [re: Диaнa]  
АвторПeчkин (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 23:22



Я предлагаю тибе бодайти комне в Россие.Все финансовые вапроси решайу я для мой счоть.

dizyngroup@hotmail.com



Тема Re: Да се прибирам ли аз в Шумен или не?нови [re: Пeчkин]  
Автор Диaнa (warrior)
Публикувано28.01.04 09:07



Очень холодно в России. Я поеду в Шумене. Чебурашка.

Это я, почтальон Печкин. Принес журнал “Мурзилка”.


Тема Re: Да се прибирам ли аз в Шумен или не?нови [re: Диaнa]  
АвторMuskov (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 00:13



Ama ti kade si, che iskash da se pribirash v Shoumen?
I az ne sam se pribiral, sega shte ti kagha: 1 god i 20 dni.




Тема Re: Да се прибирам ли аз в Шумен или не?нови [re: Muskov]  
Автор Диaнa (warrior)
Публикувано29.01.04 05:11



И аз толкоз, от миналата Нова Година!:)) В София съм. А ти?

Это я, почтальон Печкин. Принес журнал “Мурзилка”.


Тема Re: Да се прибирам ли аз в Шумен или не?нови [re: Диaнa]  
АвторMuskov (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 01:56



Mnogo sam dalech!
Chak prez devet moreta i prez devet zemi, che chak v deseta...
Ili s edna duma - v USA. Mnogo, mnogo dalech, Diana!!!



Тема Re: ДA !!!нови [re: Диaнa]  
АвторSvejar4o (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 14:58



Zdravei Dian4e,

Az sam edno Shumensko svejar4e i sam v Shumen ot vreme na vreme. Ina4e ba4kam v 4ujbina , a tuk ...si har4a parite :-) Pomagam na Shumenskata ob6tina s presni pari ot chujbina :-)))
Neznam dokoga 6te ia karam taka,no nemoga bez Shumen i vinagi 6te se vra6tam tuk,dokato nakraia otnovo ne se ustanovia tuk - v SHUMEN.
Znam,4e e mnogo trudno da se jivee vav BG i osobeno v provinciata,no Shumen za men si ostava edno nezamenimo miasto. Tuk sa nai-hubavite momi4eta na sveta (a i mom4eta,no ot tiah az mnogo nerazbiram po razbiraemi pri4ini) , tuk grada jivee (osobeno liatoto) i moga da kaja , 4e Shumen nosi svoia oblik prez godinite i se use6ta i dnes.
Da-imame balgari,turci,cigani,rusnaci,kitaici i kakvi li ne ,no tova samo pokazva,4e mojem vsi4ki da jiveem zaedno,kakto se jivee v Europe i navsiakade po sveta. Bil sam na mnogo mesta po sveta i na vsiakade ima etni4eska tolerantnost osven na ...balkanite. Shumen e edno GOLIAMO izkliuchenie ot tezi balkani,kakvoto i da pi6at v tozi klub razni "anonimni" subekti !!!
GORDEIA se s tozi grad i znam,4e koito e roden v Shumen 6te se zavarne sled vreme kato men!!! Navsiakade drugade shumeneca moje da jivee i se spravi,no tuk sa mu korenite- pri Asparuh i vsi4ki tezi stolici i cialata na6a (BG) istoria. Nie sme osnovali tazi darjava i nikoi netriabva da go zabravia.
Siguren sam,4e Shumen 6te se vdigne skoro na kraka i zatova 6te pomognem mnogo i vsi4ki nie-horata koito sa v 4ujbina! Bih kazal na tezi hora ,4e sega e momenta da investirat parite si v BG,za6toto sled 2007 ve4e shte e kasno.
Siguren sam,4e 6te doidat i turski investicii,i ruski,i vsiakakvi drugi-za6toto Shumen ima nujda i ot tiah,a i investitorite imat nujda ot Shumen. Samoto razpolojenie na nashia grad mu dava mnogo predimnstva. Istinskia KRASTOPAT na BG e Shumen-i za izlaz na more,i za Turcia i blizkia (a za6to ne i dale4nia) IZTOK,i za Rusia i biv6ite ruski "republiki".
Taka,4e neka vsi4ki imat pove4e viara i da deistvat-tova e nai-vajnoto!!! Az ve4e zapo4nah i sre6tam ot vsiakade podkrepa. Neviarvaite na vestnici i drugi ,taka nare4eni medii. V Shumen 6te vi posre6tnat s otvoreni obiatia i v Ob6tinata i po vsi4ki instancii. Pone taka e s men. Nikoi ne mi iska podkupi i pari. Opitaite i 6te vidite , 4e ne6tata se promeniat - PONE V TOZI GRAD!

Shumen shte go ima - tova e! Blagodarenie na mladite "emigranti" ,horata koito sega sa v grada + istoriata na tozi grad!!!

Tova e - vra6tai se ! 6te doide den i 6te razbere6, 4e korena e ne6to mnogo GOLIAMO i te presledva navsiakade - bukvalno- i vav van6nia ti vid,i v misleneto ti ,i v saznanieto ti,i v mantaliteta , i t.n. A tozi koren ,pri nas SHUMENCITE e izkliuchitelno soliden !!! NIE sme gordi hora i niama da se dadem - NIE 6te prebadem, za6toto sme NAI-ISTINSKITE BALGARI na tazi planeta !!!

Obi4am vi vsi4ki !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.