Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 01.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ПИНГВИНО превъртя!!!  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано07.04.07 23:05



Аз превъртях!!!Знаех си,че трбваше по-рано да се простя с професията си като психолог(още преди да започна да мутирам от пингвин в бойлер)!!!



ВИЖТЕ КАКВО ПРАВЯ НА ТОЗИ ЛИНК И ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ КОЙ С КОГО ГОВОРИ,ИМАМ ПРЕДВИД ДА РАЗГЛЕДАТЕ ДОБРЕ КОЙ Е ПИСАЛ ТАМ

®<P <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ПИHГBИHO на 07.04.07 23:12.</EM></FONT></P>

Редактирано от ПИHГBИHO на 07.04.07 23:14.



Тема Re: ПИНГВИНО превъртя!!!нови [re: ПИHГBИHO]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 23:50



пингвине, вие там нямате маймуни нали, и ако видиш една сигурно ще я нападнеш с лапите си, нали :) ти си много добър, ти си супер-пингвино. виж маймуната е от лошите. аз само ти казвам да знаеш. ако си превъртял, за всеки случай :)



Тема Re: ПИНГВИНО превъртя!!!нови [re: ПИHГBИHO]  
Автор starry_sky (необятна)
Публикувано08.04.07 00:28



Споко!Всеки е малко луд.А ти си човек на изкуството, простено ти е/Много готина МАЧКА/. Успех с филма!



Ако искаш да направиш нещо - намираш начин, ако не искаш - търсиш причина.

Тема Re: ПИНГВИНО превъртя!!!нови [re: ПИHГBИHO]  
Автор _mariana (оная)
Публикувано08.04.07 10:02



Ти па!


Ей на тва му са вика човек да си контактува със себе си бе!
Една близост некакси да има, ръйш ли?



Тема Re: ПИНГВИНО превъртя!!!нови [re: cиcи]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано08.04.07 11:46



От мен да знаеш,че наш модератор МАЙМУНА е печен.Няма друг кат него.

Аз там си говорех сам,а от време на време се появяваха някакви други хора,които се опитваха да завържат разговор с мен,но аз си удържах на принципите да си говоря сам и не им обръщах внимание.Може и да е имало някое малка катерица дето псува,но се съмнявам.



®

Тема Re: ПИНГВИНО превъртя!!!нови [re: starry_sky]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано08.04.07 11:53



Е да де,но аз превъртях,защото станах психолог,а след като станах психолог станах само психо.Но разбрах едно-да говориш сам със себе си не е много лесно,защото дори със себе си не съм на едно и също мнение.Докато разговарях постоянно си спорех сам и се карах.
НО още не мога да разбера как от пингвин мутирах в бойлер.Но всичко завърши с ,,хепи енд,, и сега пак съм си един обикновен пингвин!!!



®

Тема Re: ПИНГВИНО превъртя!!!нови [re: _mariana]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано08.04.07 12:03



То може и да е хубаво,но когато говоря сам със себе си не съм на едно и също мнение със самия себе си!!!Често се карам сам на себе си и водя спор със самия себе си.Та това не знам дали е нормално или не.(да не си помисш,че съм съвсем превъртял,защото само в клубовете си позволявам да говоря сам.Ако го правя в жилището си ще вземе да ми се изсмее дори кучето.)



®

Тема Re: ПИНГВИНО превъртя!!!нови [re: ПИHГBИHO]  
Автор ЖakДьoMoлe (clean ANSI)
Публикувано08.04.07 16:59



Хахахаха. Цялата държава е лудница. Който не откача е червен.





Тема Re: ПИНГВИНО превъртя!!!нови [re: ЖakДьoMoлe]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано08.04.07 17:15



Я гледай ти,пише ми не кой и да е,а самият рицар ЖакДьоМоле.Това е голяма чест за мен.

Сега вече ви познавам и ще си позволя да помоля вашата велика,рицарска особа да направи на императорския ПИНГВИН (демек на мен) една услуга.Аз съм от южния полюс,а вие сте по-на север,та да прескочите до северния полюс,за да гръмнете една бяла мечка,защото много ми се яде.По едно време бях емигрирал на северния полюс,но ме изселиха,защото белите нмечки станаха застрашен вид.Уш аз съм ги бил ял.Друг път,аз на ден повече от 15 мечки не съм си позволявал.Какво да направя като нямат възможност да се възпроизвеждат???

Та се чудех дали ще ми направите тази услуга???



®

Редактирано от ПИHГBИHO на 08.04.07 17:16.



Тема Re: ПИНГВИНО превъртя!!!нови [re: ПИHГBИHO]  
Автор ЖakДьoMoлe (clean ANSI)
Публикувано08.04.07 17:40



Абе, то на северния полюс не си спомням да е имало пингвини някога освен тогава, когато си преследвал и дискриминирал горките мечки.


Дай си адреса на южния полюс за да ти изпратя мечката. Ти гледам, че и
интернет имаш там ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.