Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 23.06.24 
ТВ предавания
   >> Сблъсък - Бтв
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема абе тъпак нещастен що не ходишнови [re: KMETA HA HETA]  
Автор the_dude_78™ (коварен и алчен)
Публикувано31.12.03 10:52



да я излижеш, като толкова ти харесва

деба смешника с розов надпис си написал ника


SELECT * FROM USERS WHERE CLUE>0
0 rows returned


Тема Re: Таянови [re: the_dude_78™]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано08.01.04 03:23



Да ти имам "богатия речник" аз на тебе абдал Гого...А с какъв цвят си пиша ника, не е на магарето работа

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: Таянови [re: KMETA HA HETA]  
Авторmirkata (Нерегистриран)
Публикувано23.02.04 12:11



Кмете ,кметеееее - кой ли пък ще те избере за кмет на нета с този плосичък мозък бе АБДАЛ. Ти си просто прекалено заблуден , нещо не вдяваш истината , нещо страдаш от душевно разтройство бе . Отиди на лекар и си виж възможностите или очите ти небиват или ушите или май мозъкът ти е промит от една кучка която не работи а само прави реклама на мъжа си и му гушка паричките . Пу



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано24.02.04 16:29



Да, кмете, познавам ги



Тема Re: Таянови [re: mirkata]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано25.02.04 16:59



Абдал си ти бе паляк.Това, че не работи си е техен личен проблем и решение.Бъди и ти курназ да кажеш на жена си "Ако искаш работи, ако искаш недей аз ще издържам и двама ни." Ама не ти стиска на тричавото дупе.Много ясно, че в тоя случай ще прави реклама на мъжа си.Случайно да знаеш, че онези щастливо женените Юлияна Кънчева и Жоро Пентаграма се развеждат? Вие пак ми разправяйте че Искрен Пецов и Диди Дрингова не са семейство за подражание.

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Dafna]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано25.02.04 17:06



Добре е, че поне сама си вярваш, защото ако ги познаваше в действителност изобщо нямаше да говориш така.Ко да праиш дет са вика.Работата е там, че никога не знаеш кой е отсреща, нали така

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано01.03.04 13:14



Аз не смятам, че всички хора, които ги познават ще имат еднакво мнение- просто е абсурдно...



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: Dafna]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано03.03.04 12:33



Ами да ти кажа честно, засега се очертва само ти да си на различно мнение.Но аз ти казах, че силно ама много силно се съмнявам дали ги познаваш.Дерзай си пак.

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: KMETA HA HETA]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано03.03.04 14:08



Абе, кмете, прочетох 10 мнения и освен твоето, друго в защита на тая тъпа путка не видях:)

И понеже, виждам, си силен по математика, та да те попитам - 10 мнения "против", 1 "за" ? Какъв е процента на одобрение, а?



Тема Re: jenata na iskren pecovнови [re: aз]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано04.03.04 17:13



Малоумник, тука говорим за хора, а не за путки.За путки бегай в "Говорим си за секс" А ти си много зле по математика, познай що ти го казвам.И това, че някой не е на моето мнение, не значи че трябва да се съглася с тях, нали? Или ти така се нагаждаш? Няма да се учудя де.Нерегнат ник, кой знае каква мижитурка си в живота ти...абдал

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.