Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:05 25.09.24 
ТВ предавания
   >> Сблъсък - Бтв
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: абе тъпак нещастен що не ходишнови [re: :)))]  
Автор Robart (непознат)
Публикувано29.08.04 14:40



eiiiiiiiiii po tupo par4e ot tebe ne sam sre6tal brato,to e blizko do akula 6to gi lansirat....6to ne lansirat tebe be,6toto si svetovno neizvesten mizernik,a te sa edno prekrasno semeistvo,peveca si vadi pa4ki,Didkata si jivee jivota a ti qj laina moje i da ti oleknebasi ama verno si mnogo tupo par4e 4e vie ste na iz4ezvane be triabva da vi napraviat rezervat vse pove4e da gi davat dano a puk i presata pi6e 4esto za tiah....kefiat me mnogo osobeno Didkata



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: bani4ka]  
Автор Robart (непознат)
Публикувано05.09.04 20:45



banico,banicooooooooooo vsi4ko tova deto si go napisala bez mozuk i s golia si guz moje6e da go napi6e6 vs dve izre4eniq......duhai na Didi no edvali 6te ti pusne.....xaxaxaxaxaxaxa



Тема Re: абе тъпак нещастен що не ходишнови [re: Robart]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 11:13



mene ne me lansirat, shtoto ne sym na tate deteto i na mama liglioto. i ot kyde znaesh koi me lansira i koi ne...:)
mnogo pribyrzano sydish.
a te sa edno razvaleno semeistvo... taia pachavra dokato si misli, che si gleda deteto i hodi po kuponi, kydeto nikoi ne ia brysna za sliva, niakvi typi lelki i gledat deteto... alele i prekrasnoito semeistvo:)

i ne byrzai da advokatstvash na nekvi laina, che stavash smeshen:) to v bg e iasno koi sa lansiranite, i koi gi butat vse napred. kadyrnia tyrsi konkurencia, a na typacite im triabva vechnoto krilo...



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Robart]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 11:17



alele kolko si proZd!
no comment. a kmeta otgore da prodyljava da lyska! i stiga s tva brato! ne sym ti brato i nikoga niama da ti byda, takiva kato tebe sa brato samo s niakoi mangal eventualno!



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: xexe]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 11:18



skoro tam she vlizat, ama kato im se posvie svinktera, che mnogo shirok i she zemat da ne gi priemat...



Тема Re: Таянови [re: KMETA HA HETA]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 11:23



abe mnogo ste se otklonili ot temata. vyprosa beshe, che ne triabva da ia puskat taia siva, mnogo-vlachena-ama-ne-lachena pachavra po tv-to, che pochvam da se chudia kak oshte ne sym si metnal televizora prez prozoreca...
a kmeta da hodi da lyska, che mnogo mu se iska neshto, samo za tva govori



Тема е много тъпа горката!!!:)))нови [re: bani4ka]  
Авторair (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 17:12







Тема Re: Таянови [re: :))))]  
Автор KMETA HA HETA ()
Публикувано22.09.04 14:53



Абе калъф смачкан.Кмета когато е поискал нещо за себе си, винаги го е постигал.И най-важното, никога не е бил анонимен.Такава мижитурка си загубена, че даже не заслужаваш и капка внимание ама нейсе.



Тема Re: абе тъпак нещастен що не ходишнови [re: :)))]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 00:20



posiviala ti e mirizlivata i kosmiasala putka ili hui...xaxaxaxaxaxaxax....zlobooooooooooo



Тема Re: абе тъпак нещастен що не ходишнови [re: :))))]  
АвторRobart (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 00:23



abe hui sma4kan i BEDEN:))))))))))) vzeme se zamisli kak da izkara6 nekoia julta stinka brato 4e ot bednotiq se 4udi6 kvi laina da qdesh,smurdi6 ta se ne traesh:)))))))))))))))))))))))))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.