Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 23.06.24 
ТВ предавания
   >> Сблъсък - Бтв
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема jenata na iskren pecov  
Авторbani4ka (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 06:51



se6tate li se 4e v produljenie na moje bi pone 6 meseca vseki vtori sblusuk be6e obsebvan ot edno izruseno sy6testvo-tip kaheksiq(eventualno skelet)?towa ne6to mnogo me drazne6e,tvurdi se 4e e jenata na iskren pecov i nai verqtno da e-na mene tq mi be6e mnogo dosadna-kompetentna uj po vsi4ki vyprosi,vre6e si orloviq nos navsqkude i plus twa govore6e 4e bila s muja si edva li ne 6toto i pla6tal smetkite!az sam dovolna 4e twa su6testvo ve4e ne idva v sblusuk...e ve4e si imame gina...no tq pone jenata be6e kompetentna po problema s lubofta(600 stranici bila pisala)dokato onowa devoi4e samo se 4ude6e kak da se pokaje po Tv



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: bani4ka]  
Автор the_dude_78™ (коварен тип)
Публикувано04.11.03 16:33



да бе много е тъпа тая- Диди Дрингова се казваше
спокойна е , ма това е щото няма достатъчно акъл да вникне кво и казват ид асе ядоса


SELECT * FROM USERS WHERE CLUE>0
0 rows returned


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: bani4ka]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано11.11.03 16:35



Милата друго неможе да направи, освен да дава акъл и затова е постоянното присъствие напоследък. А пък и те са едно семейство...не ми се говори.



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: bani4ka]  
АвторДиди Дpинroвa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 11:15



Ейййй, не се ядосвайте толкова, защото аз и без това съм си:
много, ама много тъпо ПАРЧЕ
много, ама много тъпо ПАРЧЕ
много, ама много тъпо ПАРЧЕ
много, ама много тъпо ПАРЧЕ
много, ама много тъпо ПАРЧЕ
много, ама много тъпо парче
И в заключение да кажа, не ми се сърдеде - просто такава ще си остана!




Тема Таянови [re: Диди Дpинroвa]  
Автор vichi ()
Публикувано23.12.03 12:36



даже не бих я ебал, толко е злабна и тъпа, че няма край. Тя е любимия ми тип жени, Искрен малко я бие ;)



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: bani4ka]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано28.12.03 02:30



Да ви го начукам на всичките, умници... Да, вярно е че Диди Дрингова е половинката на Искрен Пецов.Но не мога да разбера по какво съдите, че е тъпа? Вие много умните, защо не се обадите в "Сблъсък" да участвате вие в някоя тема, да ви видим акълеца? И вие сте като оня малоумния Валентин Бинчев "големия художник" дето сам не знае какво е нарисувал. Колкото до Диди, баш си е много интелигентна личност, и който е искал я е разбрал какво е искала да каже.Ай ходете сега целувайте задника на оная Юлияна дето не се е омъжила по сметка.Дето уж не са женени по уговорка с Пентаграма.За него пък дето е публична тайна че е 100% гей.Та ко викате? А ти си направи справка колко пъти е участвала точно, Диди Дрингова. Ако си я направиш добре, няма да са повече от 3 пъти.А сега как така за 6 месеца са я показвали на всеки 2 седмици.Не за друго ама определено 24:6 не е равно на 3 :)))

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Dafna]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано28.12.03 02:32



Ти пък какво знаеш за семейството им, Мисиркова? Ади само не ми казвай, че лично ги познаваш...

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: Таянови [re: vichi]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано28.12.03 02:33



Вярно е, че няма да е ебеш.Не за друго, но тя просто няма да ти пусне бе прошляк.Ти освен ръката си, друго ебеш ли?

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: the_dude_78™]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано28.12.03 02:34



Спокойна е защото знае как да се оправя с дебили като тебе...

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: Таянови [re: KMETA HA HETA]  
Автор the_dude_78™ (коварен и алчен)
Публикувано31.12.03 10:51



да, ебе майка ти също
ма ръката му е по-добра


SELECT * FROM USERS WHERE CLUE>0
0 rows returned


Тема абе тъпак нещастен що не ходишнови [re: KMETA HA HETA]  
Автор the_dude_78™ (коварен и алчен)
Публикувано31.12.03 10:52



да я излижеш, като толкова ти харесва

деба смешника с розов надпис си написал ника


SELECT * FROM USERS WHERE CLUE>0
0 rows returned


Тема Re: Таянови [re: the_dude_78™]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано08.01.04 03:23



Да ти имам "богатия речник" аз на тебе абдал Гого...А с какъв цвят си пиша ника, не е на магарето работа

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: Таянови [re: KMETA HA HETA]  
Авторmirkata (Нерегистриран)
Публикувано23.02.04 12:11



Кмете ,кметеееее - кой ли пък ще те избере за кмет на нета с този плосичък мозък бе АБДАЛ. Ти си просто прекалено заблуден , нещо не вдяваш истината , нещо страдаш от душевно разтройство бе . Отиди на лекар и си виж възможностите или очите ти небиват или ушите или май мозъкът ти е промит от една кучка която не работи а само прави реклама на мъжа си и му гушка паричките . Пу



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано24.02.04 16:29



Да, кмете, познавам ги



Тема Re: Таянови [re: mirkata]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано25.02.04 16:59



Абдал си ти бе паляк.Това, че не работи си е техен личен проблем и решение.Бъди и ти курназ да кажеш на жена си "Ако искаш работи, ако искаш недей аз ще издържам и двама ни." Ама не ти стиска на тричавото дупе.Много ясно, че в тоя случай ще прави реклама на мъжа си.Случайно да знаеш, че онези щастливо женените Юлияна Кънчева и Жоро Пентаграма се развеждат? Вие пак ми разправяйте че Искрен Пецов и Диди Дрингова не са семейство за подражание.

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Dafna]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано25.02.04 17:06



Добре е, че поне сама си вярваш, защото ако ги познаваше в действителност изобщо нямаше да говориш така.Ко да праиш дет са вика.Работата е там, че никога не знаеш кой е отсреща, нали така

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано01.03.04 13:14



Аз не смятам, че всички хора, които ги познават ще имат еднакво мнение- просто е абсурдно...



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Dafna]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано03.03.04 12:33



Ами да ти кажа честно, засега се очертва само ти да си на различно мнение.Но аз ти казах, че силно ама много силно се съмнявам дали ги познаваш.Дерзай си пак.

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: KMETA HA HETA]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано03.03.04 14:08



Абе, кмете, прочетох 10 мнения и освен твоето, друго в защита на тая тъпа путка не видях:)

И понеже, виждам, си силен по математика, та да те попитам - 10 мнения "против", 1 "за" ? Какъв е процента на одобрение, а?



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: aз]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано04.03.04 17:13



Малоумник, тука говорим за хора, а не за путки.За путки бегай в "Говорим си за секс" А ти си много зле по математика, познай що ти го казвам.И това, че някой не е на моето мнение, не значи че трябва да се съглася с тях, нали? Или ти така се нагаждаш? Няма да се учудя де.Нерегнат ник, кой знае каква мижитурка си в живота ти...абдал

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: KMETA HA HETA]  
Автор @MORlL (ТВЪРДЕ ЯКОТО)
Публикувано11.03.04 15:08



уф че голем го извади. колкото и да се пънеш едно нещо е факт - тва изрусеното дето неколко пъти ви беше в студиото за нищо не става и на никого не се харесва. не че и това не е била и целта на мирон и другия сори не му знам името. за което евалярката. и аз да водех тва предаване и аз щях да я бутам там. то е ясно че колкото е по-зъбата и ербап-скачачка толкова по занимателна за сеирджийте. айре кмете устат.

DUM SPIRO OTPORIL


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: aз]  
Авторkerie (Нерегистриран)
Публикувано20.03.04 12:16



Ot dve godini ne gledam Sblusuk , no predi tova imashe edno predavane , v koeto uchastvaha dvamata s Iskren Pecov v zashtita na svobodnia brak. Ne mi napravi vpechatlenie na tupa (no ne i osobenno inteligentna).



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: @MORlL]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано22.03.04 15:08



Само едно не ми е ясно.Защо говорите когато не познавате човека?!?!?!?! От кога Диди е зъбата? А и не Мирон води предаването, но както и да е.А такива като теб, никога няма да ги вземат да водят предаване де.А познай защо.Ето ти жокер.Погледни си правописа...И да ти кажа, доста хора я харесват.Не само като визия а и като интелект и добър приятел.А инак съм устат, но много повече от това което предполагаш...

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Konstantin]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано22.03.04 15:17



Да ти кажа честно, аз мисля че злобата им идва от друго.Но все пак, какъвто и да е животът им, не мисля че някой друг трябва да е виновен на такива като нея.Инак си прав

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Konstantin]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 04:28



Ясно е от какъв живот сте избягал в чужбина, не е много ясно дали там сте намерили нещо по-сносно.
Аз мислех, че най-хубавото в живота е любовта, но това е щото малко свят съм видяла, сигурно.



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: KMETA HA HETA]  
АвторГpyдoвo (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 22:47



Село Грудовооооо, да не би съселянката ти, да те огряла че така зверски я защитаваш. Няма какво да коментирам външния и вид, но горе на втория етаж няма никойййййй. Единственото нещо за което и служат двете мозъчни гънки е: 1.да си отвори краката и 2. да си затвори краката.
Работата е там, че никога не знаеш кой стои насреща, нали така



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Гpyдoвo]  
Автор KMETA HA HETA (Коли мия всякак)
Публикувано29.04.04 10:17



Ти си от "най-бързо мислещите".Общо взето темата я бяхме приключили преди месец, но карай.Ти си умен, само дето нито тя, нито аз сме от Грудово.Please Try Again :)))

Съобразявай се с кого говориш!Ти също!!!


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Гpyдoвo]  
Автор Robart (непознат)
Публикувано29.04.04 16:06



Abe carvulane,neznam ot koe selo si,ama 6to ne ostavi6 tova perfektno devoi4e,nemoje6 da se dobere6 samo parfjuma i da pomiri6e6vsi4ko po neq e mnogo skupo brato,a da ne bi da te e obidila v nqkoe predavanevapreki 4e ti si sviknal da te obijdat otzadaide sq spri karucata pred selskata kru4ma i pii edna mastika,ama duhai zdravo 4e mai e topla.....ne ti ostava ni6to drugo a samo da si me4tae6 za takava jenasajaliavam 4e vsi4ki kompleksari sa se zasegnali,no evala na gadjeto.......razkazva vi igratano tova ne vi iznasq,are 4ao curvulane



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Dafna]  
Автор Robart (непознат)
Публикувано29.04.04 16:06



Ti ma Dafno,niama li koi da ti na4e6e druglivata putka maaaaaaaaaaaavijdam 4e si fenka na Didi Dringova 6to ne si napravi6 plastika maaaaaaaaaaaavmesto da zlobee6,prosta putka 6tec si ostane6 cial jivot maaaaaaaaaaajenata vsi4ko si ima tova li ti e problema a ti bedna,tupa i uporita maaaaaaaaa



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Robart]  
Автор KMETA HA HETA (Коли мия всякак)
Публикувано29.04.04 16:12



Робарт, виждам подкрепа в теб :)))) Обаче сега горкото Грудовско парче много страда.Нито се е родил до морето като мен, теб и Диди.Нито някога ще помирише живота в София и миризмата на живота който Диди води.Прав беше за мастиката, но пропусна да му кажеш, да ходи да пребие жена си после и да опърчи козичката в обора

Съобразявай се с кого говориш!Ти също!!!


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Robart (непознат)
Публикувано29.04.04 16:19



kmet li si kav sitoia kaput i toi ne znae kade se e rodilama mnogo mu smurdiat curvulite tuka puk ako moje da mi dade gsm-a na Didito hmmmmmmmmmm niama takova gadjeabe basi lisicata kato ne stignala grozdeto kazala 4e e kiselo,4e i tehnata rabota........iskam Didkataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Robart]  
Автор KMETA HA HETA (Коли мия всякак)
Публикувано29.04.04 16:28



Искал бил Дидка.Ами че кой не я иска бе? Е козите ебачи не я искат, щото не е коза а е жена, ама жена та дрънка. Нямала била гърди... кажисега да се смея ли или да плача? :))) И ако на това му викат нямане, сигурно на Пена с Камаза и ги возят :)))

Съобразявай се с кого говориш!Ти също!!!


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: KMETA HA HETA]  
Авторxexe (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 04:16



от казармата ли сте излезли скоро?



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Robart]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано04.05.04 10:44



Леле човече, страх ме хвана Много се лесно се палиш
А мнение по темата имаш ли?



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Dafna]  
Автор Robart (непознат)
Публикувано10.05.04 01:11



Imam ma putko prosta.....xaxaxaxaxax.....ot zavist kum tazi prekrasna jena,na koiato nemojesh da i stupesh na malkia prust,revesh tuka kato magare...a Didi Dringova ti ebava maikata i si jivee jivota....moli se da prili4ash pone malko na neia i 6te uspeesh a taka cial jivot 6te mizerstvash



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Dafna]  
Автор Robart (непознат)
Публикувано10.05.04 01:13



Xa mai sanuvash 4e gi poznavash......no iavno si psihi4no bolna i ti e prosteno....Didi e super pi4ka a ti si prosta putka



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Robart]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано12.07.04 15:20



дидката е много просто парче, а и кинтите са зле



Тема Re: Таянови [re: KMETA HA HETA]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано29.07.04 00:37



Еми много ясно,аз незнам как още Юлиана търпи Жоро Пенделетката.



Тема Re: абе тъпак нещастен що не ходишнови [re: the_dude_78™]  
Автор:))) (Нерегистриран)
Публикувано17.08.04 11:07



na toia typak za neshtastie (negovo) mu se nalaga verno da ia lije. posle she ti kaja i koi e...:)))

inache sa pylni neshtastnici i didi i smeshnia i myj, deto e edin muhliasal pevach... samo ne moga da razbera, za kvo gi lansirat tolkova podobni nekadyrnici. komunisma nali si otide?? nekadyrnicite trebva da sybirat bokluci ot kofite, a ne da gi pokazvat po televiziata.



Тема Re: абе тъпак нещастен що не ходишнови [re: :)))]  
Автор Robart (непознат)
Публикувано29.08.04 14:28



Abe kreteni taq jena vi vze akula,vse po 4esto 6te q vijdate na ekrana poneje e obiavena za zvezdite na sblusuk i nishto drugo ne vi ostava osven da luskate bastuniteme4taite siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii



Тема Re: абе тъпак нещастен що не ходишнови [re: :)))]  
Автор Robart (непознат)
Публикувано29.08.04 14:40



eiiiiiiiiii po tupo par4e ot tebe ne sam sre6tal brato,to e blizko do akula 6to gi lansirat....6to ne lansirat tebe be,6toto si svetovno neizvesten mizernik,a te sa edno prekrasno semeistvo,peveca si vadi pa4ki,Didkata si jivee jivota a ti qj laina moje i da ti oleknebasi ama verno si mnogo tupo par4e 4e vie ste na iz4ezvane be triabva da vi napraviat rezervat vse pove4e da gi davat dano a puk i presata pi6e 4esto za tiah....kefiat me mnogo osobeno Didkata



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: bani4ka]  
Автор Robart (непознат)
Публикувано05.09.04 20:45



banico,banicooooooooooo vsi4ko tova deto si go napisala bez mozuk i s golia si guz moje6e da go napi6e6 vs dve izre4eniq......duhai na Didi no edvali 6te ti pusne.....xaxaxaxaxaxaxa



Тема Re: абе тъпак нещастен що не ходишнови [re: Robart]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 11:13



mene ne me lansirat, shtoto ne sym na tate deteto i na mama liglioto. i ot kyde znaesh koi me lansira i koi ne...:)
mnogo pribyrzano sydish.
a te sa edno razvaleno semeistvo... taia pachavra dokato si misli, che si gleda deteto i hodi po kuponi, kydeto nikoi ne ia brysna za sliva, niakvi typi lelki i gledat deteto... alele i prekrasnoito semeistvo:)

i ne byrzai da advokatstvash na nekvi laina, che stavash smeshen:) to v bg e iasno koi sa lansiranite, i koi gi butat vse napred. kadyrnia tyrsi konkurencia, a na typacite im triabva vechnoto krilo...



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Robart]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 11:17



alele kolko si proZd!
no comment. a kmeta otgore da prodyljava da lyska! i stiga s tva brato! ne sym ti brato i nikoga niama da ti byda, takiva kato tebe sa brato samo s niakoi mangal eventualno!



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: xexe]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 11:18



skoro tam she vlizat, ama kato im se posvie svinktera, che mnogo shirok i she zemat da ne gi priemat...



Тема Re: Таянови [re: KMETA HA HETA]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 11:23



abe mnogo ste se otklonili ot temata. vyprosa beshe, che ne triabva da ia puskat taia siva, mnogo-vlachena-ama-ne-lachena pachavra po tv-to, che pochvam da se chudia kak oshte ne sym si metnal televizora prez prozoreca...
a kmeta da hodi da lyska, che mnogo mu se iska neshto, samo za tva govori



Тема е много тъпа горката!!!:)))нови [re: bani4ka]  
Авторair (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 17:12







Тема Re: Таянови [re: :))))]  
Автор KMETA HA HETA ()
Публикувано22.09.04 14:53



Абе калъф смачкан.Кмета когато е поискал нещо за себе си, винаги го е постигал.И най-важното, никога не е бил анонимен.Такава мижитурка си загубена, че даже не заслужаваш и капка внимание ама нейсе.



Тема Re: абе тъпак нещастен що не ходишнови [re: :)))]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 00:20



posiviala ti e mirizlivata i kosmiasala putka ili hui...xaxaxaxaxaxaxax....zlobooooooooooo



Тема Re: абе тъпак нещастен що не ходишнови [re: :))))]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 00:23



abe hui sma4kan i BEDEN:))))))))))) vzeme se zamisli kak da izkara6 nekoia julta stinka brato 4e ot bednotiq se 4udi6 kvi laina da qdesh,smurdi6 ta se ne traesh:)))))))))))))))))))))))))))))))



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: :))))]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 00:31



kato ne si brato si kaput kirliv,mirizliv i t.n



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Pichaga]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 00:33



dai boje na vsekimu tolkova zle kinti to i li4i kolko sa i zle,macka s-klasa,ama vie mizernici kade ste trugnali s na gol tumbak pi6tove ?????????????



Тема Re: е много тъпа горката!!!:)))нови [re: air]  
Автор galob du glob (новак)
Публикувано26.09.04 13:27



tapa e slabo kazano prosto mili hora kakvo o4akvate ot zastariala varti opashka bivsha servitiorka...
amii na neia sivoto i veshteshtvo e razvito do etap koito stiga samo da se vkop4i v niakoi kato balha i da smu4i shtoto drugo ne moje da pravi...ama na iskren pezov kato mu sa otslabnali finansiite elate da ia vidite po kra4mite kakvi akrobatiki pravi po vratovete na majete samo 4e nikoi s pari ne tarsi KRAVA S TELETA....
SAJELIAVAM IA...

и най-красивата жена вече е омръзнала на някого


Тема Re: е много тъпа горката!!!:)))нови [re: galob du glob]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 17:18



Abe kapun nedonosen,tebe puskat li te v kru4mite kadeto hodi Didi????? ili kato voaior samo se oblizvash otstranii jenata ti ako e servitiorka,i ste bedni nedei da zlobeesh sreshtu drugitea shto se otnasia do Petzov ti nego ne go misli,izkarva si pa4ki a ti glupaka sedish v neta i se izkazvash nepodgotven....taka ste vie ot prostoludieto samo laina qdete zabeliazvam no jivota e razdelen na bedni i bogati sajaliavam te 4e si v 1-ta grupa i v neq 6te si ostane6 do kraq na jivota sia na DIDI 6te i se hvarliat zashtoto riadko se sre6tat takiva jeni....4arovni i s mozuk v glavata....eba vi maikata na vsi4kite tova momi4e....mnogo se kefia.....xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax v toia jivot 6te si ostane6 bedn kaput



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: bani4ka]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 17:29



Vij kolko si proZd....zatova Didi e obiavena za zvezdite na SBLUSUK...mai ima i umni hora koito oceniat a takiva 4ikidjii kato tebe 6te mizerstvat i 6te si izlivat zlobata....proshliak 6te si ostanesh.....xaxaxaxaxaxaxaxax



Тема Re: е много тъпа горката!!!:)))нови [re: Robart]  
АвторTePaHoBa_M (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 13:20



nema kak da ne ste sresty nai dobrite heheheheheheh iskam da posuvetvam sichki fenove na DiDi Dringova da ne obrustat vnimanie na prostaci koito pishat protiv neq :)))))) hubavo e che DiDi ima tollkova mnogo fenove 4ak ot ispaniq stigat a i kolko po nadaleche nemate si i predsava ne vi stiga do tam voubrajenieto.To ima mnogo licemeri koito ne haresvat DIDI stoto pazaruva ot vitoshka seka sedmica i hodi do 4ujbina seka sedmica i ot tam pazuruva i ima muj izvesten krasiv i bogat ,koito q obicha i jivee v hubav kvartal v lux i ima edna prekrasna ama prekrasna vi kazvam dasteriq :)))))) oste ima mnogo ama Tova tq go e napravila s neini usiliq a vie produljavaite da pishete sresty neq samo taka mojete da se pokajete che ste nesto toest nisto edni goveda koito sedat v obora i 4akat nekoe ot tqx da vi povede kam lainatta za tam ste sichki koito ste protiv DiDI Dringova.



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Гpyдoвo]  
АвторTePaHoBa_M (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 00:02



Neznam koi si otvarq i zatvarq krakata ama ti sas sigurnost trebva da si zatvorish ustata da ne ti a zatvorat drygi hora.Tva che jena ti ne te oprava ne zna4i 4e trebva da na nas da ni dosajdash aide idi zemi edin studen du6 che ot tuka se useshta kak smardish e studen du6 de ti za topla voda nemash pari moje nekoi put da ti prata snimka na baseina da pluvash v pc-to aide da go duhate i as sam nai golemia fen na DiDi



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: bani4ka]  
Автор_ELBY_ (Нерегистриран)
Публикувано18.10.04 21:59



ZA Didi li???????????? super si e jenata -jenata s nai mnogo forumi,ne e slu4aina tazi jena,vuzhi6tavam i se



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: _ELBY_]  
АвторKRASl (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 10:37



Didi e super zena i mnogo dobra maika, kak ne vi e sram da se zanimavate s takiva eftini intrigi?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.