Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 22.05.24 
ТВ предавания
   >> Сблъсък - Бтв
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Didi Dringovaнови  
АвторTePaHoBa_m (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 00:58



Za Didi Dringova ili dobro ili nisto i moga da kaja che tq e mnogo zemen i uravnovesen 4ovek.Vsiki koito govorat protiv neia 100% zavijdat,taka che na sichki koito si chistat poda s laina i vmesto sapun izpozvat konski izprajneniq samo moga da kaja da go duhat i da si gledat v govejdiq obor.A Didi che e Nomer 1 otdavna se znae i che e nai krasivata jena to nema spor,a i nakraq osven vsi4ko tova i prekrasna maika :) celuvki chao



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 01:19



abe to imalo i umni hora tuka we,da ne umriaha ve4e prostacite ot bednotiqta



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
АвторDAO (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 18:48



Pich, tsialoto ti neshtastie e v tova, che ne osuznavash kolko si neshtasten s podbno iziavlenie, a da ne govorim za nevejstvoto i prostashtinata, koito moshtno struiat ot belejkata, koiato si nadraskal.

Chestito



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Robart]  
АвторTePaHoBa_M (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 20:11



Mnogo pozdravi vi prastam i da go duhate sichki nestastnici stoto vie ste s klasi pod mene i me mi se govori za vas mahahahahahahah Roburt ti si svesten i nema smisal da se priniziqvash s teq goveda



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
АвторPower_Boy (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 20:29



napalno sam saglasen s mnenieto na Teranova_m.vsichko koeto toi kazva za Didi e napalno vqrno.tq e edna prekrasna jena, dobra briqtelka i lubqshta maika.za neq moga da kaja sashto che edin novator.lichnost v koqto mojesh da zrej nai novoto v sveta na modota i vsichko drugo.nai neveroqtnata jena na sveta.



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
Автор KMETA HA HETA ()
Публикувано25.09.04 15:22



И аз тъй казвам, ама кой да ме чуе?Те така, имаш една черпалка от мене.И много цунки на Диди от мен.Аз не я познавам, но колко му е да се запознаем и да и тегля един пердах от цунки



Тема Диди, това ти ли си? [re: TePaHoBa_m]  
Авторxe-xe (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 04:03



След като от участието и във "Вот на доверие" стана ясно, че сърфира из интернет, най-вероятно да е научила и за форумите на Дира. В сайта на бтв, където има информация за участниците във вота, до колкото си спомням, Дидито е казала, че се гордее с това, което е постигнала и най-вече в предаването "Сблъсък"(?!?). Следователно няма как да не посети и този клуб. Аз лично никак не бих се учудила, ако самата тя си пуска тези постинги.



Тема Re: Диди, това ти ли си? [re: xe-xe]  
АвторTePaHoBa_M (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 21:09



budete sigyrni che Didi Dringova 4ete si4ko koeto ste napisali,as sam lichnoto i PR ,ako imate vaprosi nqma koi da vi otgovori tq e zaeta da se zanimava s selqci kato vas aide da go duhate i mnogo celuvki ot didi za vsi4ki neini fenove



Тема Re: Диди, това ти ли си? [re: xe-xe]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 23:13



Xaxaxaxaxaxaxax........ama ti si mnogo tupa ku4ka mami kato si ima laptop 6te surfira kadeto si iska a ti kade surfira6 v na maika si putkata kato si svetovno neizvestna i nikoi ne te znae,moje bi samo curvulitete i napraviha reklama vav vota a ti tupata ovca s prZdia mozuk si sednala da razsajdavash i na glas......eeeeeeeee [ulno e sas sme6nici kato tebe ku4ko nedoebana....xaxaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaaaaaaa



Тема Re: Didi Dringova [re: TePaHoBa_m]  
Авторlvon (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 23:44



Mai vi e mnogo simpatichna Didi Dringova stom tolkova hora razglejdat temata za neq.Ne moga da kriq che i zavijdam za niqkoi neini cherti i tova ne e ot jenska solidarnost,no as imam obektivno mnenie i mislq che Didi e s perfektno tqlo i s poslednite tendencii v modata,tova trqbva lichno na neq da si i go kaja taka che koito ne e naqsno oste che DIDI DRINGOVA E TABU za vseki obiknoven chovek da go duha




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.