Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:20 02.07.24 
Градове
   >> Севлиево
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Севлиевци ..нови [re: VanwaLote]  
Авторrpaдcka (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 14:28



Аз съм съгласна. Нека сменим темата ,само че нямам абсолютно никаква идея каква да бъде .Теми мноооооого......
Някой да подскаже ...



Тема Re: Севлиевци ..нови [re: rpaдcka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 19:38



Отново "разбиращи" песимисти. Извинява се, че ви отнех от ценното време и за пореде път доказахте манталитета си. Поздравления! Дано се чувствате доволни, защото аз съм. София няма да ме смаже! Ние като сме на село да не сме я гледали само на картинка?



Тема Re: Севлиевци ..нови [re: az]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 19:46



Добре, че съм млад (човек е такъв какъвто се чувства) и необременен, а не като вас преждевременно остарели и осъкатяващи младите индивиди, които посрещнаха дори един непознат, който просто сподели идея, с - енергия. Да може да отида на далеч, но тук имам приятели, които ще останат след мен. Индустрия може да не се създаде, но поне няма да тъпеем и критикуваме. Няма и да сме бачкатори! Дано разберете какви ще сме. Със сигурност не като вас! Открийте + в писанията ми и се веселете, пишете за хубавия сняг и малките радости в живота, дано ни направят по-щастливи.



Тема Re: АЗнови [re: az]  
Автор VanwaLote (See the life!)
Публикувано10.12.03 07:52



Виж човече, никой не те спира, говори си и си пиши каквото искаш!

Няма да е лошо поне да е без правописни грешки, но щом си решил да превземаш света, предполагам и без правилен правопис ще успееш!

Желая ти го! Може би го желая и заради нас, които сме си истински севлиевци и желаем да работим в града си и за него.
Интересно ми е как реши, че сме "бачкатори"?!? Смешно .., а и какво е лошото на бачкатора? Неможе всички да са компютърни генийчета подкрепяни от мама и тати! Все пак някой трябва и да работи за тази страна и град!
Живей както намериш за добре! Успех!

When you wake up and don't see the Sun, you are dead or you are the Sun!


Тема Re: Севлиевци ..нови [re: az]  
Автор kibik (позициониран)
Публикувано10.12.03 09:57







явно мечтите ТИ стигат само до София .... кофти ....

снегът е хубаво нещо !!!!!



Тема Ами не е ли интересен въпрос защо е бил безплоденнови [re: rpaдcka]  
Авторeднa мeчтa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 10:12



този общински форум, напр. Въпрос свързан точно с влиянието, както го наричате, което ни е нужно като граждани /и което нямаме/ за да променяме нещата, които не са добре.
Това момче, дето са направили клуб за софтуер може да няма голям опит, но мисля правилно чувства, че свободата на индивида - на всеки обаче (което поставя естествените й граници), е най-важно предусловие за прогреса на една общност.
Остава да се разбере, че личната ни свобода не е възможна без публична свобода - т.е. за да сме сами ковачи на съдбата си ни трябва "влияние" не само върху личната ни съдба, но и върху онова място, където се вземат решения за общите условия и правила на живота ни. Защото те също определят личната ни съдба. Т.е. трябва ни реално участие в публичната власт - държавата, била тя национална или местна.
А тези форуми, доколкото разбирам от отчета за тях не са дали такова "влияние" на гражданите, а са включили подбрани такива за обсъждане на пак подбрани проблеми. Съставът им е бил подбран от кмета, нали така? А дневният им ред - съвпада ли с реалните ви проблеми там?

И как Севлиево и България да не са "света" - всяко неподредено място на земята е проблем на целия свят - той остава неподреден, докато има дори и едно такова място.



Тема Re: Ами не е ли интересен въпрос защо е бил безплоденнови [re: eднa мeчтa]  
Автор gss (търсещ)
Публикувано13.12.03 19:27



Както казва един приятел идеите трябва да тръгват отдолу-нагоре. Тези форуми и почти всички инициативи са прекалено подвластни отгоре и затова според мен и него са обречени на неуспех. Както всяко нещо обаче и това със сигурност има изключения и се надявам времето да видоизмени началния им характер и да ги направи гъвкави и динамични, а не както сега бавни. Все пак трябва да функционират, а вече около година тече подотовката на МЦ (Младежки център). Има нещо гнило там и само гражданската позиция може да го покаже. Нека бъдем граждани в истинския смисъл на думата.



Тема Точно така - отдолу. Но как, как?нови [re: gss]  
Авторeднa мeчтa (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 14:42



Къде е гласът на гражданите? Има ли къде да се чуят, да говорят помежду си? А не само във форуми, свикани от кмета...
В Щатите и Англия, гледам, набират популярност т.нар. conversatioin cafees.
Има ли в Севлиево такова място? Ако няма разговор между гражданите... оставаме атомизирани - не познаваме съмишлениците си, дори да живеят през две преки от нас.
Напр. има ли въпрос, по който хората там биха искали да решат сами - в местен референдум? Но не могат да се "свикат" сами - няма как? Или просто са доволни от всичко както е - нямате проблеми?
Не сме още гарждани, но как да станем?



Тема Интересен въпроснови [re: eднa мeчтa]  
Автор gss (търсещ)
Публикувано28.12.03 22:45



Не мога да дам еднозначен отговор, но училищата и работните места не са ли места за срещи и разсъждаване? От личен опит знам, че все някак си сме се намирали и без такива кафета. Между другото наистина не е лошо да има такива места, но доста време ще мине докъто станат популярни.



Тема Re: Предизвикателство към Васнови [re: gss]  
АвторДядo Лaльo (Нерегистриран)
Публикувано16.01.04 18:36



Момичета и момчета част от въпросите можете да поставите в новия сайт на Община Севлиево - за Форума..., за младежкия център, за калните улици, за заведенията - сайванти по главните улици. ПИТАЙТЕ, ПИТАЙТЕ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.