Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 14.05.24 
ТВ предавания
   >> Сблъсък - Бтв
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема "Левски срещу ЦСКА"нови  
Автор mireto:) (™)
Публикувано20.04.03 08:25



дата: 20 април 2003
тема: "Левски срещу ЦСКА"

Спорът е ясен, коментарите са излишни.
На ринга ще се сблъскат “сините” журналисти: Иво Димитров, Косьо Петков, Витомир Саръиванов, Борис Касабов и Вальо Грънчаров

срещу “червените” журналисти: Тодор Кирков, Георги Филипов, Георги Атанасов, Филип петрунов и Ники Александров

В студиото ще бъдат допуснати само по 12 човека от двете агитки, които ще бъдат определени от двата фенклуба. Предаването ще протече при извънредни мерки за сигурност. Щото техниката е скъпа, не е като седалките по стадионите :)

Кой – кого, неделя сутрин от 9.00 по БТВ



САМО ЦСКА!!!


PEOPLE=SHIT


Тема Re: Изобщо не мога да разберанови [re: mireto:)]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано22.04.03 08:31



как може да се палят толкова за няк'ва си глупост като футбола. Особено пък за БГ отбори. Ако бяха някакви елитни клубове, някак си по-върви да се ядоса човек, ама за тия нашите...

Да не говорим колко ме учудват майките, които пускат синовете си да тренират футбол. Ама това не е за този клуб.



Тема И аз изобщо не мога да разбера...нови [re: Scarlet]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 21:30



Права сте, Скарлет /О'Хара/.
Нито футбола ни е футбол, нито футболистите - футболисти. А публиката само ходи на мачове за да се накрещи и напсува наволя. Егати И какво толкова? Левски? ЦСКА? Футболът у нас е груб, безидеен, скандален... ГРОЗЕН! Гледах въпросния сблъсък и интервютата с "феновете". Ама, че хора! Сбирщина от олигофрени, търсещи само с кого да се трепят. Така ли се подкрепя любим отбор? Така ли се наслаждава на любим спорт!?
Жалка картина... Жалка. Що се отнася то двата "гранда", под терасата ми да играят, ще ги полея с вода и ще затворя прозореца



Тема Re: YES!нови [re: Mинaвaщ]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано23.04.03 17:36



Сега и аз ще трябва да измисля какво да направя, ако двата "гранда" дойдат да играят под терасата ми. Трудна задачка!

А пък това, което казваш за феновете и мен непрекъснато ме учудва. Как може да се държат така. И как чупят.... А самите футболисти как се чувстват, когато знаят какви хора ги подкрепят!



Тема Има предложение.нови [re: Scarlet]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 18:58



Аз живея във Варна, до един стадион. И съм на 13 етаж. Човек би си помислил, че гледам всички мачове от терасата безплатно. Когато запалянковците започнат да квичат като говеда си пускам CD с ФСБ или нещо друго от същата висока класа и УСИЛВАМ с надеждата да се чуе чак на терена. Писна ми, ей Богу, писна ми от гълчавата на стадиона, но най-вече ми писна от идиотските крясъци "Само ТОЗИ, ДОЛУ ОНЗИ, ЧОРБАРИ" и т.н. по улиците на града. Егати селянията
А ти, Скарлет, се замисли за леген с гореща вода или катран. Нали знаеш как са се бранели крепостите от "варвари пред портите"!



Тема Re: YES!нови [re: Scarlet]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано23.04.03 22:03



abe kato ne vi kefi gledaite sinhronno pluvane za suzdaniq ot mujki pol sys symnitelni seksualni predpo4itaniq.... gledaite 6outo na Kuci i izbivaite nervite si drugade be . kato ne vi kefi temata hodete da bqgate v parka !
Si4kite praseta v turciqqqqqqqqq !

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема мдамнови [re: beastie]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано24.04.03 02:12



мен не ме кефи да гледам футбол и не гледам



Тема Re: Че кой е казал [re: beastie]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано25.04.03 10:20



че гледаме! НЕ гледаме, нали това обсъждаме.
Не гледаме и се чудим какво толкова има за гледане и защо се бият и чупят и т.н.

А това за синхронното плуване не е добра идея, защото дори и да има такъв спорт за мъже, те ще се намират във водата и няма да се вижда нищо от тях, освен шапчиците им.



Тема Re: Има предложение.нови [re: Mинaвaщ]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано25.04.03 10:22



Ти се радвай, че си на 13 ет., та не могат да хвърлят нещо толкова нависоко и да ти изпочупят прозорците.



Тема Re: И аз така, обаченови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано25.04.03 10:28



миналата година съвсем случайно погледнах към ТВто и си харесах 1 испанец, после 1 турчин, та се наложи да наблюдавам турчина в няколко мача.
Е, не ме питай за името, вече го забравих, но когато го видя, се сещам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.