Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 31.05.24 
Градове
   >> Севлиево
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Шибан тъп феодален град  
Автор hose rodrigez (непознат )
Публикувано14.03.03 15:59



Мислите си "да го еба в габровеца ша ни псува хубавия град' да ама не щото съм се родил в тази дупка на географията и да ме извинява стареца ама тоя хубав град дето той си го спомня го е видял в друга вселена.
Тъпотия, простотия и селяния, Идеал Стандарт по известен като Мангал Стандарт (тук отговарям и на другия въпрос има ли цигани в гетото) и феодалното имение Видима. СЕвЛиевО. Това е! Останалото е свещена простота!

Е патриоти селски ваш ред е! Да пораздвижим малко клуб Севлиево че както винаги е пълна скука.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
АвторSarah7 (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 20:23



Чудя се защо си толкова бесен...Ако беше живял в лудницата на София,щеше да оцениш преимуществото на "феодалния" град.Знаеш ли какво е да те джобят по ъглите и посред бял ден да ти свият якето и маратонките?А да не смееш да си оставиш прозореца открехнат, докато спиш,за да не влезат и да те ограбят?Не харесваш "Идеал Стандарт",само че като не искат да работят българите,той взима цигани и така ви спасява от техните набези.Знаеш ли,че в София трябва да не вдигаш поглед от земята,за да не паднеш в уличните шахти,че ден през ден спира я тока,я телефона,заради откраднати кабели,че свиха скарите пред входовете и ги предадоха за цветни метали?Я ела в "Люлин","Младост",пък и в центъра,да видиш истинско гето.Проблемът си е в теб самия,докато не го разбереш и на Луната да отидеш,пак няма да ти хареса.Така че,вземи се в ръце,поизучи се /доста ти куца правописа/ и харесай първо себе си.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Sarah7]  
Автор hose rodrigez (задръстен)
Публикувано14.04.03 14:59



Виждам че тук се е намесила някаква учителка по правопис. Да има правописни грешки в предходния ми постинг, но писането с правописни грешки скъпа Sarah7 е начин за изразяване, провокация която сигурно ти е трудно да разбереш. За твоя информация живял съм 5 години в София (завършил съм СУ Климент Охридски), 3 години в Габрово, бил съм и в много други градове, включително и в чужбина така че имам доста добра база за сравнение. А ти на какво основание поучаваш след като не си била в тук или може би си от Севлиево? А? Тиквичка готина!
А сега някои факти: на мен ми откраднаха колелото от терасата, разбиха ми мазето и ми свиха обувките пред вратата. Да виждаш разлика от София, макар че не твърдя че там е идеалното място за живот.
Или да ти напиша за детските площадки които приличат на гробници или за разбитите павета на центъра, или за циганските джамборета в парковете в 12 през нощта, или за простотията в училищата където не могат да научат децата да говорят правилно, а камо ли да пишат. Това май не е медийната картинка която ти наливат в кухата главица.
И пиша така за този град, защото се тревожа че детето ми (2 год) ще расте в тази среда. И заради това, че когато решиш да кандидатстваш за друга работа в града, ти заявяват че не може, защото си кадър от Видима или Идеал Стандарт "...и не може току-така самоволно да си сменяш работата, без да го съгласуваш с ръководството..." , не си личност а кадър (соц. термин) после ти правят живота черен, защото си решил че може сам да определяш бъдещето си. Това е крепостното право от учебника ти по История, но във вариант 21 век. Ха- ха май че и съюза на работателите (Великия болярски съвет) във Севлиево се наричаше "21 Век". А ако си от СЕвЛиевО знаеш и името на Феодала на града...
Виртуална реалност, Соц. Феодализъм. Да беше жив Оруел да напише продължение на "1984-та"

Е тиквичке Sarah7 провери ли правописа, защото другото трудно ще го разбереш. А сега си кажи мантрата и бегаййййййй



Тема Gabrovo se puka ot qt...нови [re: hose rodrigez]  
АвторSofianec (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 02:39



ama 6te se spukate spukate ot qt vie ot Gabrovo

tva 4e Sevlevo drapna pred si4ki gradove ne vi dava opravdanie da go obijdate..

a pak da obijdate Vidima e o6te po sme6no :)))))

ako Ideal Standart be6e v Gabrovo??? 6te6e da ima mazninka nali??? hehe.. abe komi4ni ste vie ot Gabrovo, ei!



Тема АБЕ,нови [re: Sofianec]  
Авторoлe-лe! (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 12:23



Къв софиянец си ти бе? Ти си си севлиевец, направил кариера в някой от двата завода! Ако не си, идвай - ставаш идеално за СЕвЛиевО. Ти не видя ли, че човекът, постнал темата е от Севлиево, а?



Тема Re: Опа! Шопе...нови [re: oлe-лe!]  
Автор hose rodrigez (задръстен)
Публикувано16.04.03 13:20



О неразумни и юроде, поради що се срамиш да се наречеш Севлиевец!
Да те срещна в София ще те позная по свинските цървули и манталитета селски. Прескачаш ли още релсите на трамваите? Споко! Нема да те гепи токо!
Айде че нямам време, ако имаш още нещо да ми кажеш пиши . И прочети отново това което съм писал, явно не си разбрал че съм от тази дупка на Географията наречена Севлиево, но за разлика от теб, това въобще не ме кефи.



Тема kato vi go kaje 4ovek v o4ite vi e qt o6te pove4e!нови [re: hose rodrigez]  
АвторSofianec (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 00:28



HA HA i HAAA!!!

tva 4e sam bil ot sevlievo 6te go priema kato kompliment makar 4e nito sam ot tam nito sam bil tam (za sajelenie) no za o6te po golqm sajelenie ne sam bil i v Gabrovo... trudno m ie da pravq sravnenie no po tva koeto 4uvam ot ABSOLUTNO SI4KI GABROVCI V NETA e 4e mnogo ama mnogoooo zavi4dat na sevlievci...

4e bili bezdu6ni, kato roboti i tn

se edno slu6am nqkoq 4ervena baba da mi razpraa kolko e lo6o v USA i kolko studeni sa horata tam ...

da da.. zablujdavaite se sme6nici... no nqma nujda da ste zavislivi... horata sa si go postignali i edva li e bilo s va6a pomo6t





Тема Re: kato vi go kaje 4ovek v o4ite vi e qt o6te pove4e!нови [re: Sofianec]  
Автор hose rodrigez (задръстен)
Публикувано17.04.03 12:34



Идвай пич! Или go to USA. Промитите мозъци са ценна стока навсякъде. Ще те посрещнат радост.





Тема Re: kato vi go kaje 4ovek v o4ite vi e qt o6te pove4e!нови [re: hose rodrigez]  
АвторSofianec (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 02:44



ne sam v usa.

hahaha po dobre promit otkolkoto zabluden. izmii si o4ite, PI4!



Тема Za Petkoнови [re: hose rodrigez]  
АвторSevlievo (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 00:25



Horata sa kazali da ne pluiesh tam ot kudeto qdesh hlqba si!



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
АвторVla (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 12:35



Аз не съм от Севлиево, ама като ти чета надъханата критика ми се струва че си поредния нещастен комплексар с каквито е пълен Нет-а. Даже се досещам какъв ще ти е глупавия отговор! ЧАО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Не е!нови [re: Vla]  
Авторpassing-by (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 13:03



познавам момчето! И не се казва Петко.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
Автор FunkyTechHouse (www.Ragi.Tk)
Публикувано03.06.03 09:32



To4no taka sevlievo e selo



Тема Тъп и феодален?нови [re: hose rodrigez]  
Автор Solakova (Хърмаяни)
Публикувано14.06.03 13:44



Друг път! Толкова ми липсва! Понастоящем се нахождам в един наисина тъп и феодален. Най-тъпото и феодалното са му хората. Такава простотия и ограниченост не съм забелязала и в най- затънтените села на Родопите. След Севлиево София ми се стори Лондон. Поживях, дойдох тук-Сега Севлиево ми се струва по-доброто място. Никога не режи корените си, боли като останеш без тях. Пък и какво им е на хората? Навсякъде са такива с низките си страсти. Просто там ги забелязваш повече, защото са малко. Но точно защото са малко, по-малко са им и простотиите. Пък и да ти призная, по-лошо е когато си анонимен, само можеш да се надяваш да си в устата на хората - така винаги ще си във форма. Чакам с нетърпение да отида на гости в моя любим тъп и феодален град, по-остър, обаче, от останалите!



Тема Re: Тъп и феодален?нови [re: Solakova]  
Авторpassing-by (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 14:19



Точно си е тъп и феодален, даже всеки знае името на феодала. Севлиево не е най-тъпият град в България, но хората тук са страшно ограничени като манталитет, с някакво комплексарско-селско самочувствие и носове, вирнати до небесата, подхранвано последните години от това, че в медиите непрекъснато се тръби за Севлиево. Даде се възможност на хора, които нямат качества, да заемат длъжности, които не са и сънували и сега те с нокти, лакти, зъби и всичко възможно ще се крепят на постчетата си и ще раздуват легендата за Севлиево, за да си повярват те самите и да убедят останалите колко са велики! Всичкото на севлиевци им е номер едно - и овощният разсадник - на табелата пише "№ 1 на Балканите" , и мотополигона, пък площада няма кой да им оправи - да оправят дупките и да сложат една "зебра" поне, да научат тъпия обслужващ персонал какво, аджеба, значи обслужване ... абе



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
Автор ioros (непознат )
Публикувано27.06.03 10:46



Привет,
Не живея в Севлиево, макар че майчиният ми род е от там и се гордея с това! Не виждам обаче смисъл от подобни тъпи забележки по адрес на един град, които има достатъчно дълга история и традиции... Какво е това - просто завист или ...
Я по-спокойно, драги!

GG



Тема Re: Тъп и феодален?нови [re: passing-by]  
Автор KABИ (kavisat@hotmail)
Публикувано03.07.03 02:21



Чета и недоумявам-кави са тези хора,дето пишат това?А какво си представяте?Че по света е по-различно ли?Навсякъде те скъсват от работа и ти плащат винаги под това,което смяташ,че си заслужил.Знаете ли в САЩ как се работи да речем в завод на Крайслер?Бледа ви е представата-там си като една машина.А на входа са едни електроники,едно пребъркване,едни проверки.И не можеш да влезеш,ако си с тениска с по-къси ръкави,ако си със сандали,с къс панталон.И какво правите вие за вашия край-освен помията , която вони от устата ви?Май нищо друго...Ами може би си и заслужавате съдбата,кой знае...

То, Времето,лети,не спира,.....и нещо в нас си чезне и отмира....


Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
Автор 777_... ((???!!!))
Публикувано16.07.03 00:45



Привет!
Та какво означава "клуб Севлиево"?
Това на клуб ли ти прилича?
Аз ли нещо бъркам или не виждам теми за дискусии...???/освен твоята/
А иначе те подкрепям!!! в най-позитивния смисъл.

Редактирано от 777_... на 16.07.03 01:18.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: 777_...]  
АвторПporлeднaл (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 16:40



Севлиево -- град без собствен облик, сбор от манталитетите на околните села.
Ако не си оттук е хубаво, зелено. Но какво е Севлиево можеш да разбереш само ако си тук постоянно, а не то да е само накакъв спомен.
Наистина системата е феодален комунизъм -- кмета, заводите и всичко се контролира от един човек (Васил Кънев)и неговите феодали(Сдружение Севлиево 21век ), той определя съдбата и не можеш да напредваш колкото и да си умен ако той или някои от неговите феодали не те подкрепя. Трябва да си удобен а не способен ето това е трагедията на този град. Прочетете хвалебствията в местната преса и ще ви се додрайфа.
А иначе когато цъфтят липите наистина е приказно.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
Автор SACKS (XP)
Публикувано30.07.03 17:44



.





Тема А ЗАЩО СИ МИСЛИТЕ,ЧЕ ПО СВЕТА Е РАЗЛИЧНО?нови [re: Пporлeднaл]  
Автор KABИ (kavisat@hotmail)
Публикувано01.08.03 20:10



Смея да ви уверя,че човека е така устроен,че винаги да слугува някому.Вашите там да речем са хванали кокала след 1944 година.А какво ще кажете,ако са го хванали през 1544 година да речем?Трябва да ви кажа от личните ми наблюдения в момента,че почти цяла Латинска Америка се управлява от наследниците на някогашните конкистадори и йезуити.И ако сгазиш правилата им,удара,който получаваш е много по-силен.Или в САЩ-някой смее ли да клати Буш?А неговата фамилия по какво се отличава от вашите местни дерибеи?...

То, Времето,лети,не спира,.....и нещо в нас си чезне и отмира....


Тема Re: А ЗАЩО СИ МИСЛИТЕ,ЧЕ ПО СВЕТА Е РАЗЛИЧНО?нови [re: KABИ]  
Авторkuku (Нерегистриран)
Публикувано12.08.03 20:04



e na6te deribei kato sa kato tehnite trqbva da gi traem li?
eeeeiiiiiiiiiiii golemi gazoblizci ima beee.
zatva sme na toq hal-vse gledame pri drugite kak e.



Тема Re: А ЗАЩО СИ МИСЛИТЕ,ЧЕ ПО СВЕТА Е РАЗЛИЧНО?нови [re: kuku]  
Автор KABИ (kavisat@hotmail)
Публикувано15.08.03 00:31



Ако говориш за себе си относно облизването,аз нямам проблеми с това.Проблема на много такива като теб е всезнайковщината,ама тя май ниекъде не върви.А и доколкото те виждам,май ближеш нещо англо-американско-от правописа и латиницата си личи.Нищо,че може и да си от някое красиво селце от този край.Жалко за хубавия балкански край-просто да се чуди човек как растат такива кратуни-кретени там...

То, Времето,лети,не спира,.....и нещо в нас си чезне и отмира....


Тема Re: А ЗАЩО СИ МИСЛИТЕ,ЧЕ ПО СВЕТА Е РАЗЛИЧНО?нови [re: KABИ]  
Авторkuku (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 10:59



Специално за КАВИ пиша на кирилица.Виждам че , срещате сериозни трудности с четенето и адекватното възриемане на смисъла на моето скромно мнение. Уважаеми КАВИ ,не говорех за облизване ,а за гъзоблизане.Има съществена разлика.Ако позволите ,ще Ви обърна внимание да не възприемате думите ми буквално.Ако отново не разбирате нещо ,с удоволсвие ще Ви го разясня.Относно моята личност-никъде не твърдя че ,"всезнайковщината" е моя отличителна черта.Благодаря Ви ,че положихте усилие да ми посочите проблема.Оценявам Вашите интелектуални напъни ,но се чувствам задължен да Ви изведа от това заблуждение.Проблема на "много такива"като мен е в тия "кратуни-кретени",които ни управляват,защото са им нужни не хора със собствено мнение ,а удобни и послушни паленца.
Подозирам ,че е под Вашето достоинство да обръщате внимание на хора от село.Може би сте с аристократично потекло!?Бъдете спокойни-роден съм в град Севлиево.Иначе-от Вашите думи струи такава мъдрост ,такова великодушие.И с това съжаление ,което проявихте към нашия край просто ме просълзихте.(Между другото-града не е точно в Балкана.)И въпреки това-Благодаря Ви Богоподобний КАВИ.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
АвторD1 (Нерегистриран)
Публикувано19.08.03 22:06



Пич, глей сега... Че си комплексиран е ясно... Предполагам и от какво си комплексиран-не ти дават да растеш в службата. Предполагам, че ако мъъъничко тръгнеш нагоре по стълбичката, ще запееш друга песен. Признавам-има доза истина в думите ти. Тази истина, обаче, важи навсякъде, по цял свят. Гледам ти превъплъщенията по-долу, чета ти писанията и си задавам един въпрос-защо ти, кадърният, завършил СУ си се набутал в това "село"? М? Що не остана в София,а? Хайде, сбъркал си и си се прибрал, ама що не заминеш сега? Знам защо, ти също знаеш, но нямаш смелостта да си признаеш.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: FunkyTechHouse]  
Авторчaдъpлийka (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 15:12



Село, село, ама доста големо!!!



Тема Re: Тъп и феодален?нови [re: passing-by]  
Авторчaдъpлийka (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 15:21



Не съм стъпвала в града от много години, но като дете съм живяла и учила в него. Беше красиво градче и река Росица беше пълноводна и чиста. Инфото за града черпя от медиите. Учудвам се, че след като градът "дръпна" толкова напред и видимо е повишен стандарта на живот, все ще се намери някой недоволен. Истината е, че трябва да се работи а българинът, зали в София, Севлиево, Пловдив или където и да е не е научен да работи.



Тема Боже, Пази Севлиево!нови [re: hose rodrigez]  
АвторexCeвлиeвeц (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 22:00



Изчетох почти всички мнения от този пост... Много приказки, много нещо, но най-голямо впечатление ми направиха мненията на hose rodrigez (мисля) и на Прогледнал... Останалите или нямат нищо общо със Севлиево, или са доста под интелектуалното ниво на споменатите по-горе двама пича.
Иска ми се да съм кратък... но имам толкова неща да кажа... Боже Господи, ако само тези двамата горе са МИСЛЕЩИТЕ в тази тема, направете си извода колко са наистина мислещите в Севливо на фона на другите мнения. Аз живях в СЕвЛиевО до края на средното ми образование. После си седнах на Д-то, почетох, посмятах и сега хей ме на в София, вече ще започвам пета година от следването си, бачкам от 2 и наистина ама наистина не ми се иска да се връщам в Севлиево . Ама колко сте прави за работата и позициите в Севлиево. 'Ми че това са митове и легенди за безработицата там. Там средностатистическия човек е зомби! Ами майка ми която вече незнам колко години има трудов стаж е сменила всичко на всичко 3 (мисля) работи, а аз за 2 години в София вече съм на 3-та. Е надявам се вече тук да се застоя, защото имам късмета да работя за чуждестранна фирма, в която се работи наистина като в чужбина... Бедна ви е фантазията какво означава това ... но това е друга тема! Поглеждам написаното и виждам, че доста съм се поодпуснал, но наистина има някои неща, които неискам да пропусна:
1) Мразя да пътувам в посока Севлиево - София! Не, защото искам да си остана в Севлиево, а защото Комета Бус SUXX! Еми пичове извинявайте ама неможе "изостаналото" Габрово да карат Мерцедеси и да возят за 5 лева, и да те карат за 2:10-2:15 минути, а нашите "Официални превозвачи на Видима" да взимат по 7 кинта и да ме тракат 3 часа в едната посока. Съжелявам, но май тук Габровци Ви бият От тук следва и извода, защо Кометите се прибират празни от Сф...
2) Колкото и пари да изкарваш в Севлиево, еми братко няма къде да ги похарчиш... има само Малибу ... Малибу ... и пак тъпото Малибу... пак SUXX! Срам ме е да го кажа, но някои изпитват адско удоволствие от това да ходят на дискотеки в съседните СЕЛА (става дума за истински местности, които са села)! ...без коментар, спирам до тук...
3) Как се прави кариера в Севлиево ... правиш федерки на кмета Йовко Кънев (няма грешка в името!) ... и се молиш да ти се осмихне щастието (Б.А. федерки = лижа задника, ама БАШ задника ... сиреч дупката). С работа кариера в СЕ...Л...О не се прави! Имах огромното "щастие" да съм стажант в една от първите години на практиката "лятно стажуване във Видима" и от тогава като си плюх на петите братко още ме сърбят от спринта, който направих като си излязох за последен път от там.
4) Тук ще изкажа няколко пожелания и ще се опитам да направя един "happy end". Пожелавам на кмета (г-н Йовко Кънев) и всички други "големи клечки" в това СЕвЛиевО да спрат да си гледат густото, а да си дадат сметка, колко хора като мен нямат намерение да се връщат там... Защото едно е да избягаш от Бг (национален проблем), но друго е да не искаш да се махаш от Бг, а в същото време твоето родно място да не те привлича... Гадно е бе, мамка му! Не искам да се махам от България, но и не искам да се връщам в Севлиево!
Та, господа правоимащи, Вие пишете историята, променете я така, че след някоя друга годинка да се завърна с удоволствие в Севлиево.

Cheers!



Тема Много бързо се променяте, друженови [re: exCeвлиeвeц]  
АвторCeвлиeвeц (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 17:38



Не е ли учудващо, как само за няколко години живот в големия град сте натрупали толкова омраза към родният си град. Или може би греша – омразата я е имало още докато сте живели в този град - нали голямата част от живота Ви е минала в Севлиево.

Говорите от позицията на човек с очевидно голямо самочуствие – на многознаещият и многоможещият – над човек, който е над нивото на средностатистическото “зомби”: по-горе от много Къневци и Йовковци, по-горе и от майка си, дори.

Ваше НадСЕвЛиевСКО Самочувствие,

Очевидно големите Ви таланти и най-вече тоя, да намирате кусури, спомагат да решавате множество проблеми, мачкайки ги подобно на валяк узрял домат. В тази връзка ми се ще да Ви задам един динствен въпрос:

След като по-вечето години сте прекарали в Севлиево, какво хубаво сторихте за това време на вашият роден град. А какво бихте сорили оттук насетне.

Е, въпросите станаха два, но ако Вие не сте направили нищо (или почти нищо) за град Севлиево, то със сигурност град Севлиево в лицето на хората е направило много за Вас. Така, че големият длъжник сте Вие, приятелю, колкото и да не Ви се иска да го приемете. Но по лесно е да се обвинява, отколкото да се прави нещо друго, особенно градивно и полезно. Нали.

Оставям Ви с най-добри приятелски чувства.






Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: D1]  
АвторHose Rodrigez (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 10:18



Глей сега пич,...
Имах доста добра службичка, но не ме кефише...
Между другото вече не съм в Севлиево
Айде бегай да търсиш Д2...



Тема Re: Много бързо се променяте, друженови [re: Ceвлиeвeц]  
АвторHose Rodrigez (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 10:27



Та какво казваше за зомбитата ехС...
Тук са особено много и за тях Видима и ИС са кауза.
Неслучайно психиатрията се намира на улица Видима.



Тема Re: Много бързо се променяте, друженови [re: Hose Rodrigez]  
Авторkuku (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 00:39



kefi6 me



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: D1]  
АвторGSS (Нерегистриран)
Публикувано19.10.03 23:28



Не знам защо ненавиждате Севлиево. Това е един малък град с всичките му плюсове и минуси. Доста неща му липсват, но нали затова живеем в държава, а не в град? Като за малък град Севлиево си е много добре. Както се казва може и по-добре и ние се трудим, за да го постигнем. Мисли градивно!



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
Автор Maximiliana1 (See the life!)
Публикувано27.10.03 15:22



"Уважаеми" Г-н Родригес!!!!

Що за комплексарско изказване?!? Един град е такъв какъвто си го направят хората, живеещи в него! А Севлиево е хубав град, но докато има такива като теб, вечно недоволни и мърморещи от всичко хора, които си мислят че всичко трябва да им се поднесе наготово в този живот той няма да може да се развие като нормален град.
Вярно, има доста хора сноби, клюкари и ограничени, но отново казвам, това няма нищо общо с града! Такива за съжаление има във всички български градове и не само!
Не работя нито във Видима нито в Идеал Стандарт и много съжалявам, че Севлиево се свързва само с тези две фирми! Тук има много други работещи и най-важното произвеждащи фирми които не са по малко важни за града.
Когато имаш цел и принципи можеш да ги постигнеш без значение къде живееш! На теб като не ти понася в Севлиево не се връщай никога тук но не си изливай комлексарската душица върху севлиевци, а и още по малко върху Севлиево!
Приятен ден,

Поздрави от Севлиево!

When you wake up and don't see the Sun, you are dead or you are the Sun!


Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: GSS]  
Авторpassing-by (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 08:46



Защото не може да се обича такъв град. Не само от тези, които всеки ден му ядат “попарата” и се сблъскват със селяндурската грандомания и некомпетентност на “тиквите”, ами и всеки мислещ, подчертавам мислещ местен жител ще ви каже колко е “задушна” атмосферата тук. На “тиквите” си им е супер, те не са и мечтали за това, което имат сега.
Мога да дам и един хубав пример – “Магазин №1” на центъра – единствените търговци в града, единствените, които знаят що е това обслужване, но са единственото приятно изключение.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Maximiliana1]  
Авторcust (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 16:23



Много ми е интересно кое му е хубаво на Севлиево.В случая ви е сте комплексарката.
За мен този град е един от най-еснавските градове в България и това няма да се промени в близките столетия, защото хора като вас, които се самозабравят с определенията за града си и неприемат критика никога няма да успеят да го променят.
Но иначе си направихте хубав конкурс за ТИКВАТА. БРАВО и дерзайте.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: cust]  
Автор Maximiliana1 (See the life!)
Публикувано29.10.03 09:37



Че Севлиево е еснафски град /не еснавски/ можеш да провериш в историческите анали за града! Известен е с развития си еснаф още преди средновековието!!
Ако имаш предвид под еснафски преносното значение на думата, отново мисля че си прав, но това се определя от манталитета на хората живеещи тук, а не от града.
Както вече писах, града е такъв какъвто са хората тук. Аз вярвам, че може да се промени ... , но трябва да има желание за това, а не само песимистично настроени особи, желаещи само да критикуват.
Защо не предложиш ти нещо за развитието на града? Как да стимулираме хората да се променят? Много е лесно да си недоволен и само да мърмориш и оплюваш наред. И аз не харесвам понастоящем отношението на хората един към друг, "обслужването" в магазини, заведения и т.н. ..., но все пак искам да живея тук!
Интересно ми е в какво точно съм се самозабравила?!? И по какво го разбра?!

When you wake up and don't see the Sun, you are dead or you are the Sun!


Тема Да си еснаф, не е лошо.нови [re: cust]  
АвторCeвлиeвeц (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 17:26



Здравейте, г-н cust

Цитирам Ви: "За мен този град е един от най-еснавските градове в България "

Ако да бяхте знаели какво значи еснаф, не само щяхте да знаете как се пише самата думичка, но щяхте и да разберете, че да си еснаф не е нищо лошо, освен за хората, които са против предприемчивият дух на занаятчиите и търговците. Защото еснаф значи точно това - да се занимаваш със някакъв занаят (или да си търговец) в професионалният смисъл на думата.

Та, в Севлиево, г-н cust , открай време има много по-вече занаяти, отколкото във всеки друг град в България, сроден с величината на броя на населението му. По този въпрос има една много интересна книжка на г-н Иван Къжелов, която Ви препоръчвам да прочетете.

Мисля, че е права г-жа Maximiliana1 като казва, че освен американските заводи “тук има много други работещи и най-важното произвеждащи фирми които не са по малко важни за града.”

Защото истина е, че има и други ЕСНАФИ – производители и търговци -, които не само добросъвестно си вършат работата, но и преуспяват на отлично професионално ниво както в България, така и по света.



Желая Ви всичко добро, г-не.




Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Пporлeднaл]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 18:42



Защо ли сме на едно мнение?
...сега поглеждам какво пише в т.нар.клуб Севлиево...



Тема Re: А ЗАЩО СИ МИСЛИТЕ,ЧЕ ПО СВЕТА Е РАЗЛИЧНО?нови [re: kuku]  
Автор 777_... ((???!!!))
Публикувано30.10.03 18:47



Добре,че все още има мислещи хора в нашето...град!:)))



Тема Re: Да си еснаф, не е лошо.нови [re: Ceвлиeвeц]  
Автор Maximiliana1 (See the life!)
Публикувано31.10.03 07:51



Благодаря ти уважаеми съгражданино,

Вече си мислех, че няма реално мислещи хора в този град!

Моите искрени уважения към такива като теб!

When you wake up and don't see the Sun, you are dead or you are the Sun!


Тема Всичко добронови [re: Maximiliana1]  
АвторCeвлиeвeц (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 07:28



Най-сърдечни благопожелания, Maximiliana1 - на теб, и на всички севлиевци.

Желая успех в добрите начинания и на всички "ех-севлиевци" - включително и та тия, които се срамуват от родният си град.





Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Пporлeднaл]  
Автор 777_... ((???!!!))
Публикувано09.11.03 13:53



Postingyt ti e interesen,no edwa li trqbwa da e adresiran do men...
Gledam,prepro4itam towa,koeto napisah...no nqkak ne se wryzwat ne6tata...ili ne me razbra,moge bi...kakto i da e...
"Topolite sa esenni dyrweta..."...taka twyrdi edin umen 4owek!:))i ne se opitwaj da go swyrge6 s temata...

Редактирано от 777_... на 09.11.03 13:55.



Тема Много интересно... Знаех ви като hi-tech park !?нови [re: hose rodrigez]  
Авторeднa мeчтa (Нерегистриран)
Публикувано11.11.03 10:58



Я кажи името на феодала? Или е опасно?!
Абе, вас ви развяват като съксес-стори от Бг-то, бе...
И наистина най-добре е човек сам да определя съдбата си. Според възможностите си, де. Защото, да не забравяме, Господ не дава по равно.
/което не дава право да огорчаваме по-скромно надарените, обаче/
Истина е, че сами сме си виновни, но и "обемът" на насилието, мисля, не е малък в Бг!:( А насилието има много лица...

Вземи свободата си!
Гражданско участие





Тема Re: Много интересно... Знаех ви като hi-tech park !?нови [re: eднa мeчтa]  
Авторpassing-by (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 09:19



То че е опасно да назовеш името на феодала, опасно си е. Нямаш и представа какъв “лов на вещици” могат да ти спретнат. Но Прогледнал го е назовал – виж постинга.
Не вярвай на медийната шумотевица, всичко може да се изфабрикува, когато се говори само за едната страна на нещата. Нещо като това да се възхвалява благородството на някоя мутра, дала не знам колко си пари за построяване или реставрация на църква или за някой дом за сираци. Нещо като предизборните популистки заигравки с доверчивия народец, когато кандидатите целуват разни дечица, говорят с обикновените хора и ги снимат за вестниците и телевизията. Съксес-стори! Ха-ха! Има постижения, но какво стои зад тях, никой не казва.
Съжалявам за разбитите ти илюзии. И аз бях приготвил голяма кошница, но …




Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Hose Rodrigez]  
АвторD1 (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 22:21



Чакам с нетърпение да отвориш тема във възхвала на новото си местоживеене :-)



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: GSS]  
АвторD1 (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 22:25



Аз не съм казал, че го ненавиждам! Напротив-харесвам си го. Затова се върнах тук след завършване на образованието си. Много е далече е от идеалният град, но въпреки това си го харесвам...



Тема Мда... Елегантно.нови [re: kuku]  
Авторбoят нacтaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 07:40



Почти не се разбира дали му избърсваш или му натриваш носа на тоя "конвискадор" ... балкански.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 18:52



Mara,tap selqnin.Ne sam ot Sevlievo-i az ne go haresvam mnogo,no v sravnenie s tazi velika dupka Gabrovo e krasota.Ako ima6 da izbiva6 kompleksi-tova ne e na4ina.Tvoq varla fenka ot Troqn



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: kiki]  
АвторCUST (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 16:44



Твоето сравнение на Габрово с Велика дупка си го заври ОТЗАД. Да сравняваш Габрово с Троян или Севлиево с Троян е все едно да сравняваш Крачун и Малчо. За Троян ще ти трябва едно стадо с кози да си тичате с него по чукарите ако имаш цървулки. Приятен живот в твоята прекрасна цивилизация или село Троян.



Тема Ей това русенци са ебаси тъпаците!!!нови [re: CUST]  
Авторyжaceн (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 12:36



Ебаси тъпи миризливи свине са!!!! Оня ден се возих от София насм и във влака ме нападат някакви тъпаци и ме питат от къде съм после ме пребиха и казаха че са от Русе и че съм бил селянибн за тях....Аз им се изсмях на това щото цяла България знае че Русе е най-бедния и скапан български град и че сигурно са обгазени здраво от румънците също им казах ЕБЕТЕ СЕ ТЪПИ ВЛАСИ !!! И тия ми счупиха носа и едно ребро ми беше спукано...Така че ако сте истински севлиевци ще сте с мен и ще тъпчете тези русенски свине под всякаква форма в живота си!! Майка им вече!



Тема Re: Ей това русенци са ебаси тъпаците!!!нови [re: yжaceн]  
АвторПporлeднaл (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 12:09



Е това е постинг на истински севлиевец.
Да живее турбоселянията и киберпростотията.
Ужасени приятелю защо не си припалиш ретромосквича и хайде към Русе...знаеш ли колко "власи" ще изтрепеш -- това се казва достойна вендета



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
Автор manu (беден)
Публикувано21.01.04 15:40



По времето на борбите за национално освобождение единствено от Севлиево и около него не е имало нито едно предателство! Достойно ест! За другите борби може да се провери - възможно е и тогава хората от града и околността да са останали свестни. А това е повод за национална завист!

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!


Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
Авторamarena (Нерегистриран)
Публикувано01.02.04 22:09



Hola Jose ili ne- me da igual. Ne se otnasia taka kam la ciudad. Kato ne ti jaresva majni se ot tam. Ne e losho da si izpravish bulgarskia esik i da imash poveche respekt kam nego. V Barcelona ili Madrid - me da igual donde- se obarni kam una escuela za tova.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: ioros]  
Авторquot;rpaждaнинquot; (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 16:27



късметлия си че не живееш в севлиево. а и да живееше вече отдавна нямаше да си тук явно. и българия има доста дълга история обаче всеки гледа настоящето. как ти изглежда един магазин в този богат град, в който има тетрадка за вересии!?! вече е газифициран а от всеки дом се вие пушек от печката на дърва. болницата е като статистическо бюро просто да идеш и да кажеш от какво си болен че да се знае кога ще те отпишат, освен ако не искаш да посетиш частния кабинет. но поне има бързи таксита, сравнявам ги с линейките и полицията ако ги повикаш заедно например. или ако пресичаш разчитайки на зебрата. имаме и хубави паркове с хубави кози и овце в тях, по-рядко пускат крави но не се оплакваме. най красива е търговската улица. заслужава си да я видиш особенно е красива след дъжд. с деноративни езерца и згради които те дебнат да застанеш в обсега им и да се сропаят отгоре ти. красиви декоративни плочки от всевъзможни модели и години за да неможеш да предположиш коя на къде ше се извърти за да те изкефи. и други забележителности но само с виждане става.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 08:31



ami da tova e istina. Absolutna seleniq i prostotiq i nai-ve4e mangali



Тема Re: Gabrovo se puka ot qt...нови [re: Sofianec]  
АвторSofiantz :) (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 14:43



Milo kote,
1. 80% ot Managementa na dvata Vi zavoda sa Gabrovtzi :)
2. Vie velikite Sevlievtzi (Shtoto ti ne si nishto po razlichno ot chadie na Tikvenburg) rabotite kato beli robi zaedno s bai mangal v mrasotiata.
3. Kaji mi za kakav sa ni chep na nas v GB vashte zavodi, sled kato danatzite koito plashtat te (a i vie) taka ili inache idvat v GB, managementa e ot GB, i kakvo ostava za vas - volskia trud i mrasotiata :)

Enjoy



Тема Re: Gabrovo se puka ot qt...нови [re: Sofiantz :)]  
АвторKънeв (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 09:45



я се опомни бе,

к'ви 80%?
к'ви данъци в габрово??
к'ви 5 лева??
като не знаеш - МЪЛЧИ
излагаш се

освен посредствени габровци, на посредствени позиции за друго не можеш да се пъчиш



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: gogo]  
АвторXaxa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 01:35



Може Севлиево да е село, може да са ни разбити паветата на центъра. Може да зависим от американските заводи. Но нека да не забравяме няколко неща. Като за начало преди заводите да се построят в Севлиево е имало идея да са в Габрово, даже е започнало действие, но тогавашните шефове на партиите в Габрово се скарват и американците избират Севлиево. И Габрово запада... да не забравяме че всеки ден по няколко автобуса тръгват за Севлиево от Габрово с работници за заводите... така че и вие сте зависими от тях. Защо много севлиевци ходиме да си пазаруваме в Габрово кино пица ала бала. Ами много просто разнообразие. Това показва, че се движим а не като вас да мрем по бъирите зиме лете.

И последно... Габрово се вижда че е смотан град още с влизането в града. На първия сфетофар какво да видиш: Всеизвестния ХУЙ, който всичко го знаят.

Еми през хуя ми е за Габрово... квартала на Севлиево



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Xaxa]  
АвторCeвлиeвeц (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 18:43



Ето това е нашият град:

Смятам че всичко лошо казано за Севлиево по темата се изчерпа



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Xaxa]  
Авторcust (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 09:37



Мой човек ти май нещо не си в час. Какви са тези простотии който пишеш.
Първо за да идват хора от Габрово да работят тук, това означава, че вие нямате достатъчно квалифицирана работна ръка и вие сте зависими от нас.
Второ, защо толкова хора отидоха да живеят в Габрово.
Трето населението на Севлиево е точно толкова колкото е населението на кварталите от Хуя наляво - това са Младост, Трендафила и Русевци.
Четвърто ако Габрово замира, а Севлиево не, защо построиха Билла и Техномаркет в Габрово.
Престанете да говорите глупости, че ходите да пазарувате в други градове за разнообразие, защото това са пълни простотии. Причината, е че в Севлиево няма един свестен хранителен магазин или други такива, защото вие в събота и неделя си палите колите и айде на село, да копате и сеете.
И запомни едно от мен Вашата работа е На гол томбак чифте пищови.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: cust]  
Авторalvan (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 16:00



Точно така , абсолютно е вярно това за кадрите !!!
Работя там като един от рьководителите в производството и просто нямам думи за севлиевските кадри !!!
2/3 от рьководителите и квалифицираните работници са от Габрово и Велико Тьрново !!!
А за Габрово-градьт е чудесен и хората са гостоприемни и интелигентни !!!
За севлиевци - no comment



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: alvan]  
Авторvidimar (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 18:20



2/3 от рьководителите и квалифицираните работници са от Габрово и Велико Тьрново !!! .q dai primer za rykovoditel v proizvodstvoto ili pyk za kvalificirani rabotnici ot gabrovo i tyrnovo.po konkretno vyv vidima.




Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: vidimar]  
Авторcust (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 10:03



Не е необходимо да ти изброявам по именно всички хора. Трябва да знаеш, че са много.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: cust]  
Авторvidimar (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 20:30



abe ti ne si dobre we.kato vzemete ei taka da govorite naizus i napraoo.... 6toto az moga da ti dam nqkolko primera za ba4katori ot g-vo deto sa absoluitni levaci.ako ne si razbral 6to vi dyrjat moga da te otkrehna- mizeriqta v g-vo vi e zatisnala qko i za nqkoi lev pove4e ste gotovi na vsi4ko,prosto ste lesno upravlqemi bre.q mi kaji ako vi izgonqt ot tuk de 6a idete.zatva ste meki kato pamuk.sq -ne moga da otreka 4e ima i nqkoi svestni pi4ove ama mnozinstvoto ste ... ko da ti kaja.ne moje6 da si predstavi6 kolko sym naqsno s konkusite vyv vidima(ako mogat da se narekat taka).pyk i podleji li na komentar glavnoto deistva6to lice(do skoro de).



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: cust]  
Авторvidimar (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 20:38



Четвърто ако Габрово замира, а Севлиево не, защо построиха Билла и Техномаркет в Габрово.
te hubavo gi postriha ama tam gabrovci ne6to se nevidqt bepri nas zemqta e skypa we aloooo-zatva gi postroiha v g-vo 4e minavat po tynko.nas 30 km ne ni byrkat ,kato trygnem za selo da kopame i minavame da napylnim torbi4kite,pyk vii dremete na suhari krai kiumbecata



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: vidimar]  
АвторMidgard (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 02:08



taja zloba v dumite ti si kazva vsichko ;)
njama nujda da objasniavash



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Midgard]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 11:12



Нито Габрово, нито Севлиево са лоши градове. Просто в момента икономическата и социалната обстановка в страната е такава - всички сме се хванали за гушите и всеки гледа само себе си. Ако имах възможност, бих се върнал отново в толкова спокоен район, но бих предпочел Търново или Габрово, заради повечето места на които може да отиде човек.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: vidimar]  
Авторcust (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 14:33



Аз съм си много добре за разлика от теб. Общо взето освен глупости нищо смислено не прочетох от теб. Всъщност това може би е нормално за теб, защото имайки предвид, че ти си неграмотен но и неможеш да пишеш смислени неща. Всъщност твоят проблем са комплексите ти за малоценост и поради тази причина ти нападаш всички, които са се реализирали в професионален аспект. А за теб ще ти препоръчам да си намериш работа според твоя ценз. Например да пасеш говеда. Точно за теб.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: vidimar]  
Авторcust (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 14:34



Вече съм напълно сигурен, че мнението ми за теб е правилно. Ти си един нещастен ПРОСТАК.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: cust]  
Авторvidimar (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 11:02



Драги cust ,няма да падам до твоето ниво и да отвръщам на обидите.Аз съм над тези неща.Апропо-лесно е да се криеш зад анонимността и да се "правиш на мъж".Искам да попитам- Къде "нападам всички, които са се реализирали в професионален аспект"?В единия си пост зададох прост въпрос,на който не получих конкретен отговор,а в другия изразих мнението и емоциите си относно твоите"празни приказки". По отношение на моята професионална реализация ще ти отговоря ,че съм доволен за момента,но винаги има какво още да се желае.Това го казвам само за да те избавя от заблудата, че се чуствам нереализиран.Вторият ти пост няма да го коментирам.
P.S.Един съвет ,ако позволиш.При положение ,че претендираш,че си по образован,обърни внимание на правописа си и постройката на изреченията.Щом аз забелязвам сериозни пропуски.........!



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: vidimar]  
Авторcust (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 12:53



Първо не съм ти драги и второ ти явно забравяш много бързо, какво си писал. Ако имаш желание си прочети още веднъж твоите мнения и тогава пак ми разправяй, че не си искал да нападаш никого. А що се отнася до твоят въпрос, аз мисля че ти отговорих съвсем точно и без нападки. И нещо друго ти изобщо не можеш да паднеш до моето ниво /по твое мнение/, защото ти нямаш такова.
Приятен ден.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: cust]  
Авторvidimar (Нерегистриран)
Публикувано02.12.05 10:21







Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 09:53



Ти си си добре,пиятелю,че си се родил в Севлиево и си отишал да живееш в Габрово.А мен питаш ли ме като аз съм се родил в Плевен и незнам защо сме дошли да живеем в ссгаднотоСевлиево.Ужас.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Ивo]  
АвторGuest (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 13:41



Ох, не знам какво да кажа. Преди около половин година се преместих да живея в София и сега ми е мъчно за простотиите на Севлиево... Роден град ми е - още ме влече.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Ивo]  
АвторCeвлиeвeц (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 18:56



В отговор на:

Ти си си добре,пиятелю,че си се родил в Севлиево и си отишал да живееш в Габрово.А мен питаш ли ме като аз съм се родил в Плевен и незнам защо сме дошли да живеем в ссгаднотоСевлиево.Ужас.


Здравейте,
Не, никой не Ви е питал, а и никой не вярва на "ужаса" Ви.

Иначе да бяхте си стояли в град Плевен, в който междувпрочем се раждат и живеят хора, а не някакви имагинерни свръхчовеци, като "супермени" (или пък "супердами").

Междувпрочем, рано или късно, човек "дори и добре да живее ,умира" - било то в Плевен, било то в Габрово, или в Севлиево, това, без съмнение, ще се случи.






Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано28.12.05 18:49



15. Ако си се бичувал с бича, намажи се с мехлем, ако нямаш такъв, извади 1 точка кръв.
А сега и бичуваните и небичуваните да изберат най-много 2 имена от списъка с никове, направен в предходната случка. ако искат да спасят повече, ще трябва да заплатят по 2 жълтици за всеки следващ спасен. Отбележете прегледно решението на тази ви задача в дневника и минете на 16.





Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Диxaниe (приятна)
Публикувано01.01.06 02:11



От три часа ме караш да пиша глупости.
Искам пак да избирам. Искам пък!!!!!!!


"Целият СМИСЪЛ може да се събере в едно едничко дихание"- ..

Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Диxaниe]  
АвторRentall (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 17:34



Абе може ли да ми каже някой от Севлиево , вярно ли че стига да си работник в Идеал Стандарт и да бутнеш 10% на шефа на дск и той ти отпуска кредит , колкото искаш ?



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Rentall]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано04.01.06 21:46



Всичките банки у Севмлиевско, отпускат кредит при тези условия, без да бутнеш и левче. Вервай ми.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Rentall]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано04.01.06 21:47



Всички банки в Севлиево отпускат кредит при тези условия без да им бутнеш и левче.



Тема Мишел Родригезнови [re: hose rodrigez]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано19.04.06 01:12



и с това момиче искам да спя

______________
Това не винаги е грешка.


Тема Re: Мишел Родригезнови [re: spider4o™]  
АвторHeизвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 17:17



Че Севлиево изобщо не е град, а е едно тъпо шибано село, което неясно кой и защо е обявил за град. Примерно Търговище и Омуртаг имат по-градски вид.



Тема Re: Мишел Родригезнови [re: Heизвecтeн]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано24.04.06 18:05



гледай го.
аз ти говоря за Мишел, а ти за Севлиево.
ама като си почнал - че нали в Севлиево е голямата игра. Ако не бяха заводите там, половината ортаци в тая област щяха да са безработни.
Съгласен ли си?

______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.


Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Xaxa]  
Авторпpocвeтитeл (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 19:26



Момче, не се пише "бъир", думата е "баир". Кажи го и на хуя си.
Защо идват автобуси от Габрово всеки ден, защо карат квалифицирана работна ръка, при положение, че вие сте си там? Хич и не си помисляй с разни такива работи да се надувате, това не са аргументи, а емоции. Обичай си града, похвално е, но не така!



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: Sarah7]  
Авторrusnaka i men4ev (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 15:06



lyja,samo lyja, liubovta ti e bila izmama,igraa i sueta-gabrovski laina





Тема А феодалчето казва ли ви как да гласувате?нови [re: hose rodrigez]  
Авторapeн, aмa мнoo (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 17:28



И я кажете какво най-не би му харесало - като закон, като искане някакво да речем, което би му развалило кефа и посвило сърмите? Как да ги изринем тия фъшкии?



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: пpocвeтитeл]  
Авторcust (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 16:51



Ах, Ах, Ах. Доживях някакъв тъп селяндур да ме учи на правопис. По- добре върви да пасеш кравите, отколкото да пишеш.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
Авторamiro (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 10:04



Zdraveite skapi sagrajdani.
6te zapo4na s edo izvinenie:
-Izvinqvaite 4e, ne pi6a na kirilica. A sega po temata. Roden sam v tozi grad predi38g. Jivqh v nego do 2003g. Imah vazmojnosta da obikolq malko iz Evropa i Blizkiq Iztok. Sega sam v Severna Amerika. Kakto vijdate "-baq svqt sam izra4kal"
Ta moeto mnenie:
-Grad4eto si e savsem normalno. Ponqkoga e hubavo , ponqkoga ne. Zavisi ot nastroenieto v koeto si. I kogato po-obikoli6 malko ili otcasta6 ot nego za izvestno vreme, vijdaj6 kolko ti e hubavo kato prehvarli6 Malinovskiqt bair naprimer. Kato se 6irne taq dolina pred teb i ti stava edno huuuuuuubavo. Posle kato posedi6 tam edna sedmica, pak vzeme da te stqga 6apkata i pak na nqkade.
Za zavodite , osobenno za ediniq moga da razkazvam mnogo. Bqh edin ot tezi koito go stroiha i pusnaha v eksploataciq. Be6e mnogo rabota. Ne vsi4ko stana kakto go mislehme no e fakt.
Jivotqa mi v momenta po nikakav na4in ne e svarzan s tqh. Tazi zabele6ka q pravq za da ne bada obvinen v pristrastie otnostno "feodalite". Bravo na Kanev i Kop4ev.
Za5toto te svar6iha ogromna rabota za tezi dva zavoda i za pominaka na grada. I ako nqkoi ot vas smqta 4e sa go bravili zaradi "vladeniqta si", sa popadnali v golqma zabluda. Za6toto be6e stra6no mnogo rabota, ama stra6no mnogo i za mnogo kratko vreme.
I za final, NE GLEDAITE SAMO LASKAVATA STRANA NA MEDALA,toi ima i obratna strana. A tq e mnogoto bez sanni no6ti i ogromnoto naprejenie na koeto bqhme podlojeni vsi4ki .
p.s.Izvan grada i stranata sam zaradi tarse6tiq si duh, ne po druga pri4ina.Sveta naistina li e malak?





Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: amiro]  
АвторБpe (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 13:11



Носталгията си казва думата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.