Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 18.06.24 
ТВ предавания
   >> Сблъсък - Бтв
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Didi Dringovaнови [re: KMETA HA HETA]  
АвторФлoвep (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 11:56



Това е на-голяма селянка спретенции която съм срещала!Адски неприятна личност и се очудвам че има хора които японасят и възприемат!Тя е една злобна и завистлива кучка!Толкова е зла,че кльощава и сасухрена като бабичка!!!!!





Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Флoвep]  
Автор_ELBY_ (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 15:40



BASI,MNOGO NEZADOVOLENI I ZLOBNI KU4KI IMALO V BULGARIA

AZ SAM SIGUREN 4E TOVA SA PUBERI I PUBERKI,KOITO SA S GNOINI PUPKI I SA ZA PULNA PROMIANA A ZA DIDI DRINGOVA E DOKAZANO 4E E MADAMA NOMER 1 A SEGA SE SAMOIZIASHTE DAVAI DIDI,MA4KAI GI VSI4KI NARED,TI SI STRAHOTNA



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: KMETA HA HETA]  
Автормдa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 12:40



то пък и той е един.. нямам нужда от такув сорт грозеде
не знам как може да каже нещо хубаво за нея, доказателството поредно е, че когато беше гост на Диана от аь секс игри, напроаво се стеснах беше със спластено грозна коса все едно няма 20лв да иде на фризьор, лицето и беше като на смачкан гъз, които не може да се гледаи толкова зрители се обадиха да я оплюват, че никой не може да ми докаже, че е красива. Мога да я гледам от шията й надолу, но си мисля че дори и дъ-то и смърди



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: мдa]  
Автор_Elby_ (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 08:29



XAXAXAXAXAXAX

MAI KATO TE GLEDAM TI IADESH LAINA I TVOIA GAZ MIRISHE DIDI E NAI GOTINATA PI4KA NIAMA TAKAVA MADAMA,ZATOVA ZLOBEETE,NO TIA VI NAREJDA QKOOOOOOOOO



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: _Elby_]  
Автор himka ()
Публикувано14.09.06 14:03



айде и аз да се изкажа,:)
няма защо да я защитавате на малцина тя им е симпатична и то на мъже, който не са задоволени вероятно не може такова лице да бъде привлекателно така че мисля, че това е безсмислен спор. всеки да си живее както може, не е нужно да обсъждате хората



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: Peaлиcтka]  
Автор_Elby_ (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 10:06



porednite NEdoebani sashtestva vilneiat tuk

osobeno tupata kurva s nick REALISTKATA,daje i Iskren Petzov i otkazal,ami toi ne ebe kozi



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: himka]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано17.09.06 20:15



А дали не е редно, да коментираш някого след като го опознаеш лично? Като не познаваш някого, нямаш правото да говориш за него.

Адски мацки са ми опора, на Черно море няма уморени хора



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: KMETA HA HETA]  
Автор himka ()
Публикувано18.09.06 14:18



а дали не съм я виждала лично а?
даже мисля, че бях в Дали и хем е тъмно хем си изкарах акъла ти ако си и адвокат си е твой проблема, наистина не знам на някой да му хареса, но това си е твой проблем всеки си има вкус и мене не ми дреме аз си казах меннието и повече няма да се замимавам



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: himka]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано18.09.06 22:36



Абе нямам впечатления да съм от незадоволените мъже, но щом казваш... Не, аз не съм неин адвокат. Ние сме много добри приятели. И сега какво? Кофти е, че се давите в собствената си злоба, но това си е ваш проблем. В тая държава обаче съм забелязал едно, че всяка жена се мисли за единствената красавица на света. Нейсе, говорете си, не ми пречите.

Адски мацки са ми опора, на Черно море няма уморени хора



Тема Re: Didi Dringovaнови [re: KMETA HA HETA]  
Автор himka ()
Публикувано19.09.06 09:53



Първо не съм в тази държава, второ когато забелжа хубава жена дори и аз се обръщам ще ме извиняваш може и любовница да ти е, но тя не е дори и симпатична, трето към тази жена не мога да изпитвам никаква злоба, дори и да ми харесваше щях да се възхищавам, но не и да злобея, злобата е присъща на примитивните хора аз съм далече от тази суета и така ми е по-добре пък ти ме убеждавай в противното.. нервите ти ще ти трябват не си ги хаби за глупости.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.