Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:30 14.05.24 
Градове
   >> Севлиево
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Шибан тъп феодален граднови  
Автор hose rodrigez (непознат )
Публикувано14.03.03 15:59



Мислите си "да го еба в габровеца ша ни псува хубавия град' да ама не щото съм се родил в тази дупка на географията и да ме извинява стареца ама тоя хубав град дето той си го спомня го е видял в друга вселена.
Тъпотия, простотия и селяния, Идеал Стандарт по известен като Мангал Стандарт (тук отговарям и на другия въпрос има ли цигани в гетото) и феодалното имение Видима. СЕвЛиевО. Това е! Останалото е свещена простота!

Е патриоти селски ваш ред е! Да пораздвижим малко клуб Севлиево че както винаги е пълна скука.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
АвторSarah7 (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 20:23



Чудя се защо си толкова бесен...Ако беше живял в лудницата на София,щеше да оцениш преимуществото на "феодалния" град.Знаеш ли какво е да те джобят по ъглите и посред бял ден да ти свият якето и маратонките?А да не смееш да си оставиш прозореца открехнат, докато спиш,за да не влезат и да те ограбят?Не харесваш "Идеал Стандарт",само че като не искат да работят българите,той взима цигани и така ви спасява от техните набези.Знаеш ли,че в София трябва да не вдигаш поглед от земята,за да не паднеш в уличните шахти,че ден през ден спира я тока,я телефона,заради откраднати кабели,че свиха скарите пред входовете и ги предадоха за цветни метали?Я ела в "Люлин","Младост",пък и в центъра,да видиш истинско гето.Проблемът си е в теб самия,докато не го разбереш и на Луната да отидеш,пак няма да ти хареса.Така че,вземи се в ръце,поизучи се /доста ти куца правописа/ и харесай първо себе си.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Sarah7]  
Автор hose rodrigez (задръстен)
Публикувано14.04.03 14:59



Виждам че тук се е намесила някаква учителка по правопис. Да има правописни грешки в предходния ми постинг, но писането с правописни грешки скъпа Sarah7 е начин за изразяване, провокация която сигурно ти е трудно да разбереш. За твоя информация живял съм 5 години в София (завършил съм СУ Климент Охридски), 3 години в Габрово, бил съм и в много други градове, включително и в чужбина така че имам доста добра база за сравнение. А ти на какво основание поучаваш след като не си била в тук или може би си от Севлиево? А? Тиквичка готина!
А сега някои факти: на мен ми откраднаха колелото от терасата, разбиха ми мазето и ми свиха обувките пред вратата. Да виждаш разлика от София, макар че не твърдя че там е идеалното място за живот.
Или да ти напиша за детските площадки които приличат на гробници или за разбитите павета на центъра, или за циганските джамборета в парковете в 12 през нощта, или за простотията в училищата където не могат да научат децата да говорят правилно, а камо ли да пишат. Това май не е медийната картинка която ти наливат в кухата главица.
И пиша така за този град, защото се тревожа че детето ми (2 год) ще расте в тази среда. И заради това, че когато решиш да кандидатстваш за друга работа в града, ти заявяват че не може, защото си кадър от Видима или Идеал Стандарт "...и не може току-така самоволно да си сменяш работата, без да го съгласуваш с ръководството..." , не си личност а кадър (соц. термин) после ти правят живота черен, защото си решил че може сам да определяш бъдещето си. Това е крепостното право от учебника ти по История, но във вариант 21 век. Ха- ха май че и съюза на работателите (Великия болярски съвет) във Севлиево се наричаше "21 Век". А ако си от СЕвЛиевО знаеш и името на Феодала на града...
Виртуална реалност, Соц. Феодализъм. Да беше жив Оруел да напише продължение на "1984-та"

Е тиквичке Sarah7 провери ли правописа, защото другото трудно ще го разбереш. А сега си кажи мантрата и бегаййййййй



Тема Gabrovo se puka ot qt...нови [re: hose rodrigez]  
АвторSofianec (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 02:39



ama 6te se spukate spukate ot qt vie ot Gabrovo

tva 4e Sevlevo drapna pred si4ki gradove ne vi dava opravdanie da go obijdate..

a pak da obijdate Vidima e o6te po sme6no :)))))

ako Ideal Standart be6e v Gabrovo??? 6te6e da ima mazninka nali??? hehe.. abe komi4ni ste vie ot Gabrovo, ei!



Тема АБЕ,нови [re: Sofianec]  
Авторoлe-лe! (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 12:23



Къв софиянец си ти бе? Ти си си севлиевец, направил кариера в някой от двата завода! Ако не си, идвай - ставаш идеално за СЕвЛиевО. Ти не видя ли, че човекът, постнал темата е от Севлиево, а?



Тема Re: Опа! Шопе...нови [re: oлe-лe!]  
Автор hose rodrigez (задръстен)
Публикувано16.04.03 13:20



О неразумни и юроде, поради що се срамиш да се наречеш Севлиевец!
Да те срещна в София ще те позная по свинските цървули и манталитета селски. Прескачаш ли още релсите на трамваите? Споко! Нема да те гепи токо!
Айде че нямам време, ако имаш още нещо да ми кажеш пиши . И прочети отново това което съм писал, явно не си разбрал че съм от тази дупка на Географията наречена Севлиево, но за разлика от теб, това въобще не ме кефи.



Тема kato vi go kaje 4ovek v o4ite vi e qt o6te pove4e!нови [re: hose rodrigez]  
АвторSofianec (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 00:28



HA HA i HAAA!!!

tva 4e sam bil ot sevlievo 6te go priema kato kompliment makar 4e nito sam ot tam nito sam bil tam (za sajelenie) no za o6te po golqm sajelenie ne sam bil i v Gabrovo... trudno m ie da pravq sravnenie no po tva koeto 4uvam ot ABSOLUTNO SI4KI GABROVCI V NETA e 4e mnogo ama mnogoooo zavi4dat na sevlievci...

4e bili bezdu6ni, kato roboti i tn

se edno slu6am nqkoq 4ervena baba da mi razpraa kolko e lo6o v USA i kolko studeni sa horata tam ...

da da.. zablujdavaite se sme6nici... no nqma nujda da ste zavislivi... horata sa si go postignali i edva li e bilo s va6a pomo6t





Тема Re: kato vi go kaje 4ovek v o4ite vi e qt o6te pove4e!нови [re: Sofianec]  
Автор hose rodrigez (задръстен)
Публикувано17.04.03 12:34



Идвай пич! Или go to USA. Промитите мозъци са ценна стока навсякъде. Ще те посрещнат радост.





Тема Re: kato vi go kaje 4ovek v o4ite vi e qt o6te pove4e!нови [re: hose rodrigez]  
АвторSofianec (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 02:44



ne sam v usa.

hahaha po dobre promit otkolkoto zabluden. izmii si o4ite, PI4!



Тема Za Petkoнови [re: hose rodrigez]  
АвторSevlievo (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 00:25



Horata sa kazali da ne pluiesh tam ot kudeto qdesh hlqba si!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.