Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:04 21.09.24 
ТВ предавания
   >> Сблъсък - Бтв
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Явлението Бойко Борисов  
Автор _ScorpioN_ (black)
Публикувано07.05.03 23:07



Дата: 11 май 2003
Тема: Явлението Бойко Борисов

Конфликтът:
Истниски или измислен герой е Бойко Борисов?

Наистина ли той е такова страшилище за "лошите" или всичко е пунт и пластика?

На какво се дължи всенародната любов към Бате Бойко - на негови заслуги или на огромния глад за личност, която да обедини надеждите на хората?

Какво работи Бойко Борисов на практика?

Какво по-добро могат да предложат онези, които така усърдно го критикуват?

Кой – кого – на ринга на “Сблъсък”, неделя сутрин 9.00 БТВ




~ScorpioN~



Тема :))нови [re: _ScorpioN_]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано07.05.03 23:42



а нима има неизмислени герои?



Тема Re: :))нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор _ScorpioN_ (black)
Публикувано08.05.03 07:54



Повечето са такива според мен:)))


~ScorpioN~



Тема Явлението Бойко Борисовнови [re: _ScorpioN_]  
Автор EvAnJeLiNa (oTpoBHa)
Публикувано08.05.03 12:00



Бойко Борисов ли...хм....знаете ли защо вдъхва доверие?Защото е секси дам много секси за жените,а и за част от мъжете сигурнос тия мускули внушава сигурност.Ама една птичка пролет прави ли?Мъчи се да направи нещо,но е сам,то опитай се да ходиш когато всеки ти подлага крак.Защо е популярен-именно защото хората виждат усилията които полага(да ходи),за героя не знам,обикновен човек от който очакваме да ни хване за ръчичка и да ни изкара от калта,то да не става така...с това отговарям и за обединяването на надеждите...Страшилище за лошите?Ха-Ха,дреме им на тях,те са ходили за риба,нищо че имат барут по ръцете.Какво точно работи ли?Работи като надежда.нали знаете кой умира последен?:))Първобитното изказване за мускулите важи....ох ужасно е секси:))

Чудото е събитие, описано от хора, които са го чули от онези, които не са го видели...


Тема Re: Явлението Бойко Борисовнови [re: EvAnJeLiNa]  
Автор BlackHeart (Черно Сърце)
Публикувано21.05.03 20:15



Какво да прави човека - наистина е сам. Иска да направи добро за тоя народ, личи му, ама неблагодарници отвсякъде... Като чух, че е подал оставка, първата ми мисъл беше: Ей, свърши се и неговото търпение. Впоследствие не бях съсвсем прав, но...
А в списание Клуб М го бяха обрисували като един съвременен Индже, който иска една мома да премине с пендарите през Балкана без никой да я не закача (май така беше). Доста точно според мен.

I have my mеn cut ya on pieces and use ya for bait.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.