Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:06 18.06.24 
ТВ предавания
   >> Сблъсък - Бтв
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Didi Dringova  
АвторTePaHoBa_m (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 00:58



Za Didi Dringova ili dobro ili nisto i moga da kaja che tq e mnogo zemen i uravnovesen 4ovek.Vsiki koito govorat protiv neia 100% zavijdat,taka che na sichki koito si chistat poda s laina i vmesto sapun izpozvat konski izprajneniq samo moga da kaja da go duhat i da si gledat v govejdiq obor.A Didi che e Nomer 1 otdavna se znae i che e nai krasivata jena to nema spor,a i nakraq osven vsi4ko tova i prekrasna maika :) celuvki chao



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 01:19



abe to imalo i umni hora tuka we,da ne umriaha ve4e prostacite ot bednotiqta



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
АвторDAO (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 18:48



Pich, tsialoto ti neshtastie e v tova, che ne osuznavash kolko si neshtasten s podbno iziavlenie, a da ne govorim za nevejstvoto i prostashtinata, koito moshtno struiat ot belejkata, koiato si nadraskal.

Chestito



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Robart]  
АвторTePaHoBa_M (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 20:11



Mnogo pozdravi vi prastam i da go duhate sichki nestastnici stoto vie ste s klasi pod mene i me mi se govori za vas mahahahahahahah Roburt ti si svesten i nema smisal da se priniziqvash s teq goveda



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
АвторPower_Boy (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 20:29



napalno sam saglasen s mnenieto na Teranova_m.vsichko koeto toi kazva za Didi e napalno vqrno.tq e edna prekrasna jena, dobra briqtelka i lubqshta maika.za neq moga da kaja sashto che edin novator.lichnost v koqto mojesh da zrej nai novoto v sveta na modota i vsichko drugo.nai neveroqtnata jena na sveta.



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
Автор KMETA HA HETA ()
Публикувано25.09.04 15:22



И аз тъй казвам, ама кой да ме чуе?Те така, имаш една черпалка от мене.И много цунки на Диди от мен.Аз не я познавам, но колко му е да се запознаем и да и тегля един пердах от цунки



Тема Диди, това ти ли си?нови [re: TePaHoBa_m]  
Авторxe-xe (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 04:03



След като от участието и във "Вот на доверие" стана ясно, че сърфира из интернет, най-вероятно да е научила и за форумите на Дира. В сайта на бтв, където има информация за участниците във вота, до колкото си спомням, Дидито е казала, че се гордее с това, което е постигнала и най-вече в предаването "Сблъсък"(?!?). Следователно няма как да не посети и този клуб. Аз лично никак не бих се учудила, ако самата тя си пуска тези постинги.



Тема Re: Диди, това ти ли си?нови [re: xe-xe]  
АвторTePaHoBa_M (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 21:09



budete sigyrni che Didi Dringova 4ete si4ko koeto ste napisali,as sam lichnoto i PR ,ako imate vaprosi nqma koi da vi otgovori tq e zaeta da se zanimava s selqci kato vas aide da go duhate i mnogo celuvki ot didi za vsi4ki neini fenove



Тема Re: Диди, това ти ли си?нови [re: xe-xe]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 23:13



Xaxaxaxaxaxaxax........ama ti si mnogo tupa ku4ka mami kato si ima laptop 6te surfira kadeto si iska a ti kade surfira6 v na maika si putkata kato si svetovno neizvestna i nikoi ne te znae,moje bi samo curvulitete i napraviha reklama vav vota a ti tupata ovca s prZdia mozuk si sednala da razsajdavash i na glas......eeeeeeeee [ulno e sas sme6nici kato tebe ku4ko nedoebana....xaxaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaaaaaaa



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
Авторlvon (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 23:44



Mai vi e mnogo simpatichna Didi Dringova stom tolkova hora razglejdat temata za neq.Ne moga da kriq che i zavijdam za niqkoi neini cherti i tova ne e ot jenska solidarnost,no as imam obektivno mnenie i mislq che Didi e s perfektno tqlo i s poslednite tendencii v modata,tova trqbva lichno na neq da si i go kaja taka che koito ne e naqsno oste che DIDI DRINGOVA E TABU za vseki obiknoven chovek da go duha



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
АвторVeronika (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 23:53



A kvo stana tyka we mai i momichetata i momchetata haresvat Didi Dringova :)))))) ami togava kakvo ostava osven da si priznaem che tq e po-po-nai .Mai ne vi e mnogo priqtno da gledate kak momicheta kato men se vashistavat na Didi,no istinata e edna a licemerite kakvoto iskat da si govorat ,Samo iskam da znam dali nqkoi deto pishe protov Didi q e vidql po btv ,a rabravix vie q gledate po televiziqta a tq vas hehe da go duhate i da znaete che kadeto ste tragnali didi ot tam se vrasta



Тема Re: Диди, това ти ли си?нови [re: xe-xe]  
АвторGeri-to (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 00:02



Vas kvo vi interesuva dali Didi Dringova surfira v Internet ili vi e mnogo interesna i subirate v edna staq sichki izrezki za neq i posle skalupvate porednata luja po nein adres.Na vas s neiziasneniq pol iskam da kaja che Didi Dringova posestava tova koeto i haresva a na neq nikak nqma da i haresa ako nekakav travestit kato vas pishe za neq.Taka che ako se uvajavate pone malko si sedete pred btv gledaxte didi dringova i q sunuvaite stoto samo tam moje da ste s neq



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: DAO]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 00:08



Kaval sviri na polianaaaaaaaaaapi4 tova puk e moito mnenie za teb DAO a za Didi mojesh da i qdesh lainata i te sa i hubavi,xexexexexexexexexexex



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: DAO]  
АвторTePaHoBa_M (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 00:11



teq hora mai oste ne sa naqsno che cialoto nevejestvo i prostashtina vurvi ruka za ruka s tqx as za kvo se zanimavam s selqni deto oste sa pod vuzdeistvieto na luchite ot kompiutyra i ne svaliat caisite za nisto na sveta aide leka i dohodna i ako vidite bel svet dano ne e na nebeto



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Robart]  
АвторTePaHoBa_M (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 00:28



roburt :))))) davai v sastiq duh



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
Автор БaбaKoлeдa (Хо Хо Хо)
Публикувано10.10.04 17:43



Абе, тая Диди, има хубаво тяло, ама това е всичко, с което може да се погвали. В лицето е като вълк, ако я видиш на живо сигурно ще сънуваш кошмари след това. От това, което видях във Вот на доверие не може да се похвали и с кой знае какъв умствен багаж. Прави се на много отворена, ама това всички го можем



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: БaбaKoлeдa]  
АвторEnco (Нерегистриран)
Публикувано10.10.04 18:42



a We deedo li si baba li si kvo si ti spored mene nemash nikvo pravo da govorish za didi dringova i tva che q sanuvash i luskash kato q vidish po Vota si e za tebe i ne ni zanimavai s tvoite kompleksarski pisaniq ot daleche si lichi che si malumnik taka che se radvai na kochinata v koqto jiveesh a takiva kato Didi mojesh samo da gi sanuvash aide da go duhate sichki deto q mrazite Didi hehehehehhehe a we vie ne razbraxte li che tq e nomer 1 we eeee .Dqdo KOleda da znaesh che ako produljavash da pishesh protiv neq mnogo hora se postradat nema da kazvam samo che veche te otkrix koi si i nekoi put se ti schupa djamcite v kvartaala aaaaaaa



Тема Че то това...нови [re: TePaHoBa_m]  
Авторair (Нерегистриран)
Публикувано10.10.04 19:50



малко кът за умрелите " или добро или нищо"Стига и праих те раклама на тая овца, видяхме колко е умна и във Вот на доверие и в Сблъсък...Че тя ако беше човек на място нямаше да дава на оня художник да я обарва публично...Ако туй смяташ за някой от "земните" й качества...Егати простотиите!!!Омръзна ми да гледам разни олигофрени по ТВ...Намерила си женицата поле за изява като няма другъде къде..



Тема Re: Че то това...нови [re: air]  
АвторSAMODlDl (Нерегистриран)
Публикувано10.10.04 21:19



a we maina ti neznam ot kade si padnal ili maikati kato te e pravila e bilo s dosta maje ta mai si se oburkal i pola i sichko si oburkal ne ti sa qsni nestata aide pitai q se pak ot kolko basti si hehehee



Тема Re: Че то това...нови [re: air]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано10.10.04 22:49



Neia pone ima koi da q opipva be seliak a tia tupi i grozni kurvi v play boy sami se opipvat,tova li e po dobre be pedal nedonosen,a sega ti preceni dali ima6 umstven bagaj a Didi ne q misli,samo moje6 da i li6ej guza ako ti dade estestveno,xaxaxaxaxaxaxax,merakliq i 4ikidjiq si ti:)



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
Авторbau bau (Нерегистриран)
Публикувано12.10.04 12:20



Uau, napravo me kefish - mozhesh li da poddurzhash tolkova mnogo personazha - ski napisala si si celia forum. Chesto li posestavash psihiatur za shizofreniata. To mai e dosta tezka, stoto az im zagubih broia na nikovete.
Inache si prava - ili dobro ili nisto - neka da zamulchim ottuk natatuk



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: bau bau]  
АвторTePaHoBa_M (Нерегистриран)
Публикувано12.10.04 13:58



Ako te e qd che didi ima tolkova mnogo fenove neka te e qd i da i lisjesh gazu :)))))) e i nekoi put jivotut e nespravedliv i me e qd che ne mojesh da se usetish koga chovek e iskren i koga te izpolzva mnogo e gadno kogato stane taka no se kaja samo che vinagi se te podkrepqm ako imash problemi i ne se nadqvam na nisto ot tvoiq stana vednuj zagubish li doverieto trudno se vrasta mnogo mi e gadno ot edno glupost da stane takuv konflikt no ne vinagi chovek e prav i rano ili kusno stava za rezil :(((( BUDI KAKVATO SI I MACHKAI takiva selqni kato mene



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_M]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 00:29



Xaxaxaxaxaxaxaxaxax.....uuuuuuuuuauuuuuuuuuuuu ti mai si nai golemia neshtastnik tukane stiga che i pravite super reklama na Didi Dringova ami i jiveesh v zabluda che taq gotina macka shte se zanimava s izmekiari kato tebepredostatachno q gledame po tv-tata i chetem za neia po presata za moe shtastie i za tvoe neshtastiei zapomni prostak,Didi e mnogo nad tvoito nivo za da vliza izobshto v sait za chikidjiipo skoro shte q vidish kak si pazaruva po Vitoshka a ne kato tebe ot Iliqncievala DIDIIIIIIIIIIII TI NAISTINA RAZBI VSICHKI KOMPLEKSARI



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: bau bau]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 00:35



Tova koeto napisah se otnasia za bau bau ne znaeh che i kucheta ima tuka i to bezdomni ili po tochno izmekiari.......duhai go bau bau a Didi e VURHA!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: bau bau]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 00:39



nali me razbra bau bau auuuuuuuuuuuuuuuuuu ama ti daje viesh ot zloba i zavist kum DIDI e i s/u neia da biagash nema stigane brato,stoi si na dunoto tam ti e miastoto......xaxaxaxaxaxaxaxaxaxax



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Robart]  
Авторbau bau (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 11:24



Xe xe - ako ne si samata didi, znachi si bolnia mozuk na didi . Az malko sluchaino popadnah tuk, ama kato gledam ti si postoianen (v tozi "site za chkijii").
Puk mozhe bi si chuval za prikazkata - che glednata tochka e mnogo vazhna, stoto Sofia mozhe da e stolica na BG, ama poglednato ot New York si e napravo na guza na geografiata. Puk tia neka si pazaruva ot vitoshka. Kato pochne da si vzema parcalki ot "Diagonal Mar", neka ti kazhe, che da go napishesh, adutanche.
Ama puk inache si zabaven/a - gledam veselish vsichki s prostotiata si, che i pari ne im iskash - evala!



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Robart]  
АвторLECHKOV (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 23:23



a we Roburt q im ebi maikata na teq kompleksari we ,Didi nema da gi pogledne teq we samo se gi otmine po Vitoshka ama to teq deto pishat protiv neq sa hodili samo v sreda na jivotinski pazar i ot tam na tam v kochinata aide i samo DIDI



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
АвторPeaлиcтka (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 08:11



Уважаема, Дрингова! Спри да пишеш за себе си в този форум, под различни псевдоними, защото допълнително отегчаваш всички нас, уморени от безкрайно похабената ти физиономия!!! Жалко е, че все още не си разбрала, в какво посмешище те превърнаха всичките тези предавания, които ти не спираш да обикаляш с наивен ентусиазъм! Ако все още не ти е ясно, нека ти обясня, че там те викат, когато спешно се нуждаят от шут, за да става сеир. Чак ми дожаля, като разбрах с какъв позорно нисък вот те е наказала цяла България! Моля те, спри да се излагаш! Вече си доста стара и повярвай ми, че начина по който се опитваш да си прикриваш реалните години, те прави още по гротескна!
P.S. Предай много поздрави на Искрен от Ани! Той си знае!



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Peaлиcтka]  
АвторSasho (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 20:47



mai pak si sanuvala che spish s maja i a nema nisto losho v tva .Samo za info da ti kaja che Didi ima fenklub i neznam moje pak nekoi ot toia fenklub da pishe tuka taka che nema nisto losho che tolkova maje pishat za neia .As ne iskam da navlizam v podrobnosti no ti si zabludena taka che predai mnogo pozdravi na gajeto ti i dano pone to te obicha stoto sichki drugi obichat DIDI DRINGOVA I TVA TREBVA DA E IASNO NA CIALA BULGARIA



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Peaлиcтka]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 15:34



Ama REALISTKOOOOOOOOOO..........taka si se narekla,pak li Iskren ti e otkazal dori da mu napravish svirka s kirlivata si i gnusna fizionomiq maaaaaaaaa xaxaxaxaxaxax,eeeeeee stiga si zavijadala na DIDI eba ti maikata taq krasiva jena,a q kanqt,zashtoto e strahotno gadje i super izvestna,a za vota sigurno i dreme na.....xaxaxaxaxaxax,ama bi po li4en rezultat Pandelieva ma ovca,koeto e po vajno i babo ANOOOOOOOOOOOOO,samo mojesh da mechtaesh da si kato DIDIpo tova koeto si pisala sam siguren 4e si debela,pup4iva,grozna i prosta....xaxaxaxaxaxax,pulna protivopolojnost na DIDI,no ti dokazvash 4e tuka e pulno s tupi putki s bradavici kato tebe ma ANOOOOOOO-MECANOOOOOOOOOO



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Robart]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 15:36



ama ANOOOOOOOOO 4ak sega vidiah 4e si stanala rano,rano da pi6e6 gluposti,ta tebe sun ne te lovi ma qvno DIDI ti e ebala maikata za cial jivot.....evala DIDI-razbivai gi takiva prosti kato ANA....xaxaxaxaxaxaxaxax



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Peaлиcтka]  
Автор_ELBY_ (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 15:45



oooooooooo tuka imalo o6te edna krava nedoebana i tq se kazva ANA



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Peaлиcтka]  
Автор_ELBY_ (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 15:49



Ano,mnogo si prosta,zashto li ne kaniat tebe ili niakoia druga prosta ovca v razni predavania a imat goliam interes kum Didi i kum drugi izvestni li4nosti,e nemoeesh xse meri6 s neq,nali tova pone ti e qsno puk za bate Iskren si ostava6 samo s me4tite si s Didi samo jivee s nego ot dostta godini 4e i imat krasivo detence a ti koza prosta stoi v obora i sere laina auuuuuuuuuuuuuuu smurdi6 ma Ano



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: _ELBY_]  
АвторPeaлиcтka (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 23:09



Искам да се извиня на Диди за това което писах,бях ''много пияна'' и реших ,че на неин гръб ще си направя реклама.Ясно е ,че които тръгне срещу Диди е обречен и аз го изпитах,така че още един път искам да и се извиня и да кажа ,че и правя евала за семейстовото и за характера й.Само така Диди разбии ги и дано не ми се сърдиш



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Peaлиcтka]  
Автор_ELBY_ (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 23:14



Anke,iskam da ti dam edin savet kato muj-alkohola ne pro6tava na nikoi to e qsno,radvai se i na malkoto,koeto imash i ti 6te uspeesh no ne i da zlobeesh,puk Didi ne q misli,qd me e 4e li4no tia nikoga niama da poseti tozi sait i da vi otgovori kakto tia si znae e togava 6te se 4udete ot kade izgriava slunceto



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: _ELBY_]  
АвторTePaHoBa_M (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 23:17



Zdrasti as ne se hvalia no sam nai golemiq fen na Didi dali tiq go znae obache e drug vapros i drygoto koeto e iskam publichno pred sichki potrebiteli v saita da poiskam izvinenie za edna glupava postupka koqto sam osuznal.Dano da vidish tova pismo i da promenish mnenieto si za mene kakto sichki imat pozitivno mnenie za tebe chao i ti si nomer 1



Тема Реалната Реалистканови [re: _ELBY_]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано18.10.04 05:27



Дрингова, разсмя ме от сърце!!! Явно старческата ти деменция съвсем ти е замъглила мозъка! Колкото и да се криеш под псевдоними, айпито те издава! Колкото повече сама си се хвалиш, толкова повече ти личи колко си жалка и комплексирана! Продължавай да се излагаш, не ми пречи, опитах се да ти подскажа реалността - а тя е, че ти се подиграват всички!!!



Тема Re: Реалната Реалистканови [re: Aни]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано18.10.04 20:35



Ano muri,hodilali skoro na psiholog,tropat vsi4ki duski maaaaaaaaaa,ti osven 4e sere6 laina tii i gi qde6 muri babo Ano,ne se li use6ta6 4e pravi6 super reklama na Didi,pi6i si tq ot takiva tupi putki kato tebe stana izvestna



Тема Re: Реалната Реалистканови [re: Aни]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано18.10.04 20:40



BABO ANO pak si stanala rano,rano abe da eba maika ti prosta sun ne te lovi da pi6e6 za DIDI maaaaaaaaaa xaxaxaxaxax e mngo si jalka



Тема Re: Реалната Реалистканови [re: Aни]  
АвторOLlV (Нерегистриран)
Публикувано19.10.04 21:17



Eh mizernici dokoga se se protivite che DIDI e nomer 1 we de4ica samo ne iskam kato ia vidite na jivo na poluchite sarcebiene ot radost nali ? aide leka nost i ako DIDI vi e obsebila da q sanuvate stoto mai samo tam e do vas taka che aide smeshni komplexari DIDI e nomer 1 a vie ste pod 4ertata smexxxx ne se zanimavaite s vlastta samo tova ste vi kaja seliani tupi :)))))



Тема Re: Реалната Реалистканови [re: Aни]  
АвторA.Stoilov (Нерегистриран)
Публикувано19.10.04 21:20



Ei momcheta i momicheta ia si gledaite sapunkite 3ma bratia i 3 sestri i ne se zanimavaite s Zvezdi kato DIDI stoto se me e sram da i kaja che ste pisali po nein adres .T'va che ne vi davat po tv-to i nemate fenklub i nemate pari da pileete kogato iskate moje samo da vi komplexira a vas Vi kompleksira DIDI DRINGOVA



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
Автор Benjamin_Andre (Rasta)
Публикувано21.12.04 10:41



Знам я тази грозна пача...



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: spider4o™]  
Авторkaka ти (Нерегистриран)
Публикувано22.12.04 13:01



коя е тая диди дрингова?!
как ти идват на акъл тия думи? Много съм се смяла....



Тема Како...нови [re: kaka ти]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано22.12.04 13:42



това, че не знаеш коя е Диди Дрингова, говори само добро за теб.
Дай Боже всекиму такъв късмет като твоя. Можеш да бъдеш щастлива.



Тема Re: Како...нови [re: spider4o™]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано22.12.04 15:16



Аз тия момченца от "Сблъсък" хич не ги търпя и сигурно затова съм изпуснала.
Обаче като гледам темите са все около тая. Ама кажи, моля те, коя е, че по принцип имам запечен стомах......




Тема Re: Како...нови [re: spider4o™]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано22.12.04 15:21



Аз много не съм в час и не мога да разбера под текста как да отворя това, което си сложил. Моля те, обясни. Кликнах в/у него, обаче ме пита с какво да го отвори - ексел и т.н.



Тема Re: Како...нови [re: kaka]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано22.12.04 22:43



1) Диди Дрингова е едно нищо и никакво подобие на жена. При все, че е руса. И много проста. Ама супер проста и е интернетаджийка (в този смисъл, всички от сладур.ком са много зле). Аз съм я гледал само във Вот на доверие и след това реших вече да не я гледам. Поради тая причина не гледах този брой на Сблъсък, в който тя участваше.
2) Това под текста е песен. Първо трябва да я свалиш от интернет с някаква програма за downloadvane. mp3 формат е, отваря се с Media Player, WinAmp или квото дойде.



Тема Re: Како...нови [re: spider4o™]  
Авторkaka ти (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 11:20



Благорадя за обясненията. Да се надяваме, че ще се справя. Не съм руса.

Весели празници!



Тема Re: Како...нови [re: kaka ти]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано23.12.04 13:02



Весели празници.



Тема Re: Реалната Реалистканови [re: Aни]  
Автор KMETA HA HETA ()
Публикувано28.01.05 18:09



Алоо Ана-банана.Малко ли си тъпа, кажи ми? Случайно да ти е известно, че лицето под ник _ELBY_, е мъж? Та да ми кажеш, как той може да е Диди? Абе не за друго, но аз поне познавам човека.И като много ги разбираш Айпитата, случайно да ми кажеш, откъде идва точно неговото АйПи? Дерзай, хакерка заспала.Да се смея ли на такива като тебе или да плача за тях?

Елби, Пуфи Баф, смених си сигнатурата.Тая кефи ли ви?


Тема Re: Didi Dringova е дива селянка бате !нови [re: TePaHoBa_m]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано07.03.05 03:14



да!

NIL ADMIRARI !


Тема Re: Didi Dringova е дива селянка бате !нови [re: ALEX_D_GREAT]  
АвторRed Guy (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 10:15



От най-дивите!!!



Тема Re: Didi Dringova е дива селянка бате !нови [re: Red Guy]  
АвторMica (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 20:38



pak kazvam- za didi ili hubavo ili nishto



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
Автор napalmoff (Бивш Пенкелер)
Публикувано13.07.06 13:14



Малейй по тъпа патица не е квакала по земята, а смелостта и да се покаже по телевизията само доказва колко е тъпа селянка

Можеш насила да закараш коня си до реката, но не можеш насила да го накараш да пие.


Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
Авторm dah (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 16:39



е то е повече от ясно, че сам си пипе ПОСТИНГИТЕ и тя има този израз да бълва гнусотии само:)
затова никой с регистриран ник не я хвали
а тези с регистриран я плюват, от което става ясно, че сама си ги пуска
НИКОЙ не те харесва, ти си много страшна особено в лицето:)



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: m dah]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано08.08.06 22:00



Ти представяш ли си, че моя ник е регистриран и не я плюя? А за твоя да кажеш нещо?

Никой не умира девствен! Живота преебава всички - Ако паднеш духом се напий за да паднеш и тялом!


Тема Re: Didi Dringovaнови [re: KMETA HA HETA]  
Авторm dah (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 13:25



kakwo ima za predstavqne? И моя също е регистриран, ама така за по-барзо си чета без да го въвеждам. Ако смисъла е да защитаваш тази страшна гледка ок прави го, ама никой няма да ти повярва всеки си има ТВ вкъщи
и най-лошото /в този случай добро/ е, че познавам един от музикантите на Латинопартизани и многа много да ти говоря за тази никаквица, така че като не я познаваш на спори. Да не ти е в къщата както се изразяват...и е грозна спор няма ако и махнеш главата може и да се получи нещо, но не съм сигурна!!



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: m dah]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано18.08.06 02:47



Представи си, познавам я лично. А ти че си познавала на стринкин свако лелята, та дето неговата вуйна ти е казала еди какво си, нема как да се върже. Тя ако беше от типа "да не ти е в къщата", Искрен, дали щеше да я търпи? Ама не, истината е друга. Иска ти се злобарийке, Искрен да ти изчука тенекиите. Само не ми казвай, че не е така.

Адски мацки са ми опора, на Черно море няма уморени хора



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: KMETA HA HETA]  
Авторm (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 10:37



аз не мога да злобея по такава жена:) просто не си ме видял не знам после кой ще злобее :))
а ако искрен иска да ме 4ука ще влезна в манастир не ща такъв



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: m]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано18.08.06 21:12



Мдам, и лисицата като не стигнала гроздето... Абе знаеш си го цялото, нали?



Адски мацки са ми опора, на Черно море няма уморени хора

Тема Re: Didi Dringovaнови [re: KMETA HA HETA]  
АвторФлoвep (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 11:56



Това е на-голяма селянка спретенции която съм срещала!Адски неприятна личност и се очудвам че има хора които японасят и възприемат!Тя е една злобна и завистлива кучка!Толкова е зла,че кльощава и сасухрена като бабичка!!!!!





Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Флoвep]  
Автор_ELBY_ (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 15:40



BASI,MNOGO NEZADOVOLENI I ZLOBNI KU4KI IMALO V BULGARIA

AZ SAM SIGUREN 4E TOVA SA PUBERI I PUBERKI,KOITO SA S GNOINI PUPKI I SA ZA PULNA PROMIANA A ZA DIDI DRINGOVA E DOKAZANO 4E E MADAMA NOMER 1 A SEGA SE SAMOIZIASHTE DAVAI DIDI,MA4KAI GI VSI4KI NARED,TI SI STRAHOTNA



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: KMETA HA HETA]  
Автормдa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 12:40



то пък и той е един.. нямам нужда от такув сорт грозеде
не знам как може да каже нещо хубаво за нея, доказателството поредно е, че когато беше гост на Диана от аь секс игри, напроаво се стеснах беше със спластено грозна коса все едно няма 20лв да иде на фризьор, лицето и беше като на смачкан гъз, които не може да се гледаи толкова зрители се обадиха да я оплюват, че никой не може да ми докаже, че е красива. Мога да я гледам от шията й надолу, но си мисля че дори и дъ-то и смърди



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: мдa]  
Автор_Elby_ (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 08:29



XAXAXAXAXAXAX

MAI KATO TE GLEDAM TI IADESH LAINA I TVOIA GAZ MIRISHE DIDI E NAI GOTINATA PI4KA NIAMA TAKAVA MADAMA,ZATOVA ZLOBEETE,NO TIA VI NAREJDA QKOOOOOOOOO



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: _Elby_]  
Автор himka ()
Публикувано14.09.06 14:03



айде и аз да се изкажа,:)
няма защо да я защитавате на малцина тя им е симпатична и то на мъже, който не са задоволени вероятно не може такова лице да бъде привлекателно така че мисля, че това е безсмислен спор. всеки да си живее както може, не е нужно да обсъждате хората



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Peaлиcтka]  
Автор_Elby_ (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 10:06



porednite NEdoebani sashtestva vilneiat tuk

osobeno tupata kurva s nick REALISTKATA,daje i Iskren Petzov i otkazal,ami toi ne ebe kozi



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: himka]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано17.09.06 20:15



А дали не е редно, да коментираш някого след като го опознаеш лично? Като не познаваш някого, нямаш правото да говориш за него.

Адски мацки са ми опора, на Черно море няма уморени хора



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: KMETA HA HETA]  
Автор himka ()
Публикувано18.09.06 14:18



а дали не съм я виждала лично а?
даже мисля, че бях в Дали и хем е тъмно хем си изкарах акъла ти ако си и адвокат си е твой проблема, наистина не знам на някой да му хареса, но това си е твой проблем всеки си има вкус и мене не ми дреме аз си казах меннието и повече няма да се замимавам



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: himka]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано18.09.06 22:36



Абе нямам впечатления да съм от незадоволените мъже, но щом казваш... Не, аз не съм неин адвокат. Ние сме много добри приятели. И сега какво? Кофти е, че се давите в собствената си злоба, но това си е ваш проблем. В тая държава обаче съм забелязал едно, че всяка жена се мисли за единствената красавица на света. Нейсе, говорете си, не ми пречите.

Адски мацки са ми опора, на Черно море няма уморени хора



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: KMETA HA HETA]  
Автор himka ()
Публикувано19.09.06 09:53



Първо не съм в тази държава, второ когато забелжа хубава жена дори и аз се обръщам ще ме извиняваш може и любовница да ти е, но тя не е дори и симпатична, трето към тази жена не мога да изпитвам никаква злоба, дори и да ми харесваше щях да се възхищавам, но не и да злобея, злобата е присъща на примитивните хора аз съм далече от тази суета и така ми е по-добре пък ти ме убеждавай в противното.. нервите ти ще ти трябват не си ги хаби за глупости.



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
Автор Coтko ()
Публикувано23.09.06 00:21



А всъшност коя е обсъжданата ? (за някоя Диди Дрингова или нещо такова беше)



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Coтko]  
АвторCблъcъk-team (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 12:36



Изрови в този форум постингите на demonlover. Там ще се скъсаш от смях и ще разбереш коя е тая овца Дида Дринговица. Има ги като линкове в много други сайтове, защото demonlover е направо бестселър!





Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Cблъcъk-team]  
Автор Coтko (непознат )
Публикувано09.11.06 17:43



Благодаря. Ще послушам съвета.



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: TePaHoBa_m]  
Автор spider4o™ (брокерче)
Публикувано18.12.06 11:03



Гледам, че веке съм дал мнение за тоя дангалак Д. Дрингова, но да не пропусна отново да спомена, че тя може да стане само ибрикчия на султана и нищо друго.

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема Re: Didi Dringovaнови [re: spider4o™]  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 21:27



оставете жената на мира,4ака бебе.



Тема да й е живо и здравонови [re: Дopи]  
Автор spider4o™ (ексброкерче)
Публикувано08.02.07 22:29



дано само не се метне на майка си

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Дopи]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано10.04.07 00:59



Мдам, тези дни трябва да роди момченце :))) Остави ги, нека си злобеят :))



Тема Re: Че то това...нови [re: SAMODlDl]  
Авторkalinka (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 15:52



Che e prosta prosta e a prekalenoto i samochustvie se dalji na silnite i neizlechimi kompleksi che v lize e strahovit valk niama dve mnenia y che koia li ne jena ot 14 godishna do 50 godishna e spala s maja i Iskren vsichki go znaiat dori y tia ne samo valk no y rogat valk






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.