Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 22.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Много ми е важно ...нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано08.04.07 23:59



Може,но си вземи шубата,защото вчера ми спряха тока и не е много топло.А и не се заблуждавай,че отиваш на южния полюс,зщото на северния май е по-топло.Та ми спряха тока и си мислех да закупя една печка на дърва,но пък тях ги продават без кюнци,та ще ми излезе скъпо,а и по цял ден ще трябва да цапа дърва със малката си брадвичка.

А ти за ските не се тревожи ако не ти се донасят не взимай,защото дават под наем.

®

Тема може ли и аз да дода?нови [re: ПИHГBИHO]  
Автормъpльo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 00:05



И там не съм одил?



Тема Re: може ли и аз да дода?нови [re: мъpльo]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано09.04.07 00:12



Може!!!

Ще ви приема заедно с Фео,граф в моя дом и ще ви гостя с вносно месо от бяла мечка.Аз си направо си облъзвам малките пингвински крилца като ям мечешко.

®

Тема Дума да не става....нови [re: ПИHГBИHO]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано09.04.07 00:12



...аз си карам само с мойте си ски, тях ми ги подари дядо Колева (както казва сина ми) за да си скииитам с тях



Ако искаш може да ти донеса няколко кюнеца и един чувал въглища, щото повече няма да мога да нося - това са въглища, а не камъни .......




Говори си,не ми пречиш

Тема Re: Дума да не става....нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано09.04.07 00:17



Много съм ти благодарен,Гео,графе,че ще ми подадеш лапа в тоз труден за мен момент и ще ми донесеш толкоз много кюмур за печката.Та дори и кюнци ще донесеш.Благодаря много.Аз пък ще те гостя с вносно месо от бяла мечка.Това е деликатес,а и Мръьо също иска да дойда.ВСИЧКИ СА ДОБРЕ ДОШЛИ,въпреки че на изтривалката ми пише обратното.



®

Тема каква стръф използвашнови [re: ПИHГBИHO]  
Автормъpльo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 00:19



при лова на мечки?





Тема Еее, нави ме !!!нови [re: ПИHГBИHO]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано09.04.07 00:24



От мене мезетата и червеното вино, щото знам, че в студа най-добре се топли с него

И не ми разправяй, че не пиеш, щото и аз не пия и ще сме си много скучни. Дано мърльо измисли нещо или пък да викаме и Маймуната

Говори си,не ми пречиш

Тема Re: каква стръф използвашнови [re: мъpльo]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано09.04.07 00:26



Аз си живея на южния полюс както всички нормални пингвини,но преди няколко месеца емигрирах на северния.Там се запознах с белите мечки,които се оказаха много вкусен деликатес.Аз не ядях много мечки само по 15 на ден,Скоро започнаха да ме пресл;едват от ,,ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ,, и обявиха бялата мечка за застрашен вид,а мен пак ме върнаха на южния полюс.А в моя защита мога да кажа,че мерчките сами са си виновни,че са малко,като не могат да се възпроизвеждат какво да правя аз???А стръв за мечка няма,направо й се нахвърлям и й разфасовам.



®

Тема Re: Еее, нави ме !!!нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано09.04.07 00:29



Аз НЕ пия и НЕ пуша - наистина

ЗАЩО КАТО КАЖА В КЛУБОВЕТЕ,ЧЕ НЕ ПИЯ И НЕ ПУША НИКОЙ НЕ МИ ВЯРВА

А Мамуна ще донесе банани и ще мезим,но ще пмоля някой да донесе машина за рециклиране на боклуци,защото аз си нямам,а с тия бананени кори на леда ще стане опасно



®

Тема ти си доста кръвожаденнови [re: ПИHГBИHO]  
Автормъpльo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 00:31



пингвин!!!Май вече не ми се ходи по разни полюси



Айде да спиме!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.