Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:48 30.05.24 
Градове
   >> Севлиево
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
АвторVla (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 12:35



Аз не съм от Севлиево, ама като ти чета надъханата критика ми се струва че си поредния нещастен комплексар с каквито е пълен Нет-а. Даже се досещам какъв ще ти е глупавия отговор! ЧАО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Не е!нови [re: Vla]  
Авторpassing-by (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 13:03



познавам момчето! И не се казва Петко.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
Автор FunkyTechHouse (www.Ragi.Tk)
Публикувано03.06.03 09:32



To4no taka sevlievo e selo



Тема Тъп и феодален?нови [re: hose rodrigez]  
Автор Solakova (Хърмаяни)
Публикувано14.06.03 13:44



Друг път! Толкова ми липсва! Понастоящем се нахождам в един наисина тъп и феодален. Най-тъпото и феодалното са му хората. Такава простотия и ограниченост не съм забелязала и в най- затънтените села на Родопите. След Севлиево София ми се стори Лондон. Поживях, дойдох тук-Сега Севлиево ми се струва по-доброто място. Никога не режи корените си, боли като останеш без тях. Пък и какво им е на хората? Навсякъде са такива с низките си страсти. Просто там ги забелязваш повече, защото са малко. Но точно защото са малко, по-малко са им и простотиите. Пък и да ти призная, по-лошо е когато си анонимен, само можеш да се надяваш да си в устата на хората - така винаги ще си във форма. Чакам с нетърпение да отида на гости в моя любим тъп и феодален град, по-остър, обаче, от останалите!



Тема Re: Тъп и феодален?нови [re: Solakova]  
Авторpassing-by (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 14:19



Точно си е тъп и феодален, даже всеки знае името на феодала. Севлиево не е най-тъпият град в България, но хората тук са страшно ограничени като манталитет, с някакво комплексарско-селско самочувствие и носове, вирнати до небесата, подхранвано последните години от това, че в медиите непрекъснато се тръби за Севлиево. Даде се възможност на хора, които нямат качества, да заемат длъжности, които не са и сънували и сега те с нокти, лакти, зъби и всичко възможно ще се крепят на постчетата си и ще раздуват легендата за Севлиево, за да си повярват те самите и да убедят останалите колко са велики! Всичкото на севлиевци им е номер едно - и овощният разсадник - на табелата пише "№ 1 на Балканите" , и мотополигона, пък площада няма кой да им оправи - да оправят дупките и да сложат една "зебра" поне, да научат тъпия обслужващ персонал какво, аджеба, значи обслужване ... абе



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
Автор ioros (непознат )
Публикувано27.06.03 10:46



Привет,
Не живея в Севлиево, макар че майчиният ми род е от там и се гордея с това! Не виждам обаче смисъл от подобни тъпи забележки по адрес на един град, които има достатъчно дълга история и традиции... Какво е това - просто завист или ...
Я по-спокойно, драги!

GG



Тема Re: Тъп и феодален?нови [re: passing-by]  
Автор KABИ (kavisat@hotmail)
Публикувано03.07.03 02:21



Чета и недоумявам-кави са тези хора,дето пишат това?А какво си представяте?Че по света е по-различно ли?Навсякъде те скъсват от работа и ти плащат винаги под това,което смяташ,че си заслужил.Знаете ли в САЩ как се работи да речем в завод на Крайслер?Бледа ви е представата-там си като една машина.А на входа са едни електроники,едно пребъркване,едни проверки.И не можеш да влезеш,ако си с тениска с по-къси ръкави,ако си със сандали,с къс панталон.И какво правите вие за вашия край-освен помията , която вони от устата ви?Май нищо друго...Ами може би си и заслужавате съдбата,кой знае...

То, Времето,лети,не спира,.....и нещо в нас си чезне и отмира....


Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
Автор 777_... ((???!!!))
Публикувано16.07.03 00:45



Привет!
Та какво означава "клуб Севлиево"?
Това на клуб ли ти прилича?
Аз ли нещо бъркам или не виждам теми за дискусии...???/освен твоята/
А иначе те подкрепям!!! в най-позитивния смисъл.

Редактирано от 777_... на 16.07.03 01:18.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: 777_...]  
АвторПporлeднaл (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 16:40



Севлиево -- град без собствен облик, сбор от манталитетите на околните села.
Ако не си оттук е хубаво, зелено. Но какво е Севлиево можеш да разбереш само ако си тук постоянно, а не то да е само накакъв спомен.
Наистина системата е феодален комунизъм -- кмета, заводите и всичко се контролира от един човек (Васил Кънев)и неговите феодали(Сдружение Севлиево 21век ), той определя съдбата и не можеш да напредваш колкото и да си умен ако той или някои от неговите феодали не те подкрепя. Трябва да си удобен а не способен ето това е трагедията на този град. Прочетете хвалебствията в местната преса и ще ви се додрайфа.
А иначе когато цъфтят липите наистина е приказно.



Тема Re: Шибан тъп феодален граднови [re: hose rodrigez]  
Автор SACKS (XP)
Публикувано30.07.03 17:44



.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.